AS Swecon Eesti
Volvo Services Proactive monitoring

Ennetav jälgimine

Olge ühenduses. Parandage töövalmis olekut.

Pikendage masina kasulikku tööaega

Hoidke ennetava jälgimisega oma masin töös. Volvo nutikas telemaatikateenus jälgib masina tervist kaugjuhtimise teel ning aitab ennetada võimalikke rikkeid.

Silmapaistvad eelised

Teeme seda teie eest

Meie projekteerisime. Meie ehitasime. Nüüd laske meil ka hooldust teha. Volvo jälgib teie masina tervist, jättes teile rohkem aega põhitegevuse jaoks.

Vähendage ootamatuid seisuaegu

Leidke väikesed probleemid üles enne, kui need suureks muutuvad. Volvo annab ülevaate masina seisukorrast, nii et probleemid on võimalik varakult tuvastada ja kõrvaldada.

Säästke aega ja raha

  • Ootamatute kulude vähendamiseks saab edasimüüja anda teile nõu, kas teie masin vajab kohest sekkumist või kas remondi võib jätta järgmise hoolduse ajaks – nii saab vältida asjatuid sõite.
  • Kulutage rohkem aega tööle ja vähem ootamisele. Tänu kaugdiagnostikale saab tehnik end tööks ette valmistada ning remondile kuluvat aega optimeerida. 

Kohandatud soovitused

Selgitage välja, miks masina tõrked korduvad. Kohalik edasimüüja saab kasutada proaktiivset jälgimist ning vaadata selle abil, kuidas teie masinaga töötatakse ja miks mõni tegevus võib tekitada probleeme. Mis iganes põhjus ka poleks, Volvo pakub just teie rakendusele sobiva lahenduse.

Kuidas see toimib?
  • Masina andmepunktidest kogutakse infot CareTracki abil, mis on Volvo telemaatikasüsteem, ning saadetakse Volvo töövõimekeskusesse.
  • Meie analüütikud töötlevad infot ja saadavad selle teie Volvo edasimüüjale.
  • Edasimüüja võtab teiega ühendust ja koostab parima tegevuskava. 
Tõestatud tulemused

Olgu tegu lihtsa meeldetuletusega alarmikoodide kohta või keerukama diagnostikaga, võtame arvesse kõike, mis võib masina töövõimeaega mõjutada. Nende päris elust pärit näidete abil saate teada, kuidas proaktiivne jälgimine aitab Volvo masinatel liikuda.

//Näide Hollandist

Hollandis on proaktiivset jälgimist kasutatud alates 2015. aastast enam kui 100 masina jälgimiseks. Aasta enne programmi alustamist oli tekkinud kuus ülekandetõrget – see arv langes 2017. aastal nullini.

//Näide Suurbritanniast

Proaktiivse jälgimise kaheksakuulise kasutamise ajal ühes Suurbritannia autopargis suudeti ära hoida 176 plaanivälist seisuaja tundi. See võrdub 22 töötunniga kuus. Tänu proaktiivsele toele ja kiirele hooldusele kulus masinate teenindamisel vähem aega ning masinad said kauem töötada, mistõttu paranes tootlikkus oluliselt.

Meie tugi ei piirdu sellega

Ühendage proaktiivne jälgimine teiste Volvo teenustega ja looge teenusepakett, mis vastab teie vajadustele – küsige oma edasimüüjalt!

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust