TÄNAME, ET TUNNETE HUVI VOLVO CE VASTU

Siit leiate mitmeid viise meie poole pöördumiseks. Peatse kohtumiseni

AADRESS JA KONTAKTANDMED

SWECON AS

HAAPSALU 

Ehitajate tee 2, Uuemõisa alevik

Haapsalu linn 

Läänemaa 90401 

Telefon: + 372 473 1185

Swecon teenindus: 13031

Email: swecon@swecon.ee

TALLINN 

Õlleköögi põik 5

Kurna, Rae vald

Harjumaa 75307

Telefon: +372 608 1120

Swecon teenindus: 13031


RAKVERE

Betooni 5, Aluvere küla

Rakvere vald

Lääne-Virumaa 44208

Swecon teenindus: 13031

 

TARTU

Tähe 110

Tartu linn

Tartumaa 51013

Swecon teenindus: 13031

 

PÄRNU

Savi 38A, boks 29

Pärnu linn

Pärnumaa 80047

Swecon teenindus: 13031

MASINATE MÜÜK
Edgar Suislepp 
Müügijuht 
Tallinn
Mob. +372 504 7427 
E-post: edgar@swecon.ee


Maanus Mäesalu 
Müügijuht 
Haapsalu
Tel. + 372 472 0796 
Mob. + 372 506 1005 
E- post: maanus@swecon.ee

 

TEHNILINE TUGI

Margo Mägi
Ehitus- ja teedeehitusmasinad
Tallinn
Mob. + 372 505 3970
E-post: margo@swecon.ee

Ivar Laast
Ehitusmasinad
Rakvere
Tel. 13031
Mob. +372 501 4663
E-post: ivar@swecon.ee


VARUOSADE MÜÜK
Maidu Lukk
Haapsalu
Tel. + 372 473 1217
Mob. + 372 503 9027
E-post: maidu@swecon.ee

Merike Viira 
Rakvere
Tel. 13031
Mob. +372 588 66180
E-post: merike.viira@swecon.ee

 

TEENINDUS
Tarmo Talismaa
Järelteeninduse juht
Tallinn
Mob. + 372 506 1701 
E-post: tarmo.talismaa@swecon.ee

Veljo Varik
Teenindusjuht
Harju-, Rapla-, Lääne- ja Pärnumaa piirkond
Tel. 13031
Mob. + 372 528 3222
E-post: veljo@swecon.ee


TALLINN

Rein Solnask 
Garantiispetsialist
Mob. + 372 564 71675 
E-post: rein@swecon.ee

 

HAAPSALU
Vahur Korpe 
Mehaanik/töökoja koordinaator
Mob. + 372 529 2647 
E-post: vahur@swecon.ee


RAKVERE

Viljo Randver
Teenindusjuht
Ida- ja Lõuna-Eesti piirkond
Tel. 13031
Mob. + 372 516 0378 
E-post: viljo@swecon.ee

 

TARTU
Priit Kremer
Mehaanik
Tel. + 372 516 4294
E-post: priit@swecon.ee


PÄRNU
Heldur Sutt
Mehaanik
Tel. + 372 534 30700
E-post: heldur@swecon.ee

 

ADMINISTRATSIOON
Merle Kurvits
Tegevjuht
Tallinn
Mob. + 372 515 5002
E-post: merle.kurvits@swecon.ee

Karl Kiik
Finantsdirektor
Haapsalu
Tel. + 372 472 0794
Mob. + 372 507 6640
E-post: karl@swecon.ee


Laas Mahl 
Ärianalüütik
Tallinn
Mob. + 372 555 72340
E-post: laas.mahl@swecon.ee

 

Allar Urbmets 
Müügi koordinaator
Tallinn
Mob. + 372 507 3962 
E-post: allar@swecon.ee 

 

Aime Kulbok
Pearaamatupidaja
Haapsalu
Tel. +372 472 0795
E- post: aime@swecon.ee


Ilme Laanemets
Raamatupidaja
Haapsalu
Tel. +372 473 1047
E-post: ilme@swecon.ee

 

Ave Vöörmann
Sekretär - personalitöötaja
Tallinn
Tel. + 372 608 1120
Mob. +372 519 48487
E-post: ave@swecon.ee

 

Kristina Ojaste 
Müügi- ja turundusassistent
Tallinn 
Mob. +372 537 79907 
E-post: kristina@swecon.ee 

 

 

Volvo esinduseotsija avaleht
Tahate rohkem teada saada?

Saatke meile sõnum ja aitame teid rõõmuga.

Võtke meiega ühendust