AS Swecon Eesti

TÄNAME, ET TUNNETE HUVI VOLVO CE VASTU

Siit leiate mitmeid viise meie poole pöördumiseks. Peatse kohtumiseni

AADRESS JA KONTAKTANDMED

SWECON AS

HAAPSALU 

Ehitajate tee 2, Uuemõisa alevik
Haapsalu linn 
Lääne maakond 90401 
Telefon: + 372 473 1185 
Fax: + 372 473 1432 
Email: swecon@swecon.ee

 

TALLINN 

Pärnu mnt 463 

Tallinn 10916 

Telefon: +372 608 1120 

 

RAKVERE

Näpi, Sõmeru vald

Lääne-Virumaa 44305

Telefon: +372 327 0003

 

TARTU

Tähe 110

Tartu 51013

Telefon: +372 7362 302

 

PÄRNU

Mauri Tehnopark

Mauri tee 1

Papsaare küla, Pärnu 88317

 

MASINATE MÜÜK
Edgar Suislepp 
Müügidirektor 
Tallinn
Tel. + 372 608 1120 
Mob. +372 504 7427 
E-post: edgar@swecon.ee 

Aleksandr Smirnov 
Müük 
Tallinn
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 509 3005 
E-post: aleksandr@swecon.ee

Maanus Mäesalu 
Müük 
Haapsalu
Tel. + 372 20 796 
Mob. + 372 506 1005 
E- post: maanus@swecon.ee

TEHNILINE TUGI

Veljo Varik
Ehitusmasinad
Tallinn
Tel. +372 608 1120
Mob. +372 528 3222
E-post: veljo@swecon.ee

Margo Mägi
Teedeehitusmasinad
Tallinn
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 505 3970
E-post: margo@swecon.ee

Ivar Laast
Teedeehitusmasinad
Rakvere
Tel. + 372 327 0003
Mob. +372 501 4663
E-post: ivar@swecon.ee


VARUOSADE MÜÜK

Maidu Lukk
Haapsalu
Tel. + 372 47 31 217
Mob. + 372 503 9027
E-post: ladu@swecon.ee

TEENINDUS
Tarmo Talismaa
Järelteeninduse juht
Tallinn
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 506 1701 
E-post: tarmo.talismaa@swecon.ee


TALLINN
Rein Solnask 
Tallinna piirkonna projektijuht 
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 56 471 675 
E-post: rein@swecon.ee


HAAPSALU
Arvo Hein 
Teenindusjuht 
Tel. + 372 47 31 244 
Mob. + 372 504 9591 
E-post: arvohein@swecon.ee


Toomas Räli 
Töökoja juhataja 
Tel. + 372 47 31 244 
Mob. + 372 511 9102 
E-post: toomas@swecon.ee 

Aleksander Aleksejev 
Toote spetsialist 
Tel. + 372 47 31 083 
Mob. +372 503 4134 
E-post: sass@swecon.ee


RAKVERE
Ivar Laast
Teenindusjuht
Tel. + 372 327 0003
Mob. +372 501 4663
E-post: ivar@swecon.ee


Viljo Randver
Töökoja juhataja
Tel. + 372 327 0003
Mob. + 372 516 0378
E-post: viljo@swecon.ee



TARTU
Priit Kremer
Mehaanik
Tel. + 372 516 4294
E-post: priit@swecon.ee


PÄRNU
Heldur Sutt
Mehaanik
Tel. + 372 5343 0700
E-post: heldur@swecon.ee

 

ADMINISTRATSIOON
Merle Kurvits
Tegevjuht
Tallinn
Tel. + 372 47 31 185
Mob. + 372 515 5002
E-post: merle.kurvits@swecon.ee


Karl Kiik
Finantsdirektor
Haapsalu
Tel. + 372 47 20 794
Mob. + 372 507 6640
E-post: karl@swecon.ee

Allar Urbmets 
Toote spetsialist 
Tallinn
Tel. + 372 608 1120 
Mob. + 372 5073962 
E-post: allar@swecon.ee 

 

Aime Kulbok
Pearaamatupidaja
Haapsalu
Tel. +372 47 20795
E- post: aime@swecon.ee


Ilme Laanemets
Raamatupidaja
Haapsalu
Tel. +372 47 31047
E-post: ilme@swecon.ee

 

Ave Vöörmann
Sekretär
Haapsalu
Tel. + 372 47 31 185
E-post: ave@swecon.ee

 

Kristina Ojaste 
Administraator
Tallinn 
Tel.+ 372 608 1120 
E-post: kristina@swecon.ee 

 

Volvo esinduseotsija avaleht
Tahate rohkem teada saada?

Saatke meile sõnum ja aitame teid rõõmuga.

Võtke meiega ühendust