Volvo E-series cauruļu licēji paceļ produktivitāti, drošību un daudzpusību jaunos augstumos

Volvo Construction Equipment PL3005E rotējošais cauruļu licējs nodrošina nepārspējamas snieguma iespējas, pateicoties uz ekskavatoru balstītam dizainam un augsto tehnoloģiju funkcijām.

Volvo’s E-series pipelayers lift productivity, safety and versatility to new heights

Esot iespējams mašīnām ar visaugstāko sniegumu savā segmentā, nav pārsteigums, ka Volvo Construction Equipment rotējošie cauruļu licēji ir aprīkoti ar vismodernākajām produktivitātes un drošības uzlabošanas funkcijām. Pateicoties gudram, uz ekskavatoru balstītam dizainam apvienojumā ar uzlabotu kravas pārvaldību un telemātikas sistēmām, iespaidīgie cauruļu licēji nodrošina nepārspējamu sniegumu dažādās pielietojuma jomās.

Ar iespaidīgu 360° pagriešanas iespēju, operators var droši pagriezt virsbūvi, lai viegli paceltu un novietotu lielas, smagas caurules jebkur visapkārt mašīnai – tas ir īpaši noderīgi iekraujot un izkraujot, un padodot cauruļu liekšanas mašīnām. Ar līdz pat 55 tonnu (120 000 mārciņu) noliekšanas kapacitāti lielas slodzes darbi, piemēram, nolaišana un savienošana tiek paveikti efektīvi un ātri.

Nodrošinot neskaitāmas cauruļu novietošanas iespējas, cauruļu licēja unikālais dizains sniedz stabilitāti drošam darbam uz nelīdzenas virsmas un līdz pat 35° slīpumos. Ar izcilu stabilitāti un plūstošu hidrauliku vienlaicīgām kustībām, rotējošie cauruļu licēji ir lieliskā izvēle nolaišanas darbiem. Strādājot slīpumos, novietojiet izlici virzienā uz augšu, lai uzlabotu stabilitāti un palielinātu drošību.

Tik vien kā 2,5 stundu laikā E-series cauruļu licēju var pārveidot standarta ekskavatorā, tādēļ piedāvājot divas mašīnas vienā, palīdzot klientiem saņemt pēc iespējas vairāk no saviem ieguldījumiem. Hidraulika, kas izcili piemērota gan cauruļu likšanas, gan rakšanas pielietojuma jomām, nozīmē, ka jebkurā no konfigurācijām nepastāv jaudas zudums.

Darba vietas kontrole

Būvēti, balstoties uz desmitiem gadu inženierijas izcilības, Volvo E-Series cauruļu licēji ir veidoti, lai nodrošinātu vienādus produktivitātes un drošības mērus – sākot ar Volvo kabīni.

Atrodoties savā regulējamajā sēdeklī, operatoram ir pilnīga kontrole pār savu komfortu. Plašā, trokšņa un klimata kontrolētā vide ir vēl vairāk uzlabota ar vadības ierīcēm, kas viegli ieguļas rokā. Hidrauliski paceltā ROPS drošības sertificētā kabīne sniedz kontrolējošu darba vietas un tranšejas skatu, un tai ir inteliģentā kravas pārvaldības sistēma (LMS), kas uzrauga kravu un optimālai drošībai un efektivitātei brīdina operatoru, kad ir sasniegts limits.

Dodieties uz darbu bez kavēšanās

Volvo E-series cauruļu licēji paceļ produktivitāti, drošību un daudzpusību jaunos augstumos

Robustie cauruļu licēji ir veidoti ne tikai domājot par produktivitāti, bet tie ir arī bagātīgi aprīkoti ar funkcijām, kas samazina bojājumu risku, nodrošinot maksimālo darba laiku. Atšķirībā no tradicionālajiem sānu izlices buldozera tipa cauruļu licējiem Volvo E-series klāstu iespējams viegli transportēt starp vai pa darba vietām, izmantojot piekabi vai zemu vilcēju, nenoņemot izlici vai pretsvaru.

Vieglākai tehniskajai apkopei tālvadības filtri atrodas prom no dzinēja un radiatora, atvieglojot tīrīšanu un palīdzot nodrošināt ātrumu, veicot regulārās servisa pārbaudes. Lai sekotu līdzi mašīnas veiktspējai un sniegumam, cauruļu licējus iespējams aprīkot ar CareTrack, kas ir Volvo modernā telemātikas sistēma. Sistēma uzrauga informāciju par dažādiem mašīnas reāllaika datiem, tostarp degvielas patēriņu un dzinēja stundām, palīdzot klientiem optimizēt degvielas efektivitāti, izvairīties no neplānota dīkstāves laika un palielināt ieguldījumu atdevi.

Kā visas Volvo mašīnas, E-Series cauruļu licēji ir aprīkoti ar oriģinālajām Volvo daļām, kas stingri pārbaudītas un apstiprinātas, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un ilglaicīgu sniegumu. Visiem Volvo klientiem ir piekļuve nekavējošam atbalstam, kad vien tas ir vajadzīgs, pateicoties Volvo globālajam servisa tīklam.

Galvenās specifikācijas:

Dzinējs Volvo D8J

Darba masa

kg
mārciņas
35 030
77 300

Dzinēja bruto jauda

kW
zs (imp.)
180
241
... ar dzinēja apgriezieniem apgr./min 1800 

Maks. noturība pret apgāšanos

t
mārciņas
55
120 000

Nominālā celtspēja

t
mārciņas
31
68 000

Standarta izlices garums

m
pēdas collas
7,4
24'4"

Pagarināts izlices garums

m
pēdas collas
9,2
30'4”
Maks. darbības slīpums  ° 35