Volvo Services Fuel Efficiency Report

Kütusetõhususe aruanne

Andmete saamine on lihtne ja suurendab masina efektiivsust

Kütusetõhususe aruanne

Kütusetõhususe aruandega, mis on ette nähtud teie tegevuskulude vähendamiseks ja kasumlikkuse suurendamiseks, saate väärtuslikku teavet masina kütusesäästlikkuse kohta. Töötage maksimaalse võimsusega ja tagage masina efektiivne töö.

Miks valida kütusetõhususe aruanne

Tegutsege

Avastage struktureeritud kütusearuandega võimalikud ebaefektiivsused, et vähendada oma tegevusala tegevuskulusid kõige rohkem mõjutavat tegurit: kütust. Olles varustatud teadmiste ja selge pildiga oma autopargi, objekti või üksiku masina kohta, saate aruande abil teha vajalikud sammud efektiivsuse parandamiseks.

Valmis analüüs

Säästke aega ja raha kasutajasõbraliku aruandega, mis on teile esitatud lihtsas vormis, ilma et peaksite keerulisi andmeid läbi sirvima. Jälgige teavet oma masina kütusekulu, kasutamisprotsendi ja liigse jõudeaja kohta, et tagada efektiivsem kasutamine.

Saavutage oma eesmärgid

Olenevalt oma organisatsiooni süsteemist ja konkreetsetest huvipakkuvatest teemadest saate koos müügiesindusega määrata aruande struktuuri ise, veendumaks, et olete oma eesmärkide saavutamiseks õigel teel. Kohandage aruannet kuni kaheksa enda valitud eesmärgiga. Samuti võite lisada hinna, mida maksate ühe kütuseliitri eest, et prognoosida võimalikke kulusid ja kokkuhoidu.

Kuidas see toimib
  • Masinate andmed saadakse CareTracki kaudu.
  • Volvo süsteemis kasutatakse eelnevalt määratletud algoritme teabe automaatseks koondamiseks kergesti loetavasse pdf-aruandesse, mis saadetakse regulaarselt otse teie e-posti aadressile. Andmed on saadaval ka Exceli ja csv-vormingus, juhuks kui soovite andmeid edasi töödelda.

Pakkuda on rohkemat

Insight Reports

Telemaatika andmed võivad olla võimas abivahend teie masinapargi efektiivsuse ja tööaja kasutamise parandamiseks, kuid andmete ülekoormuse tõttu võib olla keeruline leida teavet, mis on tegelikult oluline. Selles aitab teid kütusetõhususe aruanne, mis kuulub meie komplekti Insight Reports. Meie dünaamiline süsteem koostab andmete põhjal kergesti kasutatava, kasutamiseks valmis aruannete paketi, mis aitab teil teha teadlikke otsuseid ja targalt tegutseda. Soovite saada lisateavet? Tutvuge kogu paketiga, mis sisaldab spetsiaalseid aruandeid masina tervise ja tootlikkuse kohta. 

Tootlikkuse aruanne
Täispakett

Teile on eelised selged, kuid soovite lisaks juhendamist, kuidas ideid praktikas ellu viia? Teie Volvo müügiesindus on valmis aitama teil koostada kava pikaajalise efektiivsuse suurendamiseks.

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust