Volvo CE iepazīstina ar jaunu lielo pašizgāzēju klāstu

Jaunie Volvo Construction Equipment D-Series lielie pašizgāzēji ir būvēti uz pārbaudīta pašizgāzēju koncepta, un tiem ir jaunākā tehnoloģija, kas optimizē degvielas efektivitāti un darba laiku.

Volvo Construction Equipment ir veicis papildinājumu savam industrijā vadošajam pašizgāzēju klāstam, pievienojot R45D, R60D un R70D lielos pašizgāzējus. Aptverot no 41 līdz 65 tonnu (45t-72t) kravnesību, mašīnas ir veidotas, lai palīdzētu samazināt industrijā vadošās klientu ekspluatācijas izmaksas – degvielai – kā arī veicināt drošu ekspluatāciju un vieglu izmantošanu.

D-Series lielie pašizgāzēji var būt jauni, bet tiem ir bagāta vēsture, kas sniedzas vairāk nekā 70 gadu pagātnē, kad tehnisko ekspertu un inženieru komanda iepazīstināja ar pasaulē pirmo bezceļu pašizgāzēju Volvo CE rūpnīcā Motherwell Skotijā. Tagad, apbruņojušies ar Volvo CE dizainu un ražošanas pamatvērtībām, D-Series lielie pašizgāzēji tiek būvēti tajā pašā rūpnīcā, kas jau gadu desmitiem ražojusi lielos pašizgāzējus. Apvienojot spēcīgu mantojumu, tehniskās zināšanas un modernus procesus, jaunākie pašizgāzēji nodrošina klientiem augstu kvalitāti, uzticamu un produktīvu aprīkojumu.

Ekonomija kā standarts


Aprīkoti ar premium klases dzinējiem, R45D, R60D un R70D lielie pašizgāzēji sasniedz augstu sniegumu, griezes momentu un līdz 567kW (760 zs) jaudu pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Papildus tam garie apkopes intervāli un ekonomiskā degvielas izmantošana nodrošina nepārspējami zemas ekspluatācijas izmaksas.Elektroniskā integrācija starp dzinēju un transmisiju ļauj mašīnām sasniegt gludu pārnesumu pārslēgšanas kvalitāti vienmērīgam impulsam un ātruma palielināšanai visās transportēšanas pielietojuma jomās. Veiktspēju un degvielas ekonomiju uzlabo integrētā pārslēgšanas modeļu sistēma, kas ietver divus transmisijas pārslēgšanas grafikus – Jaudas un Ekonomijas – pielāgotai veiktspējai visos transportēšanas apstākļos. Operators var iepriekš atlasīt transmisijas izmantošanas režīmu, lai pielāgotos dažādām transportēšanas kravām. Tai pat laikā hidrauliskās sistēmas nodrošina nepieciešamo plūsmu dzesēšanas un iedarbināšanas sistēmām, kas sniedz produktīvu nepieciešamo veiktspēju ātriem cikla laikiem un veiktspējas efektivitātei.

Produktīvas spēkstacijas


Ekonomiski un inteliģenti, Volvo pašizgāzēji lepojas ar konkurētspējīgu jauda-pret-svaru attiecību, efektīvu pārnesumu pārslēgšanu un optimālu svara sadalīšanu, ļaujot operatoriem ātrāk sasniegt produktivitātes mērķus. Ar iespaidīgu vilces spēku, ko rada pilnās transmisijas dizains un konfigurācija, R45D, R60D un R70D lielie pašizgāzēji ir ideālas mašīnas, lai šķērsotu stāvas nogāzes, kādas bieži sastopamas kalnrūpniecības un karjeru rakšanas darba vietās. Uzlabojot griezes momentu zemu pārnesumu aizmugures asij, pilnas transmisijas kalibrēšana nodrošina augstus vilces spēka līmeņus, kas rada izcilu produktivitāti sliktos braucamās virsmas apstākļos un uz stāvākiem slīpumiem.Nodrošinot labu materiālu noturēšanu, pret skrāpējumiem pasargātās augstas kapacitātes virsbūves ir būvētas no HARDOX 400 tērauda ar izplūdes sildīšanu, lai nodrošinātu tīru izgāšanu un minimālu materiāla pārvietošanos uz aizmuguri. Lai optimizētu darba vietas efektivitāti un produktivitāti gan esošajos, gan nākotnes projektos, klientiem ir piekļuve dažādām viedām sistēmām, piemēram, Volvo Site Simulation, kas sniedz informāciju par mašīnu, autoparka izvēlēm un darba vietas konfigurāciju. Operatora produktivitāti uzlabo atsaucīgas funkcijas, piemēram, stūrēšana un vadības ierīces, kas ērti ieguļ plaukstā. Papildus ērtībām operators var pielāgot savu komfortu ar augstas kapacitātes HVAC sistēmu.

Būvēts ilgai kalpošanai


D-Series lielie pašizgāzēji ir ne tikai produktīvas mašīnas īstermiņā, bet tās turpina darboties ilgu kalpošanas mūža laiku, nodrošinot lielāku mašīnas pieejamību un ievērojamu tehniskās apkopes un remonta izmaksu samazināšanu. Lai pielāgotos smagiem darba vietas apstākļiem, izturīgās mašīnas ir rūpīgi pārbaudītas ekstrēmos darba apstākļos, lai sasniegtu augstu mašīnas un detaļu ilgmūžību. Ļoti tieši savā dizainā, pašizgāzēji ir aprīkoti ar rāmja montāžu, kas ietver konstrukcijas izturības rezervi, kas sniedzas tālu aiz katras prasīgas darba vietas apstākļu prasībām. Ar līdzsvarotu svara sadalījumu, pateicoties centrāli uzstādītai transmisijai, un zemam gravitātes centram, visas kravas ietekmes ir vienādi sadalītas uz visām riepām. Spējīgi pretoties ekstrēmiem konstrukcijas triecieniem, lielo pašizgāzēju izturīgā šasija absorbē triecienus un vibrācijas no ceļa apstākļiem un kravas procesiem lielākai konstrukcijas ilgmūžībai un zemākām ekspluatācijas izmaksām, pateicoties samazinātai tehniskajai apkopei.

Lielie pašizgāzēji ir iestatīti, lai sasniegtu labu ilgtermiņa vērtību, pateicoties darba laiku uzlabojošiem komponentiem. Primārās bremžu sistēmas kalpošanas mūžu pagarina transmisijas palēninātājs, kas ir standarta funkcija, kas samazina dzinēja apgriezienus un darba bremžu izmantošanu. Komponentu ilgmūžībai esot par pamatu zemu izmaksu ekspluatācijai, ikviens komponents ir aizsargāts. Piemēram, hidrauliskajai sistēmai ir vairāki filtrēšanas līmeņi, lai aizsargātu to pret lejupvērstas plūsmas piesārņojumu, palielinot mašīnas darba laiku. Mašīnas ir aprīkotas arī ar drošu dzinēja režīmu, kas brīdina operatoru, kad tiek palaista dzinēja aizsardzības jaudas pazemināšanas sistēma. Dzinēja jauda un ātruma pamazām samazināsies atkarībā no ārpus diapazona esošo apstākļu nopietnības līmeņa, novēršot dzinēja bojājumus. Dzinēja parametri ietver augstas dzesēšanas šķidruma temperatūras, droseles pedāļa jaudu un zemu dzesēšanas šķidruma līmeni.

Drošība ir mūsu DNS


Būvēti smagam darbam, D-Series lielie pašizgāzēji ir aprīkoti arī ar funkcijām, kas padara sarežģītus darbus drošākus. No FOPS sertificētās kabīnes, kas aprīkota ar ROPS virsbūves nojumi, operatoram ir pārskatāms skats pār darba vietu un apkārtējām zonām. Redzamību uzlabo operatora sēdeklis, kas atrodas kabīnes kreisajā pusē, un Volvo Smart View, kas apvieno četras ārā uzstādītas kameras, kas veido veicamo darbu putna redzes punkta skatu, ko attēlo transportlīdzekļa monitorā.

Ar katrā dizaina aspektā iebūvētu drošību, šīs augsta snieguma mašīnas var braukt augšup un lejup pa stāvām nogāzēm, saglabājot pilnību kontroli, pateicoties transmisijai un bremžu palēninātājam un izvēles neitrālajam malu inhibitoram. Pārlieku liela ātruma aizsardzības elements automātiski palēnina mašīnu drošos ekspluatācijas ierobežojumos, kamēr virsbūves pacelšanas inhibitors novērš pārnesumu pārslēgšanu uz augšu, braucot ar virsbūvi paceltā pozīcijā. Citas drošības funkcijas, piemēram, droša bremzēšana un sekundārās stūres sistēmas nodrošina mierīgu prātu.

Vienkārša apkope


Lai garantētu ilgu ekspluatācijas laiku un maksimālu darbspējas ilgumu, jāveic regulāras apkopes pārbaudes, lai noteiktu potenciālās problēmas, vēl pirms tās ir parādījušās. Piekļuve mašīnai ir droša un vienkārša, pateicoties neslīdošiem pakāpieniem un drošiem celiņiem. Gan no platās platformas, gan no zemes tehniķi var droši piekļūt ērti izvietotajiem pārbaudes punktiem ar minimālu instrumentu izmantošanu. Centrāli montētā transmisija nodrošina vieglu piekļuvi bez nepieciešamības noņemt citus komponentus. Kabīnē operators var piekļūt augstākā līmeņa diagnostikas datiem, izmantojot instrumentu paneli ātrai analīzei un risinājumiem.

Ja pašizgāzējam nepieciešama lielāka uzmanība, kā tikai plānveida servisa pārbaude, klienti var paļauties uz Volvo globālo servisa tehniķu, darbnīcu un izplatītāju infrastruktūru. Apvienojot vietējās zināšanas un globālo kalnrūpniecības pieredzi, Volvo piedāvā labu daļu pieejamību, Volvo servisa līgumus un telemātikas mašīnas ziņojumus, kas vēl vairāk atbalsta Volvo apņemšanos samazināt klientu ekspluatācijas izmaksas.


 

Tehniskais raksturojums:

    R45D R60D R70D
Lietderīgās slodzes nestspēja kg
mārciņas
41000
90,389
54500
120,152
65000
143,300
Virsbūves tilpums, SAE 2:1 m3
yd3
26
34
35
46
41,5
54
Neto svars kg
mārciņas
36435
80,325
42048
92,700
49573
109,290
Bruto svars kg
mārciņas
77435
170,715
96548
212,852
114573
252,590
Dzinējs   Cummins QSK19-C525 Cummins QSK19-C700 MTU-2000TA
Dzinēja izmešu līmenis   Tier 3 / Stage IIIA Tier 3 / Stage IIIA Tier 2 / Stage II
Maks. dzinēja bruto jauda kW
zs (imp.)
392
526
522
700
567
760
...ar dzinēja apgriezieniem apgr./min 2 000 2 000 2 100
maks. SAE J1349 gross - griezes moments Nm
ft lbf
2407
1,775
2981
2,199
3323
2,451
... ar dzinēja apgriezieniem apgr./min 1500 1500 1350
Maks. ātrums  km/h
jūdzes/h
65,0
40,4
57,5
35,7
57,0
35,4

Piezīme: jūs varat lejupielādēt šī paziņojuma presei attēlus, noklikšķinot šeit.