Volvo advanced operator training

Masinajuhi kõrgema taseme koolitus

Tõstke oma efektiivsus järgmisele tasemele

Masinajuhi kõrgema taseme koolitus

Masinajuhi kõrgema taseme koolitus nimetusega EcoOperator on kõrgetasemeline kursus juba kogenud masinajuhtidele ja keskendub eelkõige efektiivsusele. See programm aitab masinajuhtidel olla tootlikum, vähendades kütusekulu, masina kulumist ja ootamatuid tööseisakuid – et töö oleks kasumlikum ja keskkonnasõbralikum.

Mida saate

Optimaalne efektiivsus

Olles paremini teadlik oma masinast ja selle kasutusviisidest, saavad masinajuhid efektiivsemalt töötada ja oma tööd kavandada ning teha vähemaga rohkem, suurendades efektiivsust ja kasumlikkust.

Suurem tootlikkus

Tundes hästi oma Volvo masinate paljusid nutikaid omadusi ja funktsioone, saavad masinajuhid oma masina potentsiaali täielikult ära kasutada.

Ohutum töö

Koolitus võimaldab masinajuhtidel pidevalt oma oskusi ja töötavasid viimistleda, aidates vähendada vahejuhtumite või õnnetuste ohtu.

Vähem kulumist, väiksemad kulud

Koolitus aitab vältida masinale asjatute pingete põhjustamist, vähendada kulumist – seega vähendada kulusid.

Rohkem kasulikku tööaega

Masina õige kasutamine hoiab teie masinad heas korras ja vähendab ootamatute tööseisakute ohtu, pikendades samas masina kasutusiga ja suurendades jääkväärtust.

Masinajuhi parem rahulolu

Selgunud on, et see koolitus suurendab tööga rahulolu, et masinajuht oleks rõõmsam ja tootlikum. Pühendumine töötaja arendamisele aitab ka leida andekaid masinajuhte.

Koolitus tasub end ära

Masinajuhi arendamisse investeeritud raha on hästi kulutatud. Oskuslik masinajuht töötab kiiremini ja efektiivsemalt – säästes aega ja kütust. Sobiv masinajuhi koolitus aitab suurendada teie kasumlikkust, vähendades nii tegevuskulusid kui ka keskkonnamõju.

Holland

Rataslaaduri juht Ton Driessen (Wienerberger)

„Enne EcoOperatori koolitust töötasin alati täisvõimsusel, nüüd saavutan sama tootlikkuse poole väiksema tempoga.“

Alžeeria

Tootmisdirektor Kader Salhi (SAPAM)

„Pärast koolitust märkasime kütuse, rehvide ja varuosade kulu vähenemist.“

Rootsi

Meeskonna juht Anders Johansson (Econova)

„Kui oled rataslaadureid 23 aastat juhtinud, arvad, et tead kõike. Kuid see on muljetavaldav, kui palju on võimalik kursusega EcoOperator õppida ja oma oskusi parandada. Õpid koos keskkonna säästmisega, kuidas aega ja raha kokku hoida.“

Holland

Tehase direktor Peter Amsen (Wienerberger)

„Säästsime 4 liitrit kütust tunnis – 20% vähem – see on suur kokkuhoid!“
„Nende suurepäraste tulemuste põhjal teeme koolituse EcoOperator ka meie teistel tööobjektidel.“

Kuidas see toimib

Volvo advanced operator training

Koolitusprogramm EcoOperator hõlmab mitmesuguseid aspekte, mille poolest masinajuht võib teie tegevuse tulemusi mõjutada. Volvo koolitaja teeb masinajuhtidega tihedat koostööd nende teadmiste parandamisel ja neile oskuste andmisel, mis nende töötulemusi võimalikult parandaksid.

Hinnata

Andmeanalüüs
Koolitaja teeb masinaandmete algse analüüsi, et määrata kindlaks võimalused täiustamiseks.

Tööobjekti külastamine
Lisateabe kogumiseks ja hindamisetapiks korraldatakse tööobjekti külastamine. See hõlmab masina kontrollimist ning töötavade ja tööobjekti tingimuste hindamisi.

Parandada

Teooria
Masinajuhid teevad läbi teoreetilise koolituse põhjalike teadmiste omandamiseks, sealhulgas nii töövõtete kui ka üldise efektiivsuse alal. Meie koolitajad töötavad uusimate koolitusvahenditega töötulemuste pikaajaliselt püsivaks parandamiseks.

Praktika
Masinajuhid saavad omandatud töövõtteid praktikas rakendada. Seda võib teha kasutamisvalmis praktiliste ülesannetega või masinajuhi igapäevatöö käigus koolitaja juhendamisel.

Säilitada

Järelkontroll
Mõni kuu hiljem tehakse uus masina andmete analüüs. Esitatakse tulemuste kokkuvõte koos soovitustega töö edasiseks täiustamiseks.

Võimas aruanne

Teie tööst paremini arusaamiseks ja teie potentsiaalse säästu väärtuse arvutamiseks koostab koolitaja teie tööobjekti külastades esimese EcoOperatori aruande. Kasutades faktipõhist teavet töötavade kohta, saab koolitaja kohandada koolitusprogrammi teie konkreetsete parandamist vajavate aspektide suhtes.

Järelkontrolli etapil koostatakse uus EcoOperatori aruanne, et tuua esile koolituseelsete töötulemustega võrreldes saavutatud paranemised ja säästud.

Nutikad koolitusvahendid

Koolitusprogrammi toetamiseks ja saavutatud tulemuste püsimiseks võib teie Volvo müügiesindus pakkuda mitmesuguseid nutikaid lahendusi. Allpool on toodud mõned näited.

Kõrgetasemelised koolitussimulaatorid

Olenemata halvast ilmast või masinate puudumisest saab koolituse EcoOperator praktilised osad alati läbi viia Volvo uusima tehnoloogiaga simulaatoril.

Volvo simulaatorid, milles on saadaval nii ekskavaatori, rataslaaduri kui ka liigendkalluri seadistused, kajastavad täpselt reaalseid tööobjekti ja masina käsitsemise tingimusi, et masinajuhtidele ehtsat tööobjekti kogemust pakkuda. Simulaatori juhtimisel mõõdetakse üksikasjalikult masinajuhi efektiivsust ja tootlikkust, et aidata jälgida tema töötulemusi ja nende paranemist.

Insight Reports

Telemaatikasüsteemi CareTrack kaudu koostatavad Insight-aruanded võivad olla suurepärased abimaterjalid masinajuhi koolituseks. Igakülgne aruannete pakett pakub teavet Volvo masinate seisukorra, efektiivsuse ja tootlikkuse kohta ning annab masinajuhtidele kergesti arusaadavat teavet nende tööstiili mõju kohta masina jõudlusele.

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust