Volvo Assist klāsts atklāts Eiropas tirgum izstādē Intermat 2018

Volvo Construction Equipment izrāda pilnu Volvo Assist risinājumu klāstu; visu vada modernais Volvo Co-Pilot kabīnē iebūvētais displejs.

Izstādē Intermat 2018 Volvo Construction Equipment izrāda savu industrijā modernāko pieeju mašīnas pārvaldībā ar plašu inteliģentu mašīnas vadības sistēmu klāstu. Parīzes šovā tiks parādīts pilns Volvo Assist programmu klāsts Eiropas tirgū, kas ietver uzlaboto Load Assist riteņiekrāvējiem, Haul Assist artikulētajiem pašizgāzējiem, Dig Assist ekskavatoriem, Compact Assist augsnes un asfalta veltņiem un Pave Assist asfalta klājējiem.

volvo-assist-klāsts-atklāts-eiropas-tirgum-izstādē-intermat-2018-02-1920Volvo Co-Pilot: partneris kabīnē

Visas Volvo Assist programmas vada nesen uzlabotais Volvo Co-Pilot kabīnē uzstādītais displejs, kas radīts, lai uzlabotu rentabilitāti ar lielāku uzdevumu precizitāti. 10 collu skārienekrāns ir intuitīva, pielāgojama platforma, kas izmanto mašīnas datus un augstas precizitātes sensorus, lai nodrošinātu ar reālā laika datiem lielākai operatora efektivitātei un darba vietas sniegumam.

Katrai Volvo Assist platformai ir intuitīvs produktivitāti uzlabojošu lietojumprogrammu klāsts, kas palīdz operatoram uzraudzīt sava darba progresu un rezultātus reālajā laikā.

Load Assist: svarīga sistēma

volvo-assist-klāsts-atklāts-eiropas-tirgum-izstādē-intermat-2018-03-1920Load Assist L110H-260H riteņiekrāvējiem ir vēl vairāk uzlabota, lai palielinātu operatora efektivitāti un darba vietas sniegumu. Uzlaboto platformu vada Volvo Co-Pilot, un tai ir On-Board Weighing lietojumprogramma, kas sniedz operatoram reālā laika ieskatu kausa svarā ar +/- 1% precizitāti.

Izmantojot spiediena un pozīcijas sensorus, On-Board Weighing sistēma uztver visus kravas datus darbībā, lai izvairītos no darba plūsmas pārtraukšanas. Sistēma nosūta mašīnas informāciju Caretrack® telemātikas sistēmai, nodrošinot attālinātu piekļuvi mašīnas informācijai, piemēram, kopējām pārvietotajām kravām, pārvietotajām kravām uz litru degvielas un ciklu skaita. Ar šo informāciju operatori un autoparka vadītāji var labāk pārvaldīt produktivitāti un novērst pārāk lielu kravu, kas, turpretī, ierobežo mašīnas nolietojumu, riepu bojājumus un pārlieku lielu degvielas patēriņu.

Haul Assist: M2M saziņa

Haul Assist ir pirmā programma Volvo Assist klāstā, kas piedāvā "mašīna ar mašīnu" saziņu artikulētajiem pašizgāzējiem. Haul Assist apvieno On-Board Weighing, Map un Speed Advisor lietojumprogrammas, lai optimizētu kravas kapacitāti, nodrošinātu ar precīzu citu darba vietas mašīnu atrašanās vietu un palielinātu degvielas ekonomiju.

Haul Assist sistēma ir pieejama visiem septiņiem artikulēto pašizgāzēju modeļiem A25G līdz A60H.

Dig Assist: radīts, lai paveiktu vairāk

Dig Assist ar savu trīs līmeņu produktivitāti (2D, In Field Design un 3D) tagad ir pieejams vairākos 15 līdz 30 tonnu Volvo kāpurķēžu ekskavatoros (EC220E, EC250E un EC300E) un riteņu ekskavatoros (EW160E, EWR150E un EWR170E). Ar mašīnas vadības sistēmu Dig Assist, Volvo patiešām ievieš ko jaunu tirgū – proti, trīs līmeņu atbalstu operatoriem produktīvākām rakšanas darbībām no vienkāršām līdz sarežģītām pielietojuma jomām un projektiem. Pilna 3D izvēle tagad ir pieejama ar Topcon tehnoloģiju. 3D nākotnē būs pieejams arī ar Trimble.

Lai vēl vairāk palielinātu klientiem sniegto vērtību, visa aparatūra ir Volvo CE radīta un uzstādīta rūpnīcā, lai tai varētu piemērot Volvo CE garantijas nosacījumus un Volvo CE tīkla servisa zināšanas.

Compact Assist: panākumi bez pūlēm

Compact Assist jaunās SD75B līdz SD160B paaudzes augsnes veltņiem izmanto Compaction Measurement Value (CMV) Mapping un Pass Counting funkcijas, lai radītu daudz konsekventāku, augstas kvalitātes un izmaksu taupošu blīvēšanu. Compact Assist piešķir katram veltnim pārejas un ruļļa pārklājumu ar atšķirīgu krāsu, ļaujot operatoram viegli pamanīt spraugas, lai nodrošinātu vienmērīgu blīvējumu.

Turklāt Compact Assist DD105 asfalta veltņiem ir pieejams divos moduļos: Compact Assist, lai reģistrētu un parādītu pārejas un temperatūras kartēšanu, un Compact Assist ar Density Direct, lai aprēķinātu paredzamo materiāla blīvēšanu reālajā laikā.

Pave Assist: strādājiet precīzi

Pave Assist ir pieejams visam 2,5 m klases Volvo klājēju klāstam. Sistēmai ir Material Manager, Weather View un izvēles Thermal Profiling funkcijas. Materiālu menedžeris sniedz derīgus aprēķinus, piemēram, attālumu un ieklāto tonnāžu, ieklāto laukumu un CO2 izmešus. Sistēma ietaupa mērīšanai un manuālai dokumentācijai veltītās stundas, pateicoties transportlīdzekļa informācijai un automatizētiem ziņojumiem.

Weather View informē operatorus par pašreizējiem un gaidāmajiem laikapstākļiem un palīdz darba vietas vadītājam plānot darbus. Thermal Mapping uzrauga klātā asfalta maisījuma temperatūru aiz izlīdzinātāja; tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē asfalta ilgmūžību.

Kopumā Pave Assist nodrošina asfalta klājēja operatorus ar reālā laika ieskatu klāšanas darbību kvalitātē un produktivitātē – gan darba laikā, gan pēc tā pabeigšanas.

volvo-assist-klāsts-atklāts-eiropas-tirgum-izstādē-intermat-2018-04-1920

Nekad nepārtrauciet uzlabojumus

Īpaši radītas Volvo mašīnām, Volvo Co-Pilot un visas Volvo Assist platformas tiek pakļautas plašam ražošanas un pārbaužu procesam, lai atbilstu visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Android balstītais planšetdatora displejs ir radīts ātrai funkcionalitātes izaugsmei, piedāvājot Volvo klientiem un izplatītājiem ātru jaunu programmatūras lietojumprogrammu iegādi. Volvo CE piedāvās jaunas funkcijas visiem Volvo Co-Pilot klientiem ar saviem izplatītājiem, pateicoties "over-the-air" programmatūras atjaunināšanas iespējai. Izplatītājs var attālināti aktivizēt jaunas mašīnas funkcijas pēc klienta pieprasījuma. Volvo plašais izplatītāju tīkls ir labākais partneris, lai apmierinātu uzņēmuma vajadzības, tostarp saistībā ar mašīnām, agregātiem, daļām, garantiju un pakalpojumiem.

1. attēls: Volvo Co-Pilot kabīnes skats ar Haul Assist
2. attēls: Volvo Co-Pilot ekrāns ar Load Assist
3. attēls: Haul Assist ar On-board Weighing
4. attēls: Volvo Co-Pilot ar Pave Assist