CareTrack tagad ir iekļauts standartaprīkojumā izvēlētā Volvo kompaktajā aprīkojumā

Savā piedāvājumā uzlabot klientu produktivitāti un rentabilitāti Volvo CE tagad piedāvā telemātikas sistēmu CareTrack, kas standartaprīkojumā ierīkota dažos kompakto ekskavatoru un kompakto riteņiekrāvēju modeļos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā kopā ar papildus trīs gadu abonementu.

Volvo CE ar prieku paziņo, ka tas tagad uzstādīs CareTrack standartaprīkojumā 5 tonnu un smagākiem kompaktajiem ekskavatoriem, kā arī visiem kompaktajiem riteņiekrāvējiem EMEA reģionā.

Klienti trīs gadus bez maksas varēs piekļūt kartēšanai un sekošanai, ikdienas stundām un apkopes pārvaldības funkcijām.

Ar dažiem modeļiem klienti pat varēs saņemt vairāk uzlabotu darbības datu, piemēram, par degvielas patēriņu un izmantošanu.

Tā kā ar CareTrack savienoto kompakto mašīnu skaits aug, Volvo CE paredz paplašināt tā pakalpojumu diapazonu īpaši kompaktajam aprīkojumam. Uzņēmuma ambīciju skaitā ir, piemēram, piedāvāt unikālus kompakto mašīnu ziņojumus.

"Mēs dzīvojam savienotā pasaulē, un nekad iepriekš nav bijis labāks laiks, lai sniegtu reālu ietekmi ar datu izmantošanu," saka Volvo CE EMEA pārdošanas reģiona Produktivitātes un efektivitātes pakalpojumu vadītāja Ivona Baldiga (Ivona Baldyga). "Savienojot mašīnas – kompaktās vai citas – mēs spējam palīdzēt klientiem sasniegt lielāku efektivitāti, darbspējas laiku un rentabilitāti viņu uzņēmumā,"

Nomas industrijas atzinība

Gada sākumā Volvo CE saņēma ERA Tehniskās komitejas balvu 2019. gada Eiropas Nomas balvu European Rental Awards (ERA) pasniegšanā Madridē par saviem "nepārtrauktajiem centieniem apmierināt Eiropas nomas industrijas vajadzības un prasības".

Šī industrijas atzinība vairāk nekā līdz šim iedrošina Volvo CE uzlabot kompakto savienojamību un sasniegt ambīcijas būt klientu pirmajai izvēlei darbspējas laika, kopējo ekspluatācijas izmaksu un drošības jomā.

Lēmums piedāvāt trīs gadu bezmaksas piekļuvi CareTrack daudziem kompaktajiem modeļiem standartaprīkojumā ir tikai viens no šīs apņemšanās piemēriem.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Tiffany Cheng

Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
Tel: +32 499 56 68 47
E-mail: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
London
Tel: +44 7733350307
E-mail: osullivan@se10.com