Volvo Services Volvo reman

Volvo Reman

Hoidke oma masinat Volvona

Volvo Reman

Meie Volvo Remani ümbertöötamisteenuste valik hoiab teie masinat veel kaua töös – aidates vähendada selle omamis- ja töökulusid. Mida kvaliteetsemad on osad, seda rohkem on teil Volvo masinast kasu. Igal osal on tööaja kasutamise ja tööomaduste seisukohalt oluline tähtsus. Seega, milleks riskida?

See on rohkem kui vaid toode – see on lahendus

Volvo masinad on konstrueeritud võimalikult väheste keskkonnamõjude tekitamiseks. Tehases ümbertöötatud osad on selle kohustuse loomulik edasiarendus. Luues ökoloogilise tsükli – mille käigus vanad osad taastatakse samasse seisukorda kui uued – anname oma panuse keskkonnaalastesse algatustesse, mis toovad kasu kõigile. Meie Volvos usume, et keskkonnasõbralikud teguviisid on rohkem kui vaid kasulikud meie planeedile, need on ka meie klientidele majanduslikult kasulikud, pakkudes konkurentsieelist ja meelerahu. Tehases ümbertöötatud osadel on väiksem mõju keskkonnale, sest suurem osa energiat tarbivatest osadest on ringlusse võetud.

Kiire tarne

Kas saate endale lubada oma masina remondi või tavapärase ümberehitamise äraootamist, kui on võimalik saada parimas seisukorras tehases ümbertöötatud vahetusosad?

Vahetussüsteem on hea selle poolest, et te ei pea ootama, kuni saate tagasi sama komponendi. Kohe probleemi tekkimisel tellige oma Volvo müügiesinduselt lihtsalt tehases ümbertöötatud vahetusosa. Kui komponenti ei ole juba müügiesinduses, tagab Volvo efektiivne tarnevõrgustik komponendi peatse kohalesaabumise. Te ei pea remonti ära ootama ning võite tootlikku tööd jätkata minimaalselt tööaega kaotades. Seejärel võite saata defektse osa Volvo Construction Equipmentile tehases ümbertöötamiseks.

Garantii

Tehases ümbertöötatud garantiiga osad tõstavad teie masina väärtust. Klient saab alati komponendi kasutusea ja jõudlusega, mis on otseselt võrreldavad uue komponendi kasutusea ja jõudlusega. Seetõttu pakume alati oma ümbertöötatud osadele standardsete osade garantii.

Kvaliteet

Keskkonnasõbralikuks ja ressursisäästlikuks taastamiseks kasutatakse samu seadmeid, oskusteavet ja kvaliteeti kui uute masinate tootmisel. Kõik kulunud ja kahjustatud osad tuleb kasutuselt kõrvaldada ja asendada uute originaalvaruosadega. Taastamiseks võetakse ainult heakskiidetud osi.

Ümbertöötatud osade mõõtmeid ja tolerantse kontrollitakse seejärel sama hoolikalt ja samade kvaliteedinõuetega kui meie tehastes. Seepärast saame anda teile tehases ümbertöötatud osadele sama garantii kui uuele originaalosale.

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust