AS Swecon Eesti
Kvaliteetsed osad

Volvo originaalosad pakuvad teie Volvo masinale kõrgeimat kvaliteeti ja garanteeritud tööomadusi. Igal osal on tööaja kasutamise ja tööomaduste seisukohalt oluline tähtsus. Kasutage ainult spetsiaalselt optimaalseks tööks välja töötatud, testitud ja heaks kiidetud osi ja tooteid - see on võti omamis - ja kasutuskulude vähendamiseks. Volvo kvaliteetsete osade pakkumine hõlmab laia valikut komponente ja teenusevõimalusi, et tagada pikaajaline jõudlus ning kasutustsükli kestus.

VOLVO ORIGINAALOSADEGA TUNNED END TURVALISELT

PIKENDATUD GARANTIIAEG VARUOSADELE

Volvo originaalvaruosade pikendatud garantii alla kuuluvad kõik Volvo ehitusseadmete varuosad, välja arvatud loomuliku kulumise tõttu ja regulaarsete hoolduste käigus vahetatavad varuosad ja tarvikud. Pikendatud Volvo originaalvaruosade 2- aastane garantii kehtib alates 01.01.2018 24 kuud või kuni 6000 töötundi, sõltuvalt sellest kumb tingimus täitub enne.

Igal osal on oluline tähtsus!

Mida kvaliteetsemad on osad, seda rohkem on teil Volvo masinast kasu. Igal osal on tööaja kasutamise ja tööomaduste seisukohalt oluline tähtsus. Seega, milleks riskida?

Kliendilahendused

Meie poolt pakutavate toodete ja teenuste ülevaade, mis toetavad teie äri kogu omanikuksolemise kestel, aidates teil aasta aasta järel kasumis olla.

Uued lood

Viimased uudised Volvo osade kohta

Volvo Assisti tootevaliku tutvustamine Euroopa turule messil Intermat 2018

Volvo Construction Equipment tutvustab Volvo Assisti lahenduste täielikku valikut, mis kõik toimivad Volvo uusima tehnoloogiaga kabiiniekraani Co-Piloti kaudu.

Volvo esinduseotsija avaleht
Kas teate, mida vajate?

Tahate osi tellida? Aitame teid meeleldi.

Esitage päring