Volvo Services Repair

Remont

Vältige ootamatuid kulusid

Remont

Kui teie masina standardne garantii lõpeb, pole vaja muretseda. Meil on terve valik remondi variante, mis aitavad teil vältida ootamatuid remondikulusid ja kaitsta teie ettevõtte rahavoogu. 

Täielik remont

Täieliku meelerahu saamiseks valige täieliku remondi variant. See võimaldab teile ka täielikku kontrolli oma rahavoogude üle, sest tasute ainult lepingu sõlmimisel kokkulepitud hinna. Seejärel hoolitseb Volvo rikete korral täielikult teie masina eest. Hõlmab kõiki komponente ja osi, välja arvatud välistuste* all loetletud.

*Välistused sõltuvad masina tüübist.

Valitud remont

Piiratuma eelarve korral või kui te ei pea praegu täieliku remondi varianti vajalikuks, on olemas kaks fokuseeritumat remondi varianti:

  • Jõuülekande variant – sõltub masina tüübist, kuid hõlmab tavaliselt mootorit (ja kõiki mootori määritavaid komponente), ülekannet, sildu ja hüdrostaatilisi osi.
  • Komponentide variant – hõlmab jõuülekande varianti ja lisaks mitut põhikomponenti, nagu generaatorid ja raamid – kuigi selle alla kuuluvad osad sõltuvad masina tüübist. Näiteks ekskavaatoritel hõlmab see noolt ja kopa vart.
Lisad

Teie Volvo müügiesindus võib kohandada teile ka laiema remondi variandi. Lisateabe saamiseks võtke ühendust.

Masina tööea ärakasutamise tagamiseks on kõige parem lisada oma remondi variandile hoolduspakkumine.

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust