Volvo CE iepazīstina ar 10 tonnu svārstību veltni

Aprīkots ar jaunu svārstību tehnoloģiju, Volvo Construction Equipment DD105 OSC dubulta ruļļa veltnim ir spēja efektīvi blīvēt sarežģītus apgabalus, piemēram, tiltus, virs caurulēm un tuvu dzīvojamo māju rajoniem.

Volvo asphalt compactor DD105 OSC T4F

10 tonnu Volvo Construction Equipment DD105 OSC asfalta veltnis ir radīts efektivitātei, nodrošinot palielinātu rentabilitāti, samazinot degvielas patēriņu, izmešus un troksni.
Aprīkots ar Volvo svārstību tehnoloģijas elastīgumu, kas novērš vertikālas vibrācijas, DD105 OSC piedāvā augstu blīvēšanas sniegumu, radot nekaitīgas svārstības. Tas rada mazāku ietekmi uz apkārtējo virsmu, ļaujot veikt blīvēšanu sarežģītākās pielietojuma zonās, piemēram, uz tiltiem, virs caurulēm un tuvumā dzīvojamo māju rajoniem.
Aprīkots ar 1680 mm platu rulli ar stiprinātu, pretnodiluma sakausējuma tērauda ruļļa pārklājumu, DD105 OSC darbina uzlabots Tier 4 Final D3.8 Volvo dzinējs, kas palīdz šai robustajai mašīnai nodrošināt augstu veiktspēju.

Pielāgota blīvēšana mazāk piegājienos


Papildus svārstību tehnoloģijai, pielāgošana dažādām darba vietām ir vienkārša. Ar izvēli izmantot rulli ar astoņiem vai diviem amplitūdas iestatījumiem, izmaiņas var veikt saskaņā ar apkārtējo vidi un materiāla dziļumu, vēl vairāk palielinot mašīnas daudzpusību. Izvēloties amplitūdu, kas visvairāk piemērota kombinētiem apstākļiem un biezumam, ļauj operatoram sasniegt augstāku darba kvalitāti mazāk piegājienos. Volvo asfalta veltnis DD105 OSC T4F
DD105 OSC ir būvēts smagam darbam, un tas piedāvā funkcijas, kas ir veidotas, domājot par operatoru. Atvērtā ROPS/FOPS nojume un papildaprīkojuma slēgtās kabīnes komforts, kontrole un redzamība nodrošina produktīvu operatora darba vidi. No pneimatiskās piekares sēdekļa operatoram ir labs darba vietas skats, kā arī netraucēts skats lejā uz rulli un smidzināšanas joslām, kas uzlabo drošību un blīvēšanas precizitāti. Skatu uz ietves malām un šķēršļiem uzlabo nobīdes stūrēšana, kas atvieglo precīzu blīvēšanu. Ar ergonomiski izvietotām vadības ierīcēm un vadības sviru ir uzlabota operatora manevrētspēja, lai viņš varētu paļauties uz Anti-Slip Control sistēmu vieglai mašīnas piekraušanai un izkraušanai, nebojājot ietvi.

Nepārspējams sniegums un darba laiks


Lai pielāgotos dažādiem darba vietas apstākļiem, Volvo DD105 OSC dubulta ruļļa veltnis ir aprīkots ar funkcijām, kas nodrošina gludu un vienmērīgu apdari. Ruļļa vibrācijas sistēma ļauj operatoriem sasniegt mērķa blīvumu dažādās pielietojuma jomās, izmantojot augstu centrifūgas spēku un 8 amplitūdu izvēli. Piemērotās amplitūdās veltnis darbojas efektīvāk, palīdzot operatoriem sasniegt kvalitatīvu apdari mazāk piegājienos.
DD105 OSC ir industrijā vadošā, automātiska ruļļa ūdens sistēma ar trīskāršu filtrēšanu, kas nodrošina vienmērīgu pārklājumu ar mainīgām plūsmām, lai izvairītos no materiāla iestrēgšanas. Ar funkcijām, kas ietver primāros un rezerves sūkņus, primārās un rezerves smidzināšanas joslas katram rullim, ar rokām apkalpojamas sprauslas, kā arī ruļļu tīrītājus, automātiskā ruļļu mitrināšanas sistēma nodrošina nepārspējamu efektivitāti lieliskai mašīnas pieejamībai.

Atvieglota dzīve


Papildus operatora komfortam un produktivitāti uzlabojošām funkcijām DD105 OSC dubulta ruļļa veltnis ir veidots vieglai apkalpojamībai un tehniskajai apkopei. Atliecams pārsegs nodrošina pilnīgu piekļuvi dzinējam un hidrauliskajiem komponentiem, lai varētu efektīvi veikt servisa pārbaudes un apkopes. Izmantojot vienu atslēgu, tehniķi var piekļūt ikdienas apkopes lūkām, bet drošinātāji un releji ir sagrupēti kopā. Ar piekļuvi dzinējam, radiatoram, akumulatoram un filtriem no zemes līmeņa ikdienas pārbaudes punkti ir neaizšķērsoti, kas atvieglo tehnisko apkopi. Volvo plašais vietējo izplatītāju atbalsta tīkls nodrošina mašīnas darba laiku, palīdzot klientiem radīt maksimālu peļņu un attīstīt savu biznesu.


Tehniskais raksturojums:
Darba masa (ar ROPS) kg 9 851
mārciņas 21,718
Ruļļa vai rites platums mm 1 680 - 1 680
collas 66.1 - 66.1
Nominālā dzinēja jauda kW 85
zs (imp) 114
Vibrāciju frekvence Hz 39
v/min. 2,340
Amplitūda mm 0.72
collas 0.0283
Kopējais garums mm 4 650
collas 183.1
Vispārējais platums mm 1 838
collas 72.4
Kopējais augstums mm 2999
collas 118.1

Dodieties uz produkta lapu.