Volvo Services Maintenance

Hooldus

Edu säilitamine

Hooldus

Kui usaldate Volvo hooldusekspertide kätte oma masinad, võimaldab see teil keskenduda enda ettevõtte tegevusele. Kavandame hooldusprogrammi olenevalt teie töödest – töö efektiivsus tööobjektil on esmatähtis ning tootlikkust mõjutatakse võimalikult vähe. Lepime lepingu kehtivuse ajal koos teiega kokku igaks kvartaliks hoolduse hinnad masinatundide järgi, just nii nagu sobib teie rahavoogudega.

Kavandatud teile sobivalt

Teie masinale koostatakse individuaalne hoolduskava olenevalt selle töökeskkonnast ja kasutusalast. See tagab, et Volvo väljaõppega hooldustehnikud – varustatud õigete varuosadega – saabuvad tööobjektile kõige sobivamal ajal, häirides minimaalselt teie tootmistööd ja teevad kõik vajaliku võimalikult efektiivselt.

Täielikult Volvo

Kasutatakse muidugi ainult Volvo originaalvaruosi, määrdeaineid ja jahutusvedelikke ning installitakse vajalikud tarkvara värskendused. Kõik ka dokumenteeritakse; see annab teile selge hooldusajaloo tulevastele omanikele näitamiseks ja aitab teil saada masinalt kõrgeima jääkväärtuse. Tähtis on koostada hoolduskava: koostöös teiega selgitame välja, millist tuge vajate Volvo poolt. Seega, kui teil on vaja meilt vaid väiksemateks hooldustöödeks varuosi, et töö teeksid teie oma tehnikud, pole see probleem. Arutage oma müügiesindusega, milline oleks teie vajadustele kõige sobivam teenindustase.

Lisad

Volvo saab aru, et igaühe vajadused on erinevad ning pakub suures valikus teenuseid, mille võite lisada oma hoolduskavasse. Saate oma müügiesindusega kokku leppida mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas:

  • Õli- ja filtrijäätmete käitlus
  • Masina puhastamine
  • Ohutuse kontrollimine
  • Tööseadmete hooldus
  • Kuluvosade vahetus
  • Kliimaseadme hooldus
Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust