Volvo CE izlaiž 100 tonnu lielo pašizgāzēju

Pilnīgi jaunais Volvo Construction Equipment 95 tonnu (100 tonnu) R100E ir spēcīgs spēlētājs kalnrūpniecības un karjeru sektoros, sava dizaina priekšplānā izvirzot zemas kopējās ekspluatācijas izmaksas.

Ar izmēru un veiktspēju, kas viegli padara to par uzņēmuma lielāko pašizgāzēju, jaunais Volvo Construction Equipment R100E lielais pašizgāzējs sola samazināt klientu ekspluatācijas izmaksas, optimizējot produktivitāti, darba laiku un operatora komfortu.

Šis revolucionārais modelis ir būvēts, balstoties uz spēcīgu DNS, kura saknes sniedzas atpakaļ līdz pat tālajam 1919. gadam. Gandrīz 70 gadus Volvo CE Motherwell rūpnīca ir radījusi, ražojusi un izplatījusi lielos pašizgāzējus. Būvēts ar gandrīz gadsimtu ilgu inženierijas izcilību, neviena cita mašīna nevar līdzināties R100E.

Pārvietojiet vairāk, nopelniet vairāk


Volvo Rigid Hauler R100E T2Piedāvājot patiesu 100 tonnu/95 tonnu kravnesību, jaunākā Volvo autoparka zvaigzne ļauj operatoriem ātrāk sasniegt ražošanas mērķus. Būvēts darbam, R100E darbina premium klases 783 kW (1075 zs) dzinējs. Kombinētā transmisija nodrošina augsta griezes momenta iespējas, neatkārtojamu vilkšanas spēju un klasē vadošo saķeres spēku optimālai vilcei. Transmisijas vadību un mašīnas momentu nodrošina jaunā Volvo Dynamic Shift Control sistēma, kas automātiski pielāgo transmisijas pārslēgšanas punktus atkarībā no darba vietas un ekspluatācijas.

R100E ir būvēts visām virsmas ieguves un karjeru izveides pielietojuma jomām, kur ekspluatācijas izmaksām ir kritiska nozīme. Klienti var rēķināties ar zemākām izmaksām par vienu transportēšanas reizi ar R100E, kam ir 60,4 m3 ietilpības V formas virsbūve optimālai kravas noturēšanai un minimālai materiāla novirzīšanai uz aizmuguri. Industrijā atzītā kravas profila politika ļauj operatoram sasniegt konsekventu vidējo mērķa kravnesību (95 tonnas), bet ātrā virsbūves apgāšanas sistēma nodrošina ātrus cikla laikus vispusīgam, efektīvam sniegumam.

Volvo savam lielajam pašizgāzējam nodrošina augstu kapacitāti un pārvadāšanas ātrumus ar inteliģentajām uzraudzības sistēmām. On-Board Weighing (OBW) iespēja ir integrēta sistēma, kas nodrošina, ka mašīna pārvieto optimāli drošu kravu, lai vēl vairāk optimizētu ražošanu un samazinātu ekspluatācijas izmaksas. Tā to paveic, izmantojot ārā uzstādītus spiediena sensorus, kas uzrauga un pārraida mašīnas statistiku uz operatora displeju transportlīdzeklī. Mašīnas informāciju var ne tikai skatīt reālajā laikā transportlīdzekļa displejā, bet tai var arī attālināti piekļūt, izmantojot Volvo CareTrack® telemātikas sistēmu, lai palīdzētu operatoriem un autopark vadītājiem uzlabot plānošanu.

Klienti, kurus interesē esošu un nākotnes projektu produktivitātes uzlabošana, ar sava vietējā Volvo izplatītāja palīdzību var piekļūt Volvo Site Simulation. Sistēma darbojas, sniedzot klientiem vērtīgu informāciju par viņu mašīnām, autoparka izvēlēm un darba vietas konfigurāciju, palīdzot viņiem palielināt produktivitāti, vienlaicīgi labāk pārvaldot ekspluatācijas un darbības izmaksas.

Izturīgs pēc konstrukcijas


Darba laiks un produktivitāte centrējas mašīnas izturīgajā dizainā, kas nodrošina augstu detaļu aizsardzību un ilgākus kalpošanas mūža ciklus garākiem intervāliem starp plānoto tehnisko apkopi.

Piedāvājot nesatricināmu stabilitāti, R100E iekaro vissarežģītākās teritorijas, nezaudējot kontroli. Robustais pašizgāzējs piedāvā zemu gravitātes centru, un tas ir aprīkots ar prasmīgi veidotu virsbūvi un šasiju, kas darbojas harmonijā ar McPherson statni ar pazeminātu V tipa priekšējo piekari un jaunu viegli izmantojamu stūres sistēmu. Operators var viegli manevrēt šauros pagriezienos ar vieglu un intuitīvu stūrēšanu, ko nodrošina pilota vadīts attālināti uzstādīts Orbitrol vadības vārsts.Volvo Rigid Hauler R100E T2

R100E ir ne tikai veidots, lai sasniegtu optimālu veiktspēju un produktivitāti ar augstu operatora komforta līmeni, mašīnas vadību un stabilitāti, tas arī sola samazināt remonta izmaksas. Priekšējā piekare ir plati izplesta, lai absorbētu kravas un virsmas radītos triecienus, kā arī aizsargātu vitālās mašīnas konstrukcijas. Detalizētā inženierija ir pamanāma arī mašīnas rāmja "zirga saku" dizainā, kas nodrošina elastīgu braukšanu pa nelīdzenu virsmu. Ražots no četrkantīgām tērauda sliedēm, rāmim ir izturīgi tērauda lējumi galvenajos lielas slodzes punktos, lai absorbētu triecienus no zemes. Visi rāmja caurumi ir apdarināti papildus aizsardzībai. Rāmja un virsbūves rūpīgajās pārbaudēs tika ieguldītas nopietnas investīcijas, kas ietvēra 60 000 stundu šasijas nodiluma slodzes piemērošanu. Ar virsbūvi, kas veidota no 400-HBW cietā tērauda, kas iztur lielus triecienus un ir izturīgs pret nodilumu, R100E lielais pašizgāzējs nodrošina ilglaicīgu veiktspēju.

Operatora izvēle


Tā nav tikai ļoti efektīva mašīna, R100E arī izvirza priekšplānā operatora produktivitāti – sākot ar ROPS/FOPS sertificētu operatora kabīni. Nodrošinot samazinātas vibrācijas un ārvides troksni, kabīne ir uzmontēta uz viskoza tipa izolējošiem stiprinājumiem labākai brauciena kvalitātei.

Volvo Rigid Hauler R100E T2

No operatora sēdekļa, kas atrodas kabīnes kreisajā pusē, operators var pārlūkot darba vietu un apkārtējās zonas caur lielu stiklu un zema rāmja vējstiklu. Labo redzamību papildina 360° apkārtējā skata sistēma, ko nodrošina Volvo Smart View. Sistēma izmanto vairākas īpaši platā leņķī ārā uzstādītas kameras, lai radītu putna redzes lauka transportlīdzekļa un apkārtējo zonu skatu, kas parādīts transportlīdzekļa displejā. Šīs 360° sistēmas priekšrocības sniedzas tālu aiz operatora un darba vietas personāla drošības palielināšanas; tā arī samazina vai novērš sadursmes ar citiem priekšmetiem, lai samazinātu mašīnas un riepu bojājumus, it īpaši, braucot atpakaļgaitā, jo tas ļauj operatoram droši izvairīties no šķēršļiem, kas atrodas uz zemes. Nejaušu mašīnas bojājumu riska samazināšana pazemina remonta izmaksas un palielina darba laiku.

Visi displeji un ergonomiski izvietotās skārienjutīgās vadības ierīces ir viegli pieejamas no pilnībā regulējamā Volvo pneimatiskās piekares operatora sēdekļa, ko var viegli pielāgot operatora miesasbūvei. Kabīne ir aprīkota ar spiediena īpašībām un HVAC vadību, kā arī plašu glabāšanas nodalījumu, lai novērstu nekārtību kabīnē un uzmanības novēršanu.

Kā ar visām Volvo mašīnām, lielais pašizgāzējs ir būvēts, paturot prātā drošību, un tā ir iebūvēta ikvienā augstās veiktspējas mašīnas aspektā. Operatora un darba vietas personāla aizsardzībai visas mašīnas sistēmas, piemēram, avārijas izslēgšanas slēdži, ir viegli pieejamas. Transmisijas palēninātājs un neitrālais malu inhibitors nodrošina drošu mašīnas vadību, braucot slīpumā uz leju, bet pārāk lielu dzinēja apgriezienu aizsargfunkcija palēnina mašīnu līdz drošiem ekspluatācijas ierobežojumiem.

Vienkārša pārbaude


Volvo Rigid Hauler R100E T2Regulārās servisa pārbaudes ir nepieciešamas, lai pamanītu potenciālas problēmas un nodrošinātu ilgu kalpošanas mūžu. R100E padara piekļuvi ikdienas servisa pārbaudēm un plānveida tehniskajai apkopei ātru un vienkāršu ar neslīdošiem pakāpieniem un drošiem celiņiem, lai mašīna pēc iespējas ātrāk atkal atgrieztos pie darba. Visi apkopes punkti ir stratēģiski sagrupēti un atrodas viegli aizsniedzami no zemes un servisa platformas, lai nodrošinātu ātru, vienkāršu un drošu mašīnas tehnisko apkopi un regulēšanu, bet tieši uz diskiem uzmontēto riepu dizains veicina drošu un ātru uzstādīšanu un noņemšanu. Esot kabīnē, piekļūstiet augstākā līmeņa diagnostikas datiem, izmantojot operatoram draudzīgo instrumentu paneli ātrai analīzei un risinājumiem. No mērierīču paneļa operators var ātri pārbaudīt mašīnas stāvokli un piekļūt sistēmas spiedieniem, temperatūrām, degvielas patēriņam, dzinēja diagnostikai, transmisijas diagnostikai un VCU diagnostikai.

R100E ir aprīkots arī ar augsta līmeņa hidraulisko filtrēšanu, kam ir magnētiski sūkšanas filtri katrā hidrauliski darbināmajā sistēmā, kā arī spiediena filtrēšana stūrei, bremžu iedarbināšanas sūknim un aizmugures bremžu dzesēšanas blokiem. Dzinējam uzstādītie primārie un sekundārie degvielas filtri apvienoti ar uzlabotu divu soļu eļļas filtrēšanu, lai atbrīvotos no bīstamajiem piesārņojumiem. Aprīkots ar izturīgām funkcijām, kas nodrošina nepārspējamu aizsardzību, R100E optimizē darbības un pagarina tehniskās apkopes intervālus zemākām ekspluatācijas izmaksām.

Retajos gadījumos, kad Volvo R100E nepieciešams vairāk uzmanības kā ikdienas pārbaude, Volvo speciālisti vienmēr sniegs profesionālu padomu, pateicoties plašai pārstāvju un tehniķu infrastruktūrai. Apvienojot vietējās zināšanas ar globālo kalnrūpniecības pieredzi, Volvo piedāvā klientu risinājumu klāstu – no telemātikas mašīnas ziņojumiem, Volvo Servise Agreements (VSA) un pagarinātajām garantijām – līdz palielinātai rentabilitātei visa mašīnas kalpošanas mūža laikā.

Tehniskais raksturojums:

Kravnesības ietilpība kg /lb 95000 / 209,439
Virsbūves tilpums, SAE 2:1 grēda m3/ y3 60,4 / 79
Neto svars kg / lb 69550 / 153,331
Bruto svars kg / lb 164550 / 362,770
Dzinējs Cummins QST30 CAC (Tier 2 / Stage II)
Maksimālā dzinēja bruto jauda kW / zs 783 / 1,050
... pie dzinēja apgr./min. 2100
Maks. SAE J1349 bruto griezes moments Nm / lb ft 4 631 / 3,416
... pie dzinēja apgr./min. 1300
Maks. ātrums km/h / mph 50 / 31.1

Piezīme: jūs varat lejupielādēt šī paziņojuma presei attēlus tieši, noklikšķinot šeit.