3 kopējo ekspluatācijas izmaksu rīki, par kuriem ir jāzina katram Volvo klientam

Kopējās ekspluatācijas izmaksas ir atkarīgas no vairāk kā tikai dizaina un mašīnas kvalitātes. Izmantošana un ekspluatācija ir lieli ieguldītāji rentabilitātē. Šeit ir trīs rīki Volvo klientiem, lai ievērojami samazinātu viņu darbības izmaksas.

1. Insight ziņojumi

Volvo Insight ziņojumi – kas sastāv no Degvielas ekonomijas ziņojumiem, Stāvokļa ziņojumiem un Kopsavilkuma ziņojumiem – atvieglo sarežģītu telemātikas datu apstrādi un palīdz klientiem reāli izmantot šo informāciju, lai uzlabotu viņu kopējās ekspluatācijas izmaksas. Veidoti atsevišķām mašīnām vai visam autoparkam, ziņojumi sniedz pārskatu par degvielas patēriņu, izmantošanu, mašīnas brīdinājumiem un ekspluatācijas uzvedību. Klienti var acumirklī skatīt patieso ieguvumu, ko viņi iegūst no savām mašīnām, un izmantot šos ieskatus, lai vienotos par reālām uzlabojošām darbībām.

SiteSim

2. SiteSim

SiteSim aprēķina optimālo klienta darba vietas izkārtojumu, lai samazinātu gaidīšanas vai tukšgaitas laiku un nodrošinātu zemākās iespējamās kopējās ekspluatācijas izmaksas. Ievadot materiāla veidu, attālumu no iekraušanas vietas līdz izkraušanas vietai un darba vietas topogrāfiju (pateicoties 3D drona mērījumiem un fotoattēliem), Volvo var ieteikt ideālo mašīnu skaitu un kapacitāti, kā arī optimālos maršrutus operatoriem, pamatojoties uz tonnām stundā un izmaksām tonnā. Kalnrūpniecības industrijā regulāri tiek veikti darba vietas pētījumi kā šis, bet uzņēmums Volvo CE ir unikāls ar savu spēju piedāvāt visaptverošas simulācijas arī mazāk un vidēja izmēra darba vietām.

Simulatori

3. Operatora apmācība

Volvo CE un tā izplatītāji piedāvā klientiem dažādus apmācību risinājumus, lai nodrošinātu, ka operatori strādā iespējami drošākajā, efektīvākajā un produktīvākajā veidā. Pat pieredzējuši operatori gūst labumu no apmācībām, jo viņi iemācās, kā izmantot visas jaunākās Volvo funkcijas, lai gūtu pilnīgas priekšrocības. Klienti, kuri investē operatoru apmācībās, drīz gūst labumu no savām investīcijām, pateicoties degvielas ietaupījumiem, palielinātai vispārējai ražošanai un samazinātiem tehniskās apkopes izdevumiem. Galu galā, tas viss nonāk kopējā budžetā.

Rentabilitātes palielināšana

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com