volvo tööseade ekskavaator excav

Ratasekskavaatorite tööseadmed

Kiirliitmikud

pealelukustatav

Valik kiirliitmikke, mis võimaldavad juhil kiiresti ja lihtsasti Volvo tööseadmeid kinnitada.

Universaalne kiirliitmik eesmise sõrmlukustusega

Universaalne kiirliitmik võimaldab juhil tööseadmeid kiiresti masina kabiinist vahetada. Samuti on võimalik ühendada erinevate tootjate erinevate sõrmesuuruste ja vahedega erinevat tüüpi tööseadmeid (need peavad jääma masina ja kiirliitmiku lubatud vahemikku). Volvo kiirliitmikul on eesmise sõrmelukustuse tehnoloogia.

Saadaval masinale: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E

Üksikasjad

Steelwristi sümmeetriline kiirliitmik

Sobib vaid S60 või S70 tööseadmeliidestega. See on hea valik töödeks, mis nõuavad suurt jõudlust ja tööseadmete hõlpsat vahetust. Omaduste hulka kuuluvad täielikult valatud terasest korpus, eesmise sõrmlukustuse tehnoloogia ja positiivne (roheline) / negatiivne (punane) lukuindikaator.

Saadaval masinale: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E, EWR150E, EWR130E

Üksikasjad

Sümmeetriline kiirliitmik

See kiirliitmik sobib vaid S60 tööseadmeliidesega. See on hea valik töödeks, mis nõuavad suurt jõudlust ja tööseadmete hõlpsat vahetust.

Saadaval masinale: EWR170E, EW160E

Üksikasjad

S-tüüpi kiirliitmik

See kiirliitmik ühildub vaid S1, S2 või S3 tööseadmeliidestega ja on hea valik töö jaoks, mis nõuab suurt jõudlust ning võimet tööseadmeid lihtsasti vahetada.

Saadaval masinale: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E

Üksikasjad

Steelwrist®-i automaatühendusega kiirliitmik

Ühendage SQ60-5, SQ65, SQ70 ja SQ70/55 liidestega hüdraulikaseadmeid kiiresti ja hõlpsasti, jäädes mugavasse ja ohutusse kabiini. Kiirliitmik ühildub turustandarditele vastavate tööorganitega ja varustab tööorganit otsese 300 l/min hüdrovooluga. Kauakestvat jõudlust aitavad tagada prügikaitseluuk ja tugevdatud tihendid. ®: Steelwrist on Steelwrist AB registreeritud kaubamärk.

Saadaval masinale: EWR150E

Üksikasjad
Volvo esinduseotsija tööseadmed
Võtke ühendust

Soovite tellida või lisateavet saada? Saatke meile sõnum.

Võtke ühendust