Volvo demonstrē spēcīgu klientu panākumu kopu Intermat Paris 2018

Spēcīgi tehniskie, sociālie un klimata spēki virza globālo ekonomiku. Volvo Group dodas uz Intermat ar mašīnu un pakalpojumu kopu, kas nodrošina klientiem panākumus – demonstrējot savu dedzību "Būvēt rītdienu".

Mainīgajā sabiedrībā Volvo ir mašīnas, pakalpojumi un izplatītāju tīkls, kas atbalsta klientus, neskatoties uz projekta izmēru. Šis ir pamatziņojums Volvo "Būvēt rītdienu" tematiskajam stendam Intermat izstādē Parīzē, Francijā.

4800m2 iekštelpu un āra izstādes vietā Volvo Construction Equipment (Volvo CE) izrāda jaunu un uzlabotu mašīnu klāstu – tostarp ekskavatorus, riteņiekrāvējus, klājējus un veltņus – apvienojumā ar tā moderno Volvo Co-Pilot skārienekrāna planšeti, kas ierīkota visās Volvo Assist platformās.

Apvienojumā ar Volvo Services, šīs mašīnas ir aprīkotas, lai nodrošinātu klientiem panākumus. Patiesībā, apvienojumā ar radniecīgajiem uzņēmumiem Volvo Trucks, Volvo Penta, Volvo Buses un Volvo Financial Services, Volvo Group unikalitāte ļauj uzņēmumam kļūt par partneriem pasaules lielākajās celtniecības shēmās, piemēram, aktuālajā 100 miljardu eiro vērtajā Grand Paris infrastruktūras projektā.

Radīts pilsētvidei

Atbildot uz augošo urbanizāciju, Volvo izstādē Intermat Paris izrāda trīs jaunas īsa pagriešanas rādiusa mašīnas – vienu kāpurķēžu, ECR355ENL; vienu riteņu, EWR170E; un vienu kompakto – ECR18E. Šie ekskavatori ir ideāli piemēroti darba vietām ar ierobežotu vietu, nodrošinot Volvo ierasto mazo troksni, degvielas patēriņu un izmešus.

ECR18E nav vienīgā kompakta izmēra zvaigzne Intermat izstādē. Cits izstādes mini varonis ir Intermat inovāciju balvu ieguvušais EX2. 100% elektriskais kompaktā ekskavatora prototips nodrošina nulles izmešus, 10 reizes lielāku efektivitāti, 10 reizes zemākus trokšņa līmeņus un samazinātas kopējās ekspluatācijas izmaksas, salīdzinot ar parastajiem līdziniekiem. Tiek uzskatīts, ka tas ir pasaulē pirmais pilnībā elektriska kompaktā ekskavatora prototips.

volvo-demonstrē-spēcīgu-klientu-panākumu-kopu-intermat-paris-2018-02-1920
Augošā urbanizācija arī rada lielāku pieprasījumu pēc specializēta nojaukšanas un pārstrādes aprīkojuma, tādēļ Volvo velta daļu no savas āra telpas Intermat šim sektoram. Nojaukšanas un pārstrādes zona cita starpā stāda priekšā EC380E, kas tagad ir pieejams ar izvēles augstas sniedzamības izvelkamu izlici un pilnīgi jauno EW240E MH materiālu krāvēju. Tieši šajās jomās Volvo specializācija drošībā ir īpaša priekšrocība.

Platāka blīvēšanas līnija

Turklāt Volvo paplašina savu piedāvājumu ceļu segmentā. Izstādē Intermat Volvo CE prezentēs jauno P6820D klājēju, kas papildināts ar jauno EPM3 elektronisko klāšanas pārvaldības sistēmu un Pave Assist, kā arī DD105 asfalta veltni, kas tagad pieejams ar svārstīgiem ruļļiem. Pateicoties pēdējai izlaidei, Volvo augsnes un asfalta veltņu klāsts ir tik plašs, kā vēl nekad.

Cita ievērojama mašīnas izlaišana Eiropā Intermat ietver L260H riteņiekrāvēju un uzlaboto L180H riteņiekrāvēju ar pilnīgi jaunu transmisiju.

Volvo Co-Pilot klāsta pabeigšana

Intermat piedzīvo arī Eiropas debiju Haul Assist un Dig Assist, kas ir Volvo Co-Pilot lietojumprogrammas, kas radītas, lai palielinātu produktivitāti, efektivitāti un drošību, sniedzot attiecīgi artikulēto pašizgāzēju un ekskavatoru operatoriem reālā laika datus kabīnes ekrānā. Jaunā Haul Assist funkcija pat ietver informāciju no Volvo papildaprīkojuma On-Board Weighing, kas palīdz citiem operatoriem un darba vietas personālam kontrolēt ar "luksofora" sistēmu aprīkotu artikulēto pašizgāzēju kravas statusu.

Šī jaunākā palīgfunkcija pabeidz Volvo Co-Pilot klāstu – kas sastāv no Haul Assist, Load Assist, Dig Assist, Pave Assist un Compact Assist. Volvo Co-Pilot iekļaušanas visās Intermat izstādītajās mašīnās sūta spēcīgu ziņojumu klientiem par ražotāja gatavību nodrošināt mašīnas ar Co-Pilot funkciju jau nākošajos pāris mēnešos.

Palīgfunkcijas tagad pieejamas 3D

Klienti var pasūtīt palīgfunkcijas 2D, Infield Design (Volvo izveidota programmatūra, kas atrodas starp 2D un 3D) un tagad arī 3D sadarbībā ar Topcon, saskaņā ar nepieciešamo precizitātes līmeni. Nākotnē klienti varēs arī izvēlēties 3D programmatūru sadarbībā ar Trimble un Leica.

Volvo Co-Pilot ir uzstādīts rūpnīcā, bet to var arī modernizēt klientu esošajās Volvo mašīnās. Tā kā aparatūra ir Volvo radīta un Volvo inženieru uzstādīta, tā ir droši uzmontēta un to sedz Volvo garantija.

Plaša rūpnīcā uzstādītu sasvērējrotatoru pieejamība

Volvo CE reklamē arī rūpnīcā uzstādītus Steelwrist sasvērējrotatorus 15 ekskavatoru modeļiem Eiropā. Pēc klientu vēlmēm ir pieejami citi sasvērējrotatoru zīmoli, bet tie nav uzstādīti rūpnīcā.

Jauni darba laika pakalpojumi

Volvo Services saistībā Volvo CE izstādē Intermat reklamē savus jaunos Proactive Monitoring un Health Reports pakalpojumus. Ar Proactive Monitoring izplatītāji aktīvi uzraudzīs trauksmes un kļūdu kodus klienta mašīnā un attālināti diagnosticēs jebkādas problēmas. Veicot preventīvu tehnisko apkopi, izplatītāji var palīdzēt samazināt dīkstāves laiku un remonta izmaksas. Health Reports līdzīgi sniedz mašīnas stāvokļa diagnostiku, palīdzot plānot tehnisko apkopi, vai informēt par problēmām, kas radušās nepareizas ekspluatācijas vai izmantošanas dēļ. Tai pat laikā Volvo CE Eiropas tirgū ievieš jaunu divu gadu garantiju daļām.

Grupas spēks

Grupas uzņēmumi Volvo Trucks, Volvo Penta un Volvo Financial Services arī piedalās Intermat, norādot uz Volvo Group kopējā piedāvājuma spēku. Volvo Trucks ceļa būvniecības kravas automašīnas darbojas roku rokā ar Volvo būvniecības mašīnām, bet Volvo Penta industriālie dzinēji citam darba vietas aprīkojumam atvieglo apkopi. Megaprojekti, piemēram, Grand Paris, parāda šīs partnerības ieguvumus darbībā un rāda piemēru Volvo nepārtrauktajām saistībām ar Francijas tirgu.

1. attēls: Volvo iekštelpu stends Intermat Paris 2018
2. attēls: Volvo āra stends Intermat Paris 2018