Volvo Active Care

Olge ühenduses. Parandage töövalmis olekut

Volvo ACTIVE CARE

Telemaatika andmed võivad olla võimas abivahend teie masinapargi tööaja kasutamise parandamiseks, kuid andmete ülekoormuse tõttu võib olla keeruline leida teavet, mis on tegelikult oluline. Selles saab teid aidata Volvo ACTIVE CARE. See ulatuslik teenus, mis ühendab masina jälgimise 24/7 ja masinapargi kasutamise aruanded, on ette nähtud teie masinate hoidmiseks parimas töökorras, ootamatute tööseisakute vältimiseks ja remondikulude vähendamiseks.

Volvo Uptime Center

Saame aru tööaja kasutamise tähtsusest teie tegevuse edukusele ning seetõttu on Volvo Construction Equipment investeerinud tööaja kasutamise keskuste (Volvo Uptime Centers) loomisesse kogu maailmas. Meie Volvo masinaeksperdid töötavad neis keskustes uusimate diagnostiliste töövahendite ja süsteemidega, et tööaega maksimaalselt ära kasutada.

Kuidas see toimib

  • Masina andmepunktid salvestab CareTrack – Volvo telemaatikasüsteem – ja saadab Volvo tööaja kasutamise keskusse.
  • Volvo eksperdid jälgivad masinaid reaalajas ja saadavad hoiatusi Volvo müügiesindusele. Kui on vaja meetmeid rakendada, võtab teie müügiesindus teiega ühendust, et anda nõu järgmiste sammude astumiseks.
  • Teave koondatakse ka pdf-aruandesse, mis saadetakse kord nädalas teie meilile.

Masina pidev jälgimine

Hoolitseme teie eest

Meie projekteerisime. Meie ehitasime. Nüüd hoolitseme meie selle eest.
Volvo ACTIVE CARE abil jälgib Volvo kaugelt teie masinaid ja hoiatab kohe, kui masin vajab sekkumist. See ennetav lähenemisviis aitab vältida rikkeid ning jätab teile rohkem aega teie põhitegevuseks.

Vähendage ootamatuid seisuaegu

Leidke väikesed probleemid üles enne, kui need suureks muutuvad. Volvo annab teavet teie masina seisukorra kohta, et probleeme võimalikult varakult avastada ja lahendada.

Vähendage ootamatuid kulusid

Teie müügiesindus saab teile nõu anda, kas teie masin vajab koheseid meetmeid või saab remondi planeerida teie järgmise teeninduse ajaks, et hooldusvajadusi ühitada ja vähendada asjatuid sõite.

Optimeerige masinate remondiaega

Kulutage rohkem aega tööle ja vähem ootamisele. Tänu kaugdiagnostikale saab tehnik end tööks ette valmistada.

Kohandatud soovitused

Elimineerige korduvad masinatõrked. Kohalik edasimüüja saab vaadata, kuidas teie masinaga töötatakse ja miks mõni tegevus võib tekitada probleeme. Mis põhjus ka poleks, saab Volvo soovitada parimat lahendust, lähtudes teie konkreetsest kasutusalast.

Pange aruanded enda kasuks tööle

Valmis analüüs

See tööaja kasutamise seisukohalt lahendamist vajavate probleemide leidmiseks vajalik iganädalane aruanne näitab, kuidas teie masinaid kasutatakse. Tegutsege ja tehke Volvo müügiesindusega tihedat koostööd, et tagada teie masina optimaalne seisukord.

Lihtsalt kasutatavad andmed

Nutikas aruanne sisaldab olulist infot lihtsalt mõistetaval kujul, kaotades vajaduse uurida läbi keerulisi andmeid. Aruanne on kohandatud vastavalt teie ettevõttele ja annab ülevaate masinapargist kuni tööobjekti üksikmasinateni.

Kulud kontrolli alla

Aruandest on kergesti näha masina töö kõrvalekalded ning see aitab tagada teie masina õige kasutamise. Kui teave on käepärast, näiteks masina liigse koormamise kohta, on teil võimalus parandada oma töötavasid, vähendada remondikulusid ja korraldada efektiivselt rutiinseid hooldustöid.

Käitumisalased häired

Jälgige oma masina kasutamist ja leidke võimalusi masina ülekoormuse vähendamiseks. Iga talitlushäire korral lisatakse aruandesse selgitus pikaajalise mõju kohta ning nõuanded selle vältimiseks.

Tehnilised alarmid

Jälgige oma masina seisukorda tehniliste alarmide abil, nagu jahutusvedeliku vähesus ja mootori kõrge temperatuur. Masin genereerib neid alarme tähelepanu vajavate probleemide esiletõstmiseks.

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust