5 iemesli, kādēļ eļļas analīze ir svarīga jūsu mašīnai

Eļļa ir mašīnas dzīvības sula. Regulāras pārbaudes palīdz uzraudzīt tās stāvokli, kas ir svarīgi darba laika saglabāšanai un minimālām kopējām ekspluatācijas izmaksām.

1. Tā palielina peļņu

Eļļas analīze ir nepārspējams rīks mašīnas veiktspējas palielināšanai, kas nozīmē palielinātu peļņu. Pamatojoties uz analīzes rezultātu iegūtajiem datiem, klienti var pamanīt mašīnas kļūdas un plānot tehnisko apkopi, kas samazina neplānota dīkstāves laika risku, novērš dārgus remontdarbus un palielina produktivitāti. 

2. Tā veicina darba laiku

Volvo laboratorijas ar modernu diagnostikas aprīkojumu nodrošina klientiem visaptverošu ziņojumu par mašīnas stāvokli. Pēc rūpīgas analīzes mašīnas diagnoze tūlīt tiešsaistē kļūst pieejama klientiem, izceļot brīdinājumus un sniedzot darbības ieteikumus. Pateicoties šiem ziņojumiem, ikviena mašīnas daļa var darboties ar maksimālo kapacitāti un nelielu defektu risku, saglabājot augstus darba laika līmeņus.

3. Tā reģistrē tendences, balstoties uz analīzes vēsturi

Smērvielas parauga analīze iegūst informāciju par ūdens/dzesēšanas šķidruma saturu, netīrumiem un metāla daļiņu daudzumu smērvielā. Regulāru eļļas analīzes pārbaužu veikšana reģistrē rezultātu vēsturi un ļauj laboratorijas tehniķiem un klientiem redzēt mašīnas snieguma tendences. 

4. Tā kalpo kā agrīna brīdinājumu sistēma

Smērviela atbalsta svarīgus mašīnas komponentus, tostarp dzinēju, transmisiju, asis, bremzes un hidraulikas sistēmu. Volvo laboratorijas, kas aprīkotas ar pilnīgām zināšanām par Volvo mašīnām, var interpretēt, cik funkcionāli ir šie komponenti, pamatojoties uz eļļas analīzi. Tas nodrošina tehniķiem agrīnus brīdinājumu signālus saistībā ar mašīnas daļām, dodot klientiem laiku nomainīt komponentus, kas ir bojāti vai pakļauti atteicei.

5. Šis ir proaktīvs darba veids

Kopumā eļļas analīze ir vispraktiskākā darbība jūsu mašīnai. Tas ir lielisks plānošanas rīks, kas nodrošina jums labāku produktivitātes, apkopes un potenciālo defektu kontroli, kā arī palīdz izvairīties no dīkstāves laika.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com