TÄNAME, ET TUNNETE HUVI VOLVO CE VASTU

Siit leiate mitmeid viise meie poole pöördumiseks. Peatse kohtumiseni

AADRESS JA KONTAKTANDMED

SWECON AS

HAAPSALU 

Ehitajate tee 2, Uuemõisa alevik

Haapsalu linn 

Lääne maakond 90401 

Telefon: + 372 473 1185
Email: swecon@swecon.ee

TALLINN 

Õlleköögi põik 5

Kurna, Rae vald

75307 Harjumaa

Telefon: +372 608 1120


RAKVERE

Betooni 5, Aluvere küla

Rakvere vald

Lääne-Virumaa 44208

Telefon: +372 327 0003

 

TARTU

Tähe 110

Tartu 51013

Telefon: +372 736 2302

 

PÄRNU

Mauri Tehnopark

Mauri tee 1

Papsaare küla, Pärnu 88317

 

MASINATE MÜÜK
Edgar Suislepp 
Müügijuht 
Tallinn
Mob. +372 504 7427 
E-post: edgar@swecon.ee


Maanus Mäesalu 
Müügijuht 
Haapsalu
Tel. + 372 472 0796 
Mob. + 372 506 1005 
E- post: maanus@swecon.ee


Arne Suigusaar 
Müügijuht 
Tartu
Mob. + 372 521 6146 
E- post: arne.suigusaar@swecon.ee

 

TEHNILINE TUGI

Margo Mägi
Ehitus- ja teedeehitusmasinad
Tallinn
Mob. + 372 505 3970
E-post: margo@swecon.ee

Ivar Laast
Ehitusmasinad
Rakvere
Tel. + 372 327 0003
Mob. +372 501 4663
E-post: ivar@swecon.ee


VARUOSADE MÜÜK
Maidu Lukk
Haapsalu
Tel. + 372 473 1217
Mob. + 372 503 9027
E-post: maidu@swecon.ee

Merike Viira 
Rakvere
Tel. +372 327 0003
Mob. +372 588 66180
E-post: merike.viira@swecon.ee

 

TEENINDUS
Tarmo Talismaa
Järelteeninduse juht
Tallinn
Mob. + 372 506 1701 
E-post: tarmo.talismaa@swecon.ee

Veljo Varik
Väliteeninduse juht
Mob. +372 528 3222
E-post: veljo@swecon.ee


TALLINN

Rein Solnask 
Garantiispetsialist
Mob. + 372 564 71675 
E-post: rein@swecon.ee


HAAPSALU
Vahur Korpe 
Mehaanik/töökoja koordinaator
Mob. + 372 529 2647 
E-post: vahur@swecon.ee


RAKVERE

Viljo Randver
Töökoja juhataja 
Tel. + 372 327 0003
Mob. + 372 516 0378 
E-post: viljo@swecon.ee

 

TARTU
Priit Kremer
Mehaanik
Tel. + 372 516 4294
E-post: priit@swecon.ee


PÄRNU
Heldur Sutt
Mehaanik
Tel. + 372 534 30700
E-post: heldur@swecon.ee

 

ADMINISTRATSIOON
Merle Kurvits
Tegevjuht
Tallinn
Mob. + 372 515 5002
E-post: merle.kurvits@swecon.ee

Karl Kiik
Finantsdirektor
Haapsalu
Tel. + 372 472 0794
Mob. + 372 507 6640
E-post: karl@swecon.ee


Laas Mahl 
Ärianalüütik
Tallinn
Mob. + 372 555 72340
E-post: laas.mahl@swecon.ee

 

Allar Urbmets 
Müügi koordinaator
Tallinn
Mob. + 372 507 3962 
E-post: allar@swecon.ee 

 

Aime Kulbok
Pearaamatupidaja
Haapsalu
Tel. +372 472 0795
E- post: aime@swecon.ee


Ilme Laanemets
Raamatupidaja
Haapsalu
Tel. +372 473 1047
E-post: ilme@swecon.ee

 

Ave Vöörmann
Sekretär - personalitöötaja
Tallinn
Tel. + 372 608 1120
Mob. +372 519 48487
E-post: ave@swecon.ee

 

Kristina Ojaste 
Müügi- ja turundusassistent
Tallinn 
Mob. +372 537 79907 
E-post: kristina@swecon.ee 

 

 

Volvo esinduseotsija avaleht
Tahate rohkem teada saada?

Saatke meile sõnum ja aitame teid rõõmuga.

Võtke meiega ühendust