Volvo machine operator training

Masinajuhi koolitus

Vabastage oma potentsiaal

Masinajuhi koolitus

Masinajuhi koolitus on suurepärane kursus Volvo masina paremaks tundmaõppimiseks, ohutute juhtimisvõtete õppimiseks ning avastamiseks, kuidas masinat kasutada seda võimalikult vähe kulutades. Tulemuseks on efektiivsem töö väiksemate kulude ja tööaja parema kasutamisega.

Mida saate

Ohutum töö

Koolitus võimaldab masinajuhtidel pidevalt oma oskusi ja töötavasid viimistleda, aidates vähendada vahejuhtumite või õnnetuste ohtu.

Vähem kulumist, väiksemad kulud

Koolitus võib aidata vältida masinale asjatute pingete põhjustamist, vähendada kulumist – seega vähendada kulusid.

Suurem tootlikkus

Tundes hästi oma Volvo masinate paljusid nutikaid omadusi ja funktsioone, saavad masinajuhid oma masina potentsiaali täielikult ära kasutada.

Rohkem kasulikku tööaega

Masina õige kasutamine hoiab teie masinad heas korras ja vähendab ootamatute tööseisakute ohtu, pikendades samas masina kasutusiga ja suurendades jääkväärtust.

Masinajuhi parem rahulolu

Selgunud on, et see koolitus suurendab tööga rahulolu, et masinajuht oleks rõõmsam ja tootlikum. Pühendumine töötaja arendamisele aitab ka leida andekaid masinajuhte.

Kuidas see toimib

Masinajuhi koolitus on koostatud teie masinajuhtide ja teie ettevõtte vajadusi arvestades ning selles on teooria ühendatud praktikaga.

Teooriast...
 • Koolitus algab klassiruumis, kus selle sisu esitatakse videote, rühmaarutelude ja meie koolitusspetsialistide esitluste kaudu:
 • Masinajuhi tähtsus
 • Ohutus töökohal
 • Masina tutvustus
 • Parimad töötavad
  • Mõõdikud ja juhtseadised
  • Omadused ja funktsioonid
  • Ohutu töö
  • Nõuanded
... harjutada.

Pärast klassis tehtud tööd lähevad osalejad kohapeale õpitut rakendama. Kõigepealt vaadatakse masin üle ja tutvutakse sellega ning seejärel vaadatakse juhtseadmete taga istudes läbi masina funktsioonide ja ülesannete põhjalik loetelu.Meie koolitusspetsialist jälgib jõudlust praktiliste ülesannete kaudu, annab tagasisidet ja soovitab reaalajas täiustusi. Seda praktilist õpet võib teha kasutamisvalmis ülesannetega või masinajuhi igapäevatöö käigus koolitaja juhendamisel.

Nutikad koolitusvahendid

Koolitusprogrammi toetamiseks ja saavutatud tulemuste püsimiseks võib teie Volvo müügiesindus pakkuda mitmesuguseid nutikaid lahendusi.
Allpool on toodud mõned näited.

Kõrgetasemelised koolitussimulaatorid

Olenemata halvast ilmast või masinate puudumisest saab masinajuhi koolituse praktilised osad alati läbi viia uusima tehnoloogiaga Volvo simulaatoril.

Volvo simulaatorid, milles on saadaval nii ekskavaatori, rataslaaduri kui ka liigendkalluri seadistused, kajastavad täpselt reaalseid tööobjekti ja masina käsitsemise tingimusi, et masinajuhtidele ehtsat tööobjekti kogemust pakkuda. Simulaatori juhtimisel mõõdetakse üksikasjalikult masinajuhi efektiivsust ja tootlikkust, et aidata jälgida tema töötulemusi ja nende paranemist.

Insight Reports

Telemaatikasüsteemi CareTrack kaudu koostatavad Insight-aruanded võivad olla suurepärased abimaterjalid masinajuhi koolituseks. Igakülgne aruannete pakett pakub teavet Volvo masinate seisukorra, efektiivsuse ja tootlikkuse kohta ning annab masinajuhtidele kergesti arusaadavat teavet nende tööstiili mõju kohta masina jõudlusele.

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust