Investējiet nedaudz, lai ietaupītu daudz ar Volvo Active Care

EMEA produktu atbalsta direktors Arams Ibrahims runā par Volvo Active Care un to, kādēļ apkope ir tik svarīga mašīnas darbspējas laikam.

Kas ir Volvo Active Care?

Volvo Active Care ir uzraudzības pakalpojums. Mēs uzraugām mašīnas ārā laukā no mūsu Uptime Center, izmantojot Volvo telemātikas sistēmu CareTrack.

Mēs attālināti skatāmies, kā mašīnas strādā, un uzraugām visus kļūdu kodus un trauksmes, kas parādās. Ja ir radusies nopietna kļūda, kas varētu izraisīt saplīšanu, mēs izveidojam lietu, zvanām attiecīgās mašīnas tuvākajam izplatītājam un iesakām darbību izplatītājam, kura jāveic klientam. Mūsu klientiem EMEA reģionā izplatītāji atrodas saskarnē, lai viņi varētu būt droši, ka visas problēmas tiek pamanītas, apstrādātas un ka viņi tiks informēti, lai izvairītos ne neplānota dīkstāves laika.

Ja klienti vēlas iegādāties Volvo Active Care, vai viņi pēc tam tiek pievienoti Volvo Uptime Center uzraudzības pakalpojumā?

Jā, viņu mašīnas tiks savienotas ar Uptime Center un tiks nepārtraukti uzraudzītas. Produkta atbalsta komandas spēs uzraudzīt mašīnas laukā, un, ja viņi pamana kādas kļūdas vai trauksmes, viņi var veikt nepieciešamo mašīnas analīzi un sazināties ar tuvāko izplatītāju darbības veikšanai.

Produktu atbalsta organizācija ietver atbalstu visiem Volvo CE produktiem. Produktu speciālista loma ir būt pirmajam atbalstam Volvo CE izplatītājiem. Galvenais produktu atbalsta organizācijas mērķis ir palielināt mašīnas darba laiku. Tas nozīmē, ka mūsu fokuss ir atbalstīt izplatītājus par tehniskajiem jautājumiem, lai viņi varētu palīdzēt klientam nogādāt mašīnu pēc iespējas ātrāk atpakaļ darbā.

Šī pieeja ir labi veidots process starp produktu atbalstu un mūsu reģiona izplatītājiem. Bet mēs esam pamanījuši, ka klientu pieprasījums pēc mašīnas darba laika ir augstāks nekā jebkad iepriekš, un neplānots dīkstāves laiks mūsu klientiem ir ļoti dārgs. Tādēļ mēs izveidojām Volvo Active Care, lai būtu proaktīvāki atbalsta sniegšanā klientiem, lai mēs varētu būt soli priekšā nākošajai mašīnas atteicei. 

Kādēļ Volvo Active Care klientam ir noderīgs?

Galvenais iemesls ir samazināt neplānotu dīkstāves laiku – tas ir viens no galvenajiem mūsu klientu izaicinājumiem, kad viņi strādā pie saviem projektiem. Mūsu lielākais mērķis ir palīdzēt klientam plānot apkopi vai remontu, nevis saskarties ar neplānotu atteici.

Kādi ir galvenie iemesli, lai abonētu Volvo Active Care?

Runa ir par proaktivitāti. Mēs nodrošinām ziņojumus par to, kā klientu mašīnas tiek ekspluatētas, kur viņi var iegūt apkopotu skatījumu par viskritiskākajām tehniskajām trauksmēm, operatora uzvedības trauksmēm, cik daudz trauksmju ir radušās mašīnās, degvielas patēriņu, tukšgaitas laiku u.tml..

Tā ir ļoti vērtīga informācija, lai autoparka īpašnieki uzlabotu produktivitāti. Piemēram, viņi varētu uzlabot produktivitāti un samazināt izmaksas, zinot tikai autoparka tukšgaitas statusu un iestatīt mērķus, lai to samazinātu.

Kur ir pieejams Volvo Active Care?

Active Care ir pieejams visos tirgos, kur mašīnas var savienot, izmantojot Volvo telemātikas risinājumu CareTrack. Daži tirgus piemēri, kur tas ir aktīvs, ir Norvēģija, Zviedrija, Polija, Vācija, Nīderlande, Dienvidāfrika un Dānija.

Volvo Active Care tiek nogādāts tirgū caur mūsu izplatītāju tīklu. Tas nozīmē, ka mūsu izplatītāji spēlē lielu lomu šī pakalpojuma nogādāšanai tirgū.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com