5 veidi, kā uzlabot ekskavatora degvielas ekonomiju

Volvo CE piedāvā daudz jaunu tehnoloģiju un pakalpojumu, lai palīdzētu uzņēmumiem samazināt ar degvielu saistītos tēriņus un šī procesa laikā kļūt videi draudzīgākiem.

Degviela ir viens no lielākajiem izmaksu iemesliem lielākajā daļā celtniecības uzņēmumu. Volvo CE ir aprīkojis savas mašīnas ar degvielas taupīšanas tehnoloģiju un piedāvā daudzus dažādus degvielas taupīšanas pakalpojumus. Degvielas patēriņa samazināšana, uzlabojot efektivitāti, ne tikai ietaupa uzņēmumu naudu, bet arī palīdz samazināt tās ietekmi uz vidi. Ikviens ietaupītais degvielas litrs nozīmē, ka atmosfērā tiek izdalīts par 2,6 kg mazāk oglekļa dioksīda.

1. Automātiskā tukšgaita

Automātiskās tukšgaitas funkcija Volvo mašīnās samazina degvielas patēriņu, automātiski pārslēdzot dzinēju augšā tukšgaitas iestatījumā pēc piecām neaktivitātes sekundēm. Tas samazina dzinēja apgr./min., kas ietaupa degvielu. Piecas sekundes ir noklusējuma iestatījums automātiskās tukšgaitas funkcijai, bet to var arī mainīt, lai aktivizētu, sākot ar trīs sekundēm tukšgaitas laika, līdz divdesmit sekundēm. Operatoram nepieciešams tikai pieskarties vadības svirai vai kājas pedālim, lai atgrieztu dzinēju normālā režīmā un pilnā jaudā. Šī funkcija uzlabo degvielas ekonomiju, nesamazinot mašīnas produktivitāti.

 

automātiska dzinēja izslēgšana

2. Automātiska dzinēja izslēgšana

Automātiskā dzinēja izslēgšanas funkcija darbojas līdzīgā veidā, kā automātiskā tukšgaitas funkcija. Tā vietā, lai pārslēgtos uz tukšgaitas režīmu, mašīnas dzinējs izslēgsies pēc piecām neaktivitātes minūtēm. Pēc četrām neaktivitātes minūtēm mašīna dos 60 sekunžu brīdinājumu, ka dzinējs tiks izslēgts. Kad sešdesmit sekunžu periods ir pagājis, mašīnas dzinējs izslēgsies. Šī funkcija palīdz novērst izmešus, kad mašīna ir tukšgaitā. Mašīnu var atstāt tukšgaitā 40-60% no ekspluatācijas laika, kad sniedz ievērojamu ieguvumu degvielas patēriņā.

 

Eco režīms

3. Eco režīms

Daudzi zīmoli piedāvā eco režīmu savām mašīnām, tomēr tas parasti tikai samazina dzinēja apgr./min. par 10%. Volvo CE eco režīms darbojas, kontrolējot sūkņa plūsmu, lai izvairītos no tā, ka inerce pārpludina pārslodzes atbrīvošanas vārstus, kamēr saglabā maksimālo rakšanas un pagriešanas efektivitāti. Tas samazina plūsmas un spiediena zudumu un uzlabo sūkņa plūsmas vadību, radot 5% efektivitātes uzlabojumu. Pretēji citu zīmolu piedāvātajiem eco režīmiem, efektivitāte tiek palielināta, nesamazinot mašīnas jaudu.

 

Volvo CE degvielas ekonomijas ziņojums

4. Degvielas ekonomijas ziņojums

Izmantojot datus no CareTrack telemātikas sistēmas, Volvo degvielas ekonomijas ziņojumi ir noderīgs rīks, lai palīdzētu klientiem palielināt savu mašīnu degvielas ekonomiju. Mašīnas sensori uzrauga degvielas patēriņu, un Volvo noteiktie algoritmi automātiski izveido ziņojumus viegli nolasāmā PDF failā. Klientam nav nepieciešams tērēt laiku, analizējot mulsinošus datus, bet tā vietā ir iespējams ātri un skaidri noteikt jomas, kurās var uzlabot degvielas ekonomiju, iestatīt mērķus un uzraudzīt progresu.

 

Volvo CE Eco operatora apmācība

5. Eco operatora apmācība

Volvo Eco operatora apmācība palīdz operatoriem izprast veidus, kādos viņi darbināt mašīnu daudz efektīvāk. Programma koncentrējas uz degvielas patēriņu tukšgaitas laikā, plānojot visefektīvākos veidus, kā strādāt un pareizi ekspluatēt un manevrēt mašīnu. Eco operatora apmācība var samazināt uzņēmumu degvielas patēriņu līdz 50%.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com