Vidēja izmēra H-Series riteņiekrāvēji piedāvā 20% degvielas uzlabojumus

Piedāvājot līdz 20% lielāku degvielas ekonomiju, palielinātu daudzpusību un zemākas kalpošanas mūža ekspluatācijas izmaksas, uzlabotie Volvo L60H, L70H un L90H riteņiekrāvēji ir ārkārtīgi talantīgas spēkstacijas.

Volvo wheel loader L60H T4F

Ir grūti iedomāties, ka Volvo Construction Equipment vidēja izmēra riteņiekrāvējus varētu vēl uzlabot, bet uzlabotie L60H, L70H un L90H piedāvā plašus jauninājumus. Pirmais ražotājs, kurš popularizēja riteņiekrāvēju konceptu vairāk nekā pirms piecdesmit gadiem, Volvo CE ir izmantojis savu inženierijas izcilību, lai padarītu uzlabotos modeļus vieglāk izmantojamus un optimizētu Volvo mašīnas pamatus: labu degvielas ekonomiju, produktivitāti, uzticamību un darba laiku. Nākošās paaudzes H-Series pašlaik ir nepārspējams riteņiekrāvējs, kurš demonstrē, ka Volvo CE ir palicis industrijas līderis šajā laukā.

Līdz 20% lielāka efektivitāte

Volvo riteņiekrāvējs L90H T4FViens no lielākajiem uzlabojumiem salīdzinājumā ar to priekštečiem ir degvielas ekonomija – vidēja izmēra riteņiekrāvēji šajā ziņā ir līdz 20% labāki. Ar jaudīgiem dzinējiem un inteliģentu hidrauliku kā H-Series raksturīgo iezīmi, galvenais faktors degvielas ekonomijas straujajā palielinājumā jaunajos, uzlabotajos modeļos ir bloķēšanas funkcija. Izvēles funkcija novērš griezes momenta pārveidotāja zudumus, radot tiešu piedziņu starp dzinēju un transmisiju, kas darbojas daudz efektīgāk ar asīm. Griezes momenta pārveidotāja bloķēšana ir automātiska, tai nav nepieciešams operatora ieguldījums, un to var pielāgot, lai vēl vairāk uzlabotu cikla laikus un degvielas izmantošanu. Katra darba cikla efektivitāti uzlabo palielināts lielākais ātrums 50 km/h, ko atvieglo bloķēšanas funkcija. Pieejams L70H un L90H riteņiekrāvējos, operatori var sagaidīt labāku piedziņas darbību, palielinājuma sniegumu, ātrākus iekraušanas un pārvietošanas darbus, kā arī gludāku braukšanu.
Lai saskaņotu pielietojuma jomu un braukšanas virsmas apstākļus, operators var vienkārši regulēt vilkmes spēka vadību, kas ne tikai saglabā degvielu, bet arī samazina riepu nodilumu un novērš riteņu slīdēšanu efektīvai kausa uzpildei. Vislabākajai dzinēja jaudas izmantošanai visās pielietojumu jomās, H-Series ir aprīkota ar Smart Control, kas nodrošina, ka visās situācijās tiek piemērots pareizais griezes moments. Tai pat laikā Eco pedālis arī samazina degvielas patēriņu, pateicoties mehāniskam atstumšanas spēkam, kas iedrošina operatoru palaist vaļīgāk droseli, kad dzinēja apgr./min. tūlīt pārsniegs optimālo ekspluatācijas diapazonu.

Veidots produktivitātei

Produktivitāti veicina mašīnas nepārspējamā stabilitāte. Tikko optimizētais iekraušanas bloks un pārveidotais lielas slodzes pretsvars nodrošina, ka mašīnas paliek droši uz zemes, neskatoties uz braukšanas virsmu. L90H ir arī 73 mm celšanas augstuma palielinājums un 3% lielāka izkraušanas slodze.
Ne tikai uzlabotie L60H, L70H un L90H ir gatavi jebkuram izaicinājumam – atrodoties Volvo kabīnes komfortā un drošībā operators ir gatavs produktīvai darba maiņai. Lai veicinātu operatora produktivitāti, Volvo kabīne ir plaša, ar pārvietotu atslēgas aizdedzi vieglākai izmantošanai, ergonomiskas vadības ierīces un laba agregātu un apkārtējās darba vietas redzamība. Redzamību vēl vairāk uzlabo pārveidotie sānu spoguļi un atpakaļskata kamera, un izvēles priekšējā kamera.
Vadāmību nodrošina elektroservo vadības ierīces. Izvēle funkcija nodrošina operatoram pilnīgu kontroli pār hidrauliskajām funkcijām, atvieglojot pārslēgšanu starp lineārajām un vienas sviras vadības ierīcēm. Uzraugot darbību, operators var izvēlēties no trīs hidraulikas iestatījumiem, lai pielāgotu sviras vadību saskaņā ar savām preferencēm. Svira ietver attura trešo funkciju, izlices izvirzīšanu, atgriešanos rakšanas režīmā, kā arī kausa izlīdzināšanas funkciju, kas automātiski atgriež kausu no izgāšanas un saliektas pozīcijas. Izmantojot viegli nolasāmo Contronics displeju, operatoram ir pilns pārskats pār svarīgo mašīnas informāciju, un viņš var veikt dažādas konfigurācijas, atrodoties savā izvēlētajā ērtajā un regulējamajā sēdeklī.

Daudzpusīgas mašīnas

Nākošās paaudzes L60H, L70H un L90H riteņiekrāvēji ir ne tikai efektīgi, bet tie ir arī piemēroti plašam pielietojuma jomu klāstam, pateicoties Torque Parallel (TP) savienojumam. Kopīgs H-Series riteņiekrāvējiem – no L60H līdz L220H – TP savienojums apvieno Z veida stieņa un paralēlā savienojuma priekšrocības augsta atraušanas spēka griezes momenta un izcilas paralēlās kustības nodrošināšanai visa celšanas cikla laikā. Operatoram ir pilnīga kontrole pār kravu, nodrošinot, ka tā ir līmenī visas darbības laikā palielinātai drošībai un produktivitātei.
Volvo riteņiekrāvējs L90H T4F Lai kāds būtu darbs, Volvo ir instrumenti, lai to paveiktu. Uzlabotā H-Series ir savienojama ar plašu īpaši būvētu agregātu klāstu, tostarp satvērējiem, slaucītājiem, materiālu pārvietošanas kātiem, sniega lāpstām, kā arī pielāgotiem agregātiem, lai atbilstu visām vajadzībām. No viegliem materiāliem līdz smagiem akmeņiem, šīs mašīnas ir veidotas, lai saskanētu ar dažādiem Volvo kausiem, piemēram, vispārīga pielietojuma, šķirošanas, atkritumu, vieglu materiālu kausiem. Lai iespējotu dažādo agregātu izmantošanu, operators var nomainīt instrumentus dažu sekunžu laikā ar Volvo agregātu kronšteinu, kas aprīkots ar vizuālu indikatoru, kas apstiprina, ka agregāts ir nostiprināts un gatavs izmantošanai. Lai izmantotu hidrauliski vadāmos agregātus, L60H, L70H un L90H var aprīkot ar izvēles trešo un ceturto funkciju. Daudzpusību uzlabo arī Volvo palešu dakšas, kas nodrošina augstu redzamību un TP savienojuma un paralēlās celšanas priekšrocības. Ideāli piemērotas palešu un materiālu pārvietošanai, Volvo dakšām ir lielas slodzes izturības dizains, ļaujot mašīnām pārvietoties par darba vietu, piemēram, pagalmiem, noliktavām un ostām.

Nepārtraukti kustībā


Samazināsies ne tikai degvielas izdevumi, bet arī uzturēšanas, remonta un apkopes daļu izmaksas, pateicoties mašīnas izturīgajam dizainam, kas pagarina mašīnas pieejamību un uzlabo operatora drošību. Zināmi ar savu uzticamību, uzlabotie H-Series riteņiekrāvēji ir būvēti ar industrijā vadošo izturīgo rāmi un centrālo sakabi, kas apvienojumā ar ideāli piemēroto oriģinālo Volvo transmisiju sasniedz ilgnoturīgu veiktspēju. Uzlabotā dzesēšanas kapacitāte regulē detaļu temperatūru labākai mašīnas izmantošanai, izmantojot agregātus, kam ir liela ietekme uz hidrauliku. Kopā ar ārējo ass dzesēšanas iespēju – ideāli piemērota smagām pielietojuma jomām – abas funkcijas dubulto eļļas maiņas intervālus, kas rada lielāku darba laiku un zemākas tehniskās apkopes izmaksas. Tai pat laikā detaļu nodilumu samazina tikko radītā izvēles aizkavētas dzinēja izslēgšanas funkcija, kas izslēdz mašīnu tikai pēc tam, kad turbomotors ir atdzisis līdz ideālajai temperatūrai.

Vienkārša apkalpojamība un atbalsts

Volvo riteņiekrāvējs L90H T4FLai palielinātu darba laiku, dzinēja pārsegs ir elektroniski vadāms, piedāvājot piekļuvi no zemes līmeņa sagrupētajiem apkopes punktiem un radiatoram, ļaujot veikt ikdienas apkopi ātri un droši. Jauna dzesētāja instalācija tagad izslīd uz āru vieglākai tīrīšanai, bet citur izvietotās sprauslas samazina laiku, kas nepieciešams dzinēja un transmisijas eļļas uzpildei. Turklāt margas un pakāpieni ir nokrāsoti oranžā krāsā, lai palīdzētu tehniskās apkopes personālam un operatoriem pārvietoties apkārt mašīnai. Tas palīdz mašīnai atgriezties atpakaļ darba vietā, cik ātri vien iespējams. Trīs punktu piekļuve un neslīdoši pakāpieni, un izturīgās, stratēģiski izvietotās margas vēl vairāk palielina drošību.
Lai samazinātu kopējās ekspluatācijas izmaksas un palielinātu rentabilitāti visa mašīnas kalpošanas mūža laikā, Volvo piedāvā veselu klientu risinājumu klāstu – no oriģinālajām Volvo daļām, pielāgotiem agregātiem, efektivitātes ziņojumiem līdz proaktīvai mašīnas uzraudzībai. Klienti var vienkārši izvēlēties no dažādiem Volvo pakalpojumiem un apvienot tos Volvo pakalpojumu līgumā.
Uzlabotie H-Series riteņiekrāvēji ir ražošanas spēkstacijas, kas radītas, lai sasniegtu zemākās izmaksas par tonnu. Ar saviem četriem galvenajiem faktoriem – zems degvielas patēriņš, augsta produktivitāte, uzticamība un darba laiks – tikko uzlabotie Volvo L60H, L70H un L90H riteņiekrāvēji ir spēks, ar kuru jārēķinās.

Tehniskais raksturojums:

 L60H T4f
L70H T4f
L90H T4f
Statiskā apgāšanās slodze pie pilna pagrieziena kg 7 630 8 500 9 700
Kausa ietilpība m3 1.6 - 5.0 1.8 - 6.4 2.1 - 7.0
Baļķu satvērējs m2 0.7 - 1.3 0.9 - 1.5 1.3 - 2.4
Darba masa kg
11 000 - 13 600 12 700 - 15 500 14 500 - 17 300
Atraušanas spēks kN 84.9 96.5 137.7
Dzinējs
D6J D6J D6J
Maks. jauda pie apgr./min 1 500 - 1800 1 400 - 1 700 1 400 - 1 700
. . . SAE J1995 bruto kW 122 127 137
. . . ISO 9249, SAE J1349 neto kW 122 127 137
Maks. griezes moments pie apgr./min 1 500 1 400 1 400
. . . SAE J1995 bruto Nm 820 853 934
. . . ISO 9249, SAE J1349 neto Nm 820 853 934
Riepas
17.5 R25, 20.5 R25 600/65 R25 20.5 R25 600/65 R25 20.5 R25 600/65 R25

L60H: Balstīts uz 2,1 m³ STE P BOE kausu

L70H: Balstīts uz 2,4 m³ STE P BOE kausu

L90H: Balstīts uz 2,8 m³ STE P BOE kausu

2018. gada februāris

Piezīme: jūs varat lejupielādēt šī paziņojuma presei attēlus tieši, noklikšķinot šeit.