Volvo Services Foundation Services

Sisaldub algusest peale

Õnnestumise uus määratlus

Sisaldub algusest peale

Iga Volvo masinaga on kaasas meie legendaarne Volvo klienditugi – mis on andnud kogu tegevusalale eeskuju alates 1832. aastast. Ükskõik kas ostate uue või kasutatud masina, pakub meie ülemaailmne müügiesinduste ja tehnikute võrgustik ööpäevaringset tuge, sealhulgas masina jälgimist ja varuosade esmaklassilist kättesaadavust. See on kõigi Volvo teenusepakkumiste alus, et saaksite kindel olla, et toetame teid algusest peale.

Müügiesinduste ülemaailmne võrk

Volvol on laialdane võrgustik teie vajaduste täielikuks katmiseks kohalikke teadmisi ja ülemaailmseid kogemusi kasutades. Meie ulatuslik müügiesindustest, töökodadest ja pühendunud töötajatest koosnev infrastruktuur kogu maailmas kasutab kogu Volvo organisatsiooni ühiseid eriteadmisi.

Volvo hooldustehnikud

Volvo müügiesinduse väljaõppega tehnikud tunnevad teie Volvo masinat läbi ja lõhki ning oskavad nende tehnoloogiat maksimaalselt kasutada paremini kui keegi teine. Me peame teadmisi ja erioskusi lahutamatuks osaks oma pakkumisest. Seepärast tagame oma spetsialistidele pideva koolituse ja Volvo uusimate nõuete ja tööriistade tundmise.

Varuosade kättesaadavus kogu maailmas

Ükski üksikute varuosade tarnija ei saa konkureerida Volvoga täislahenduse pakkumises. Saame pakkuda iga vajaliku osa ja vahetada selle kiiresti ja ohutult – ka kümme aastat tagasi ostetud Volvo masinatel. Teil on meie ulatusliku logistikavõrgustiku kaudu ligipääs sadadele tuhandetele varuosadele, mis on saadaval teile ühes kohas – teie Volvo müügiesinduses.

Komplekssed garantiid

Kvaliteet on Volvo kaubamärgiga sünonüümne ja kvaliteedil on olnud keskne roll toodete puhul, mida oleme kauem kui 185 aasta jooksul konstrueerinud ja tootnud. Edastame teile veendumuse oma toodete kvaliteedi üle meie igakülgse pakkumisega, milles standardne garantii on ühendatud paindliku garantiipikenduse programmiga. Samuti võite olla kindel, et Volvo originaalvaruosade ostuga kaasnev ulatuslik garantii toob teile meelerahu.

Sissejuhatav koolitus

Saate oma masina ja tegevuse käima meie spetsialistide abiga, kes pakuvad Volvo masina tarnimisel masinat tutvustavaid juhiseid ja masinajuhi väljaõpet kohapeal.

Ennetav jälgimine

Hoidke ennetava jälgimisega oma masin liikumises. Volvo jälgib masina andmeid kaugelt, meie tööaja kasutamise keskusest, aidates prognoosida võimalikke rikkeid juba enne nende tekkimist. See annab teile rohkem aega oma tööle keskendumiseks, aidates vähendada ettenägematuid tööseisakuid ja remondikulusid.

Volvo kaubad

Meie masinatel on ainulaadne konstruktsioon, teostus ja tugi. Kogu maailmas omatakse ja kasutatakse Volvo tooteid uhkusega. Valige Volvo ametliku kaubamärgiga toodete valikust, milles on rõivaid, mänguasju, kollektsioneeritavaid esemeid ja muid tooted, mis kajastavad meie kaubamärki ja seda, millesse usume.