Kvaliteetsed osad

Volvo originaalosad pakuvad teie Volvo masinale kõrgeimat kvaliteeti ja garanteeritud tööomadusi. Igal osal on tööaja kasutamise ja tööomaduste seisukohalt oluline tähtsus. Kasutage ainult spetsiaalselt optimaalseks tööks välja töötatud, testitud ja heaks kiidetud osi ja tooteid - see on võti omamis - ja kasutuskulude vähendamiseks. Volvo kvaliteetsete osade pakkumine hõlmab laia valikut komponente ja teenusevõimalusi, et tagada pikaajaline jõudlus ning kasutustsükli kestus.

VOLVO ORIGINAALOSADEGA TUNNED END TURVALISELT

PIKENDATUD 2-AASTANE GARANTIIAEG VARUOSADELE

Pikendatud 2-aastane garantii kehtib Volvo ehitusseadmete (CE) ametlikus esinduses paigaldatud originaalvaruosadele alates müügikuupäevast 24 kuud või kuni 6000 töötundi, sõltuvalt sellest kumb tingimus täitub enne. Juhul kui varuosa on ostetud ilma paigalduseta, kuulub kompenseerimisele ainult varuosa.

Volvo CE originaalvaruosade pikendatud 2-aastase garantii alla ei kuulu loomuliku kulumise tõttu vahetatavad varuosad ja tarvikud.

Igal osal on oluline tähtsus!

Mida kvaliteetsemad on osad, seda rohkem on teil Volvo masinast kasu. Igal osal on tööaja kasutamise ja tööomaduste seisukohalt oluline tähtsus. Seega, milleks riskida?

Kliendilahendused

Meie poolt pakutavate toodete ja teenuste ülevaade, mis toetavad teie äri kogu omanikuksolemise kestel, aidates teil aasta aasta järel kasumis olla.

Uued lood

Viimased uudised Volvo osade kohta

Kuidas valida teie kasutusalale õige ekskavaatorikopp

Kuna ekskavaatorid on nii mitmekülgsed masinad, ei ole olemas ühte kõigiks töödeks sobiva suurusega koppa. Kuid tähtis on teha parim valik. Õigest sobivusest sõltuvad tootlikkus,...

Volvo uue põlvkonna kihvade süsteemiga on koppadel närimist

Volvo suurematele ekskavaatoritele ja rataslaaduritele mõeldud Volvo uue põlvkonna kihvade süsteemil on suurem läbitungimisvõime ja pikem kasutusiga ning lihtne 'haamrivaba'...

Volvo Assisti tootevaliku tutvustamine Euroopa turule messil Intermat 2018

Volvo Construction Equipment tutvustab Volvo Assisti lahenduste täielikku valikut, mis kõik toimivad Volvo uusima tehnoloogiaga kabiiniekraani Co-Piloti kaudu.

Volvo esinduseotsija avaleht
Kas teate, mida vajate?

Tahate osi tellida? Aitame teid meeleldi.

Esitage päring