Volvo simulator operating training

Masinajuhi simulaatorkoolitus

Simuleeritud masin, tegelikud tulemused

Masinajuhi simulaatorkoolitus

Masinajuhi simulaatorkoolitus on paindlik ja mugav kursus, mis on mõeldud ohutuse ja tootlikkuse suurendamiseks, häirides võimalikult vähe igapäevatööd. Uusima tehnoloogiaga Volvo masinasimulaatoreid kasutades saavad masinajuhid kogeda reaalseid stsenaariume ohutus ja meeldivas õppimiskeskkonnas.

Mida saate

Kohandatud koolitus

Need simulaatorid kajastavad täpselt konkreetseid tingimusi töötamiskohal, seega saavad masinajuhid õppida neile kõige asjakohasemate stsenaariumite järgi ja läbida koolituse omas tempos.

Ohutum töö

Simulaatoripõhine koolitus võimaldab masinajuhtidel arendada oma oskusi, ohustamata koolitajat, tööobjekti personali või masinat. Selle tulemusena saadakse ohutu koolituskeskkond ja ohutum töötamiskoht, kui masinajuhid tegelikesse tingimustesse tagasi lähevad.

Suurem tootlikkus

Meie ehtsate juhtseadistega varustatud simulaatorid näevad välja ja käituvad nagu päris masinad. Masinajuhid saavad kohe tagasisidet ja hindamisi, mis aitavad neil oma Volvo paljusid nutikaid funktsioone võimalikult hästi ära kasutada.

Vähendage kulusid, parandage tööaja kasutamist

Masinajuhid saavad omandada koolitust igal ajal ja iga ilmaga, ilma et oleks vaja masinat tootmisest välja võtta, kütust tarbida või masinat kulutada. Koolitus aitab ka tegelikus töös kulumist vähendada, et masina kasutusiga pikendada.

Efektiivne valik

Vähendage heitmeid nii koolituse ajal kui ka pärast koolitust. Simulaatorid liiguvad täpselt nagu päris masinad, kuid ei vaja kütust. Koolitus suurendab ka masinajuhtide töö efektiivsust, kui nad tagasi tegelike juhtseadmete juurde lähevad.

Masinajuhi parem rahulolu

Selgunud on, et see koolitus suurendab tööga rahulolu, et masinajuht oleks rõõmsam ja tootlikum. Pühendumine töötaja arendamisele aitab ka leida ja ettevõttes hoida andekaid masinajuhte.

Kuidas see toimib

Volvo simulator operator training
Teooriast praktikasse

Masinajuhi simulaatorkoolituses on teooria ühendatud praktikaga – kõike seda kõrgetasemeliste masinasimulaatorite abil. Kursus on koostatud paindlikkust silmas pidades ja seda võib läbi viia Volvos või teie enda ettevõttes.

Koolitus algab klassis teooriapõhiste teemadega, sealhulgas:

  • Masinajuhi tähtsus
  • Ohutus töökohal
  • Masina tutvustus
  • Parimad töötavad

Seejärel algab osalejatel praktiline osa ja nad rakendavad teooriat tegelikus elus. Koolitaja määratleb koolitusprogrammi simulaatoris kohandatud ülesannetega olenevalt masinajuhi tasemest ja õppe-eesmärkidest.

Osalejad saavad simulaatoris ohutult õpitut rakendada ja läbida spetsiaalselt neile määratud stsenaariume. Lisaks masinajuhtidele kohese tagasiside ja juhendamise pakkumisele esitab simulaator ka koolitajale andmeid, mille alusel töötulemusi analüüsitakse.

Nende andmete põhjal pakub koolitaja kogu praktilise õppe jooksul konkreetseid soovitusi ja peale koolitust võib anda ülevaate, milliseid aspekte tuleks täiustada.

Nutikad koolitusvahendid

Jätkake edasiminekut ja tehke koolitustegevusest pikaajaline pidev täiustamine teie Volvo müügiesinduselt saadaval olevate nutikate lahenduste valikuga.

Insight Reports

Telemaatikasüsteemi CareTrack kaudu koostatavad Insight-aruanded võivad olla suurepärased abimaterjalid masinajuhi koolituseks. Igakülgne aruannete pakett pakub teavet Volvo masinate seisukorra, efektiivsuse ja tootlikkuse kohta ning annab masinajuhtidele kergesti arusaadavat teavet nende tööstiili mõju kohta masina jõudlusele.

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust