Volvo CE atver EMEA Uptime Center

Lai kļūtu par klientu izvēli numur viens darbspējas laika ziņā Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, Volvo CE ir izveidojos īpašu komandu, kas proaktīvi atbalsta Volvo dīlerus, sniedzot risinājumus problēmām, kas saistītas ar darbspējas laika samazinājumu.

Atrodoties Volvo CE EMEA reģiona galvenajā birojā Eskilstunā, Zviedrijā, jaunais Uptime Center palīdzēs visam Volvo dīleru tīklam Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā nodrošināt klientu mašīnu nepārtrauktu darbību.

Tas kalpos kā IT galvenais centrs, uzraugot datus, kas nosūtīti, izmantojot savienotās mašīnas ar CareTrack, un, nosakot jomas, kurās iespējams uzlabot darbspējas laiku un efektivitāti.

"Lielākajai daļai problēmu, ar kurām strādājam, būtu jābūt lietām, kuras mēs konstatējam pirms dīlera un klienta. Tas ir mūsu mērķis – būt proaktīviem un sniegt risinājumus problēmām pirms tās radušās," saka Frederiks Gerhardsons, Pēcpārdošanas viceprezidents Volvo EMEA pārdošanas reģionā.

Gadījumu menedžeri brīdinās dīlerus par mašīnas kļūdu kodiem un trauksmēm, lai viņi spētu veikt nekavējošas darbības savu klientu vārdā, samazinot neplānotas apstāšanās reizes, degvielas un tehniskās apkopes tēriņus un novēršot turpmākas problēmas.

"Kad es konstatēju problēmu, es izveidoju pilnu ziņojumu, ko nosūtu dīlerim. Izplatītājs nodrošina preventīvu tehnisko apkopi, papildus apmācības vai piedāvā iespējas, kas nodrošinās vēl labāku darbspējas laiku vai efektivitāti. Apmācīts operators, piemēram, var ietaupīt daudz naudas uz degvielu un neplānotu tehnisko apkopi," saka viens no Uptime Center gadījumu menedžeriem Leifs Vāds.

Starpfunkcionāla sadarbība

Centra izveide ir iznākums produktu atbalsta nodaļas reorganizācijai, jo efektīvai dīleru vadīšanai ar preventīvu tehnisko apkopi ir nepieciešama lielāka pieredze, nekā tikai pēcpārdošanas serviss.

"Visu Volvo CE jomu komandu iesaistīšana palīdz veidot darbspejas laika kultūru un sniedz klientiem vadošo servisu," saka Uptime Center vadītājs Roberts Sundkvists.

Uptime Centre