Volvo D-Series klāj ceļu vadības efektivitātei un ieklājēja tehnoloģijai

P6820D ABG un P7820D ABG Volvo Construction Equipment asfalta klājēji apvieno jaudu, vienkāršu ekspluatāciju, degvielas ekonomiju, daudzpusīgus ieklājējus un kalpošanas mūžu uzlabojošas funkcijas, lai nodrošinātu nepārspējamu klāšanas sniegumu.

Ar vairāk nekā pusgadsimtu ilgu klāšanas pieredzi un inovatīvu inženieriju, Volvo ir līdz pilnībai uzlabojis savas nākošās paaudzes klāšanas mašīnas ar saviem P6820D ABG un P7820D ABG modeļiem.

Jaunā elektroniskā klāšanas pārvaldības sistēma (EPM 3), piemēram, ir visrevolucionārākais jauninājums, kas izlaists reizē ar D-Series klājējiem. EPM 3 uzlabo mašīnas vadību un optimizē asfalta klājēju īpašām pielietojuma jomām. Sistēma apvieno vadības pogas, kas izvietotas putna skatupunkta izkārtojumā, lai intuitīvi vadītu operatoru pa atsevišķām darba funkcijām. Funkcijas iespējams ātri izvēlēties un pielāgot, izmantojot ergonomiski izvietotu ritentiņu.

Individuāliem projektiem iestatījumu pārvaldnieks uzglabā pielāgotos iestatījumus EPM 3, ļaujot operatoram izvēlēties saglabātos parametrus, nākotnē saskaroties ar līdzīgiem projektiem. Šī funkcija atvieglo mašīnas palaišanu, un operators var to smalki pielāgot, notiekot klāšanai, lai optimizētu produktivitāti un augstas kvalitātes klāšanas darbus.

No operatora platformas ir 360 grādu redzamība visapkārt klājējam, pašizkrāvējam, urbja kanālam un ieklājējam, ļaujot operatoram vienā acumirklī pārbaudīt materiāla padevi un plūsmu. Jaunā stiklotā zona abās platformas pusēs nodrošina vēl labāku redzamību, optimizējot vispārējo efektivitāti un darba vietas drošību. Pat vāja apgaismojuma apstākļos operatori var precīzi veikt klāšanu, pateicoties modernajām LED darba gaismām un balona gaismu izvēlei. Lai palielinātu drošību, mājas gaismas, kas atrodas zem nojumes, uz trīs minūtēm izgaismo operatora platformu un pakāpienus, kad galvenais slēdzis ir ieslēgts un aizdedze ir izslēgta. Ātrai klāšanai vai transporta sagatavošanai laikapstākļu jumtu iespējams viegli pacelt un nolaist, piespiežot pogu. 

Ērtai braukšanai nojume piedāvā iebūvētu skaņas izolāciju, bet automātiskais kāpurķēžu nospriegotājs samazina vibrācijas, nodrošinot gludu darbību.

Jauda, lai veiktu

Vēl bez mašīnas vadības un operatora komforta Volvo P6820D ABG un P7820D ABG asfalta klājēji ir aprīkoti ar iebūvētām, augstas kvalitātes funkcijām, sākot ar Volvo premium klases dzinēju. Apvienojumā ar augstu griezes momentu un zemiem apgriezieniem minūtē, Volvo dzinējs ir īpaši pielāgots hidrauliskajai sistēmai, lai iegūtu tirgū vadošo jaudu, produktivitāti un degvielas ekonomiju. Sistēmai ir adaptīvais ECO režīms, kas pielāgo dzinēja jaudu ar darba vietas prasībām. Šī noklusējuma funkcija var samazināt degvielas patēriņu līdz 30%, sniedzot ieguvumu klientu finansēm un videi – galvenais apsvērums D-Series asfalta klājēju attīstībā.

Un kā visi asfalta klājēji P6820D ABG un P7820D ABG darbojas ar neticami zemiem trokšņa līmeņiem, palīdzot gan klāšanas komandai, gan vietējai kopienai.

Pat augstās apkārtējās vides temperatūrās gudri veidotais dzinēja nodalījums un pārsegs nodrošina plašu vietu nepārtrauktai gaisa cirkulācijai no adaptīvā dzesēšanas ventilatora, ļaujot efektīvi dzesēt dzinēju un hidrauliku. Neskatoties uz vides apstākļiem vai pielietojuma jomu, D-Series asfalta klājēji nodrošina gludu, līdzenu ieklāto virsmu, pateicoties vairāku funkciju veiksmīgajai kombinācijai, tostarp lielajai pašizkrāvēja kapacitātei, automātiskajai kāpurķēžu nospriegošanas sistēmai un Soft Dock funkcijai.

Pateicoties šīm uzlabotajām funkcijām, kā arī izvēles Pave Assist sistēmai, augstākās klases klāšanas rezultāti vēl nekad nav bijuši tik pieejami. Aprīkots ar Volvo Co-Pilot, Pave Assist ir radīts, lai uzlabotu funkcionalitāti, sniedzot operatoriem reālā laika ieskatu klāšanas darbību kvalitātē un produktivitātē. Ļoti inovatīvais un Volvo pašu izstrādātais risinājums palīdz operatoriem pārvaldīt klāšanas darbības vieglāk un neatkarīgāk. Pave Assist nodrošinātie rīki ietver Material Manager, Thermal Profiling un Weather View funkcijas.

Nozarē-vadošie-ieklājēji

Volvo izlīdzinātāji ir radīti, lai nodrošinātu vislabāko klājuma kvalitāti, viendabīgumu un gludumu. Daudzpusīgi un efektīvi ar līdz pat 11 metru klāšanas platumiem, Volvo P6820D ABG un P7820D ABG asfalta klājējiem ir industrijā vadošie ieklājēji, kas spēj apstrādāt plaša klāsta materiālus.Volvo tracked paver P6820D T3 T4 F

Volvo īpaši veidotie blīvēšanas stieņi sasniedz materiāla mērķa blīvumu visā darba platumā, un tie ir pilnībā stiprināti ilglaicīgai izturībai. Atkarībā no pielietojuma jomas un apstākļiem, Volvo klienti var izvēlēties no plaša vienkāršu vai dubultu blīvēšanas ieklājēju klāsta gludas virsmas nodrošināšanai. Volvo ABG dubultā blīvēšanas tehnoloģija piedāvā visaugstākā līmeņa priekšblīvēšanu aiz ieklājēja, kas ir īpaši svarīgi klājot biezu asfaltu un cementa bāzes (CTB) materiālu.

Lai garantētu gludu un precīzu hidrauliskā ieklājēja paplašinājumu kustību, stabilajai ieklājēja vadības sistēmai ir divi īpaši veidoti vadīšanas cilindri, kas atrodas katrā asfalta klājēja pusē. Kopā stingrās caurules novērš ieklājēja paplašinājumu savīšanos, kad uz tiem iedarbojas lieli spēki, nodrošinot vienmērīgu, vienādi blīvētu virsmu.

Turklāt klāšanas komanda var izpildīt dažādas darba vietas prasības, vienkārši pievienojot vai noņemot ieklājēja paplašinājumus dažu minūšu laikā bez īpašiem instrumentiem, pateicoties Volvo ātrās savienošanas sistēmai. Drošību un kvalitāti vēl vairāk uzlabo jaunie hidrauliski vadītie gala vārtiņi, nodrošinot ieklājēja operatoram ātrāku apstrādi un tīru sānu apdari.

Klājot īpašus ceļa virsmu profilus, VB 79/89 un VDT-V 79/89 ieklājēji ir ideālā izvēle. Izbīdāmajiem ieklājējiem ir divas papildu artikulētās daļas, un tos var regulēt uz augšu vai uz leju par 10% (5,7°), radot iespēju ieklāt neregulārus profilus – piemēram, saskaņā ar īpašām kanalizācijas prasībām – daudz vieglāk, izmantojot mazāk materiāla un ar zemākām izmaksām.

Optimālais darba laiks

Lai saglabātu mašīnas efektīvas un palielinātu izturību, Volvo piedāvā ātru un vienkāršu tehnisko apkopi, kā arī dažādas detaļu kalpošanas mūžu paildzinošas funkcijas un darba laika pakalpojumus. 

Pateicoties uzlabotai apkopes piekļuvei svarīgiem pārbaudes punktiem, klienti var rēķināties, ka Volvo D-Series asfalta klājēji samazinās dīkstāves laiku un ekspluatācijas izmaksas. Volvo Care Kits arī palīdz samazināt izmaksas, optimizējot sniegumu un nolietoto daļu mūžu. Ietverot to visu vienā komplektā, Volvo Care Kits atbalsta klientus, nosakot, kuras daļas nepieciešams nomainīt.

Turklāt ar tehnoloģiski uzlabotajām funkcijām, piemēram, Service Interval Manager (Apkopes intervālu pārvaldnieks), klienti ir informēti par apkopes prasībām. Sistēma brīdina operatoru par nepieciešamo vai plānoto tehnisko apkopi un glabā apkopes vēstures ierakstus EPM 3. Lai attālināti uzraudzītu savas mašīnas, klienti var arī paļauties uz CareTrack®. Telemātikas sistēma izveido detalizētus ziņojumus par mašīnas atrašanās vietu, izmantošanu, produktivitāti, degvielas patēriņu un vēl vairāk. Izmantojot MATRIS diagnostikas programmatūru, Volvo izplatītāji var analizēt mašīnas ekspluatācijas datus. Sistēma uzrauga aktivitātes un nosaka uzlabojumu zonas, kas rada labāku ekonomiju un samazina mašīnas nolietojumu.

Šīs viedās sistēmas apvienojumā ar pakalpojumu klāstu – pieejami Volvo izplatītāju tīklā – atvieglo smagi strādājošo P6820D ABG un P7820D ABG asfalta klājēju uzturēšanu darba kārtībā.

  P7820D ABG P6820D ABG
Dzinēja izmešu līmenis EU Stage 4 / EPA Tier 4f EU Stage 3a / EPA Tier 3 EU Stage 4 / EPA Tier 4f EU Stage 3a / EPA Tier 3
Dzinēja tips D8J D7E GEE3 D6J D6E GAE3
Dzinēja jauda kW
zs (imp.)
175
235
170
228
140
188
140
188
...ar dzinēja apgriezieniem apgr./min 1800 1800 2000 2000
Pamata platums m
pēdas
2,548
8,36
2,548
8,36
2,548
8,36
2,548
8,36
Maksimālais klāšanas platums m
pēdas
11
36,1
11
36,1
10
32,8
10
32,8
Klāšanas ražīgums tonnas/h
īss tonnas/h
900
992
900
992
700
772
700
772
Maksimālais slāņa biezums mm
in
300
11,8
300
11,8
300
11,8
300
11,8
Piltuves ietilpība tonnas
īss tonnas
13,5
14,9
13,5
14,9
13,5
14,9
13,5
14,9
Traktora masa kg
mārciņas
14900
32849
14650
32298
14350
31636
14200
31306