Swecon Volvo Construction Equipment Eesti

TÄNAME, ET TUNNETE HUVI VOLVO CE VASTU

Siit leiate mitmeid viise meie poole pöördumiseks. Peatse kohtumiseni

AADRESS JA KONTAKTANDMED

SWECON AS

Ehitajate tee 2, Uuemõisa alevik
Haapsalu linn 
Lääne maakond 90401 
Telefon: + 372 473 1185 
Fax: + 372 473 1432 
Email: swecon@swecon.ee

Leia oma kohalik esindus

See teie Volvo ehitusseadmete edasimüüjate all on kaart. Täpsustage oma asukoht, leidke lähim edasimüüja ja saate sõidujuhiseid.

Leidke esindus

Loe kohaliku Volvo edasimüüja

HAAPSALU

Ehitajate tee 2
Uuemõisa alevik
Haapsalu linn
Lääne maakond 90401


Elna Siimberg
Juhataja
Tel. + 372 47 31 476
Mob. + 372 506 3497
E-post: elna@swecon.ee


Merle Kurvits
Tegevjuht
Tel. + 372 47 31 185
Mob. + 372 515 5002
E-post: merle.kurvits@swecon.ee


Ave Vöörmann
Sekretär
Tel. + 372 47 31 185
E-post: ave@swecon.ee

Karl Kiik
Finantsdirektor
Tel. + 372 47 20 794
Mob. + 372 507 6640
E-post: karl@swecon.ee

Aime Kulbok
Pearaamatupidaja
Tel. +372 47 20795
E- post: aime@swecon.ee

Ilme Laanemets
Raamatupidaja
Tel. +372 47 31047
E-post: ilme@swecon.ee

Maidu Lukk
Lao juhataja
Tel. + 372 47 31 217
Mob. + 372 503 9027
E-post: ladu@swecon.ee

Sirje Helilaid
Laohoidja
Tel. + 372 47 31 217

Aleksander Aleksejev 
Toote spetsialist 
Tel. + 372 47 31 083 
Mob. +372 503 4134 
E-post: sass@swecon.ee

Toomas Räli 
Töökoja juhataja 
Tel. + 372 47 31 244 
Mob. + 372 511 9102 
E-post: toomas@swecon.ee 

Arvo Hein 
Teenindusjuht 
Tel. + 372 47 31 244 
Mob. + 372 504 9591 
E-post: arvohein@swecon.ee

Maanus Mäesalu 
Müük 
Tel. + 372 20 796 
Mob. + 372 506 1005 

E- post: maanus@swecon.ee :

TALLINN

Pärnu mnt. 463 
10916 Tallinn 


Edgar Suislepp 
Müügidirektor 
Tel. + 372 608 1120 
Mob. +372 504 7427 
E-post: edgar@swecon.ee 

Kristina Ojaste 
Administraator 
Tel.+ 372 608 1120 
E-post: kristina@swecon.ee 

Aleksandr Smirnov 
Müük 
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 509 3005 
E-post: aleksandr@swecon.ee 

Allar Urbmets 
Toote spetsialist 
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 5073962 
E-post: allar@swecon.ee 

Rein Solnask 
Tallinna piirkonna projektijuht 
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 56 471 675 
E-post: rein@swecon.ee


Tarmo Talismaa
Järelteeninduse juht
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 506 1701 
E-post: tarmo.talismaa@swecon.ee


Margo Mägi
Toote spetsialist
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 505 3970
E-post: margo@swecon.ee 


Veljo Varik 
Toote spetsialist 
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 528 3222 
E-post: veljo@swecon.ee

RAKVERE, TARTU JA PÄRNU

RAKVERE
Näpi
44201 Rakvere
Lääne- Virumaa


Ivar Laast
Teenindusjuht
Tel. + 372 327 0003
Mob. +372 501 4663
E-post: ivar@swecon.ee

Viljo Randver
Töökoja juhataja
Tel. + 372 327 0003
Mob. + 372 516 0378
E-post: viljo@swecon.ee


TARTU
Tähe 110
51013 Tartu
E-post: tartu@swecon.ee


Maivi Helstein
Administraator
Tel. + 372 736 2302
E-post: maivi@swecon.ee

Priit Kremer
Mehaanik
Tel. + 372 516 4294
E-post: priit@swecon.ee


PÄRNU
Heldur Sutt
Mehaanik
Tel. + 372 5343 0700
E-post: heldur@swecon.ee

Volvo esinduseotsija avaleht
Tahate rohkem teada saada?

Saatke meile sõnum ja aitame teid rõõmuga.

Võtke meiega ühendust