volvo tööseade ekskavaator hydra

Hüdrovasarad

Piire lõhkudes

Ühtlane võimsus, vastupidavus ja purustusjõud

Volvo hüdrovasarad on valmistatud muljetavaldavate tulemuste saavutamiseks kõigil töödel. Suurepärase löögienergiaga, kahe kiirusega juhtimise ja suure saadaval olevate tööseadmete valikuga Volvo vasarad võimaldavad igal kasutusalal paindlikkust ja kohandatud lahendusi. Volvo vasara iga detail on mõeldud töötama kooskõlas teie Volvo masinaga ning meie vasarad tarnitakse kõik-ühes paketina – sealhulgas teie valitud voolikute, toendite ja tööseadmetega – et saaksite kohe tööd alustada.

Volvo vasarate taga on Volvo nime ja esinduste võrgu usaldusväärsus ning tugi. Vasaraid ja kandjaid müüakse ning teenindatakse kohaliku Volvo esindaja kaudu ja neil on kindel tootjagarantii. Tunnetage tuge ja kasutage meie laiahaardelist Volvo tehnikutest, osadest, tööseadmetest, töökodadest ning esindustest koosnevat võrgustikku.

Volvo hüdraulilised purustid – toote põhiomadused

Film tutvustab Volvo Construction Equipmenti ekskavaatorite hüdrauliliste purustite valikut. Need vastupidavad tööseadmed toimivad koos Volvo ekskavaatoritega täiuslikult kõigis erikeskkondades ja valdkondades.

Miniekskavaator

Alates komponentide konstruktsioonist kuni kaalu ja võimsuse täiusliku tasakaaluni on Volvo vasara iga detail konstrueeritud tööks kooskõlas teie Volvo väikeekskavaatoriga.

Hüdrovasarate ülevaade
Roomikekskavaator

Võimsus, jõudlus ja paindlikkus. Volvo hüdrovasarad on valmistatud muljetavaldavate tulemuste saavutamiseks kõigil töödel.

Hüdrovasarate ülevaade
Ratasekskavaator

Raskeks tööks valmistatud Volvo hüdrovasaraga saate võtta kõige karmimaid töid ja töötada tootlikumalt – kauem.

Hüdrovasarate ülevaade
Volvo esinduseotsija tööseadmed
Võtke ühendust

Soovite tellida või lisateavet saada? Saatke meile sõnum.

Võtke ühendust