Volvo Co-pilot operator training

Masinajuhi Volvo Co-Piloti koolitus

Õppige oma Assist-rakendusi tundma

Masinajuhi Volvo Co-Piloti koolitus

Masinajuhi Volvo Co-Piloti koolitus on ette nähtud masinajuhtide abistamiseks Volvo Co-Piloti ja selle kõrgetasemeliste Assist-rakenduste võimalikult efektiivseks kasutamiseks. Selle tulemusena suureneb masinajuhi kindlustunne ning töövahetused on tootlikumad ja efektiivsemad.

Mida saate

Saavutage maksimaalne tootlikkus

Volvo Co-Pilot on ette nähtud teie tegevuse kasumlikkuse suurendamiseks. Sellealane koolitus aitab masinajuhtidel Volvo Co-Piloti ja selle kõrgetasemeliste Assist-rakenduste kasutamisel võimalikult suurt tootlikkust saavutada.

Suurem efektiivsus

Saades aru Assist-rakenduste kõigist funktsioonidest ja väärtuslikest andmetest, mida selle kaudu saadakse, võivad masinajuhid efektiivsemalt oma tööd teha.

Väiksemad kulud

Masinate optimaalne kasutamine Volvo Co-Piloti abil mitte ainult ei säästa kütust ja optimeeri tööd, vaid vähendab ka asjatut tühikäiku ja masina kulumist.

Avastage oma masinate täielik potentsiaal

Tundes hästi oma Assist-rakenduste paljusid nutikaid funktsioone, saavad masinajuhid oma masina potentsiaali täielikult ära kasutada.

Masinajuhi parem rahulolu

Selgunud on, et see koolitus suurendab tööga rahulolu, et masinajuht oleks rõõmsam ja tootlikum. Pühendumine töötaja arendamisele aitab ka leida andekaid masinajuhte.

Volvo Co-Pilot tootepere

Optimeerige oma tööd Volvo Co-Pilotiga, teie partneriga kabiinis. Suure resolutsiooniga 10-tolliselt puuteekraanilt saate ligipääsu mitmele Assist-rakendusele, mis on ette nähtud tootlikkuse, täpsuse ja efektiivsuse suurendamiseks.

Dig Assist

Pange oma ekskavaator kiiremini ja täpsemalt tööle.

Load Assist

Laadige optimaalsed materjalikogused ja optimeerige laadimistsükleid.

Haul Assist

Jälgige oma tootmist ja optimeerige veotsükleid.

Tihendamise abisüsteem

Tehke ja dokumenteerige kõrge kvaliteediga tihendamistöid.

Pave Assist

Saavutage esmaklassilised laotamistulemused

Kuidas see toimib

Kursuse lõpuks saate kasutada oma Volvo Co-Pilotit – sealhulgas konkreetse Assist-rakenduse kõiki funktsioone – oskuslikult.

Teooriast...

Koolitus algab klassiruumis, kus selle sisu esitatakse Volvo Co-Piloti simulaatorite, rühmaarutelude, ülesannete ja meie koolitusspetsialistide esitluste kaudu:

 • Volvo Co-Piloti tutvustus
 • Assist-rakenduste tutvustus
 • Omadused ja funktsioonid
 • Kuidas kasutada
  • Seaded ja kalibreerimine
  • Assisti funktsioonid
  • Parem efektiivsus
  • Nõuanded
... Harjutada

Pärast klassiõpet saavad osalejad Volvo Co-Pilotit praktiliselt kasutada õpitu rakendamiseks. Kõigepealt vaadatakse masin üle ja tutvutakse Volvo Co-Piloti kõigi komponentidega ning seejärel vaadatakse läbi funktsioonide ja ülesannete põhjalik loetelu.

Meie koolitusspetsialist jälgib jõudlust praktiliste ülesannete kaudu, annab tagasisidet ja soovitab reaalajas täiustusi.

Praktilist õpet võib teha kasutamisvalmis praktiliste ülesannetega või masinajuhi igapäevatöö käigus koolitaja juhendamisel.

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust