AS Swecon Eesti
volvo tööseade minilaadur

Väikerataslaadurite tööseadmed

Laadimiskopad

Laadimiskopad

Lai valik laadimiskoppi, mis mõeldud kasutamiseks erinevate pinnaseoludega ja kõikideks käsitsemis-, laadimis- ja vedamis ning tasandustöödeks ning tunnelitöödeks.

volvo tööseade minilaadur

Üldotstarbeline kopp

Lai valik pinnasekoppasid rasketes pinnaseoludes kaevamiseks. Kopal on läbistusjõu maksimeerimiseks lühike põhi.

Saadaval masinale: L20F, L25F, L30G, L35G, L45H, L50H, MC70C, MCT85C

volvo tööseade minilaadur

Mitmeotstarbeline kopp

Mitmeotstarbeline kopp sobib ideaalselt mitmesugusteks materjalide käsitsemise töödeks. Juht saab koorma täpsemaks juhtimiseks ja asetamiseks kopa avada. Sile äär tasandus- ja buldooseritöödeks.

Saadaval masinale: L20F, L25F, MC70C, MCT85C

volvo tööseade minilaadur

Kõrgkallutav kopp

Kopp on mõeldud madala tihendusega materjalide, nagu kivisöe, koksi ja puiduhakke käsitsemiseks. Kuna seda kallutatakse üle spetsiaalse raami, on mahalaadimiskõrgus märkimisväärselt suurem, et ületada veoki külgseinu ja punkriservi. Silmapaistev kallutuskõrgus kõrgete veokite ja kastide jaoks.

Saadaval masinale: L30G, L35G, L45H, L50H

volvo tööseade minilaadur

Külgkallutatav kopp

Külgkallutatav üldotstarbeline kopp on ideaalne vahend mitmesugusteks töödeks, nagu tunneliehitus, tammiehitus ja kraavide täitmine. Koppa saab hüdrauliliselt külje peale kallutada, et mõõdu järgi kraavi alusmaterjali kallata või veokit piiratud alas laadida. Kraavide täitmisel pole vaja teha keerulisi manöövreid (aegasäästev), ideaalne töötamiseks piiratud liikumisruumiga tööobjektidel.

Saadaval masinale: L20F, L25F, L30G, L35G, L45H, L50H

volvo tööseade rataslaadur bu

Tasanduskopp

Tasanduskopp on pika lameda põhjaga kopp. See on mõeldud pinnaseteisaldustöödeks, nagu pealismulla eemaldamine, väikesemahulised buldooseritööd, maastikukujundus ja täitematerjali tasandamine. Tagaküljel on serv, millega saab tasandada masina tagurdamisel.

Saadaval masinale: L20F, L25F, L30G, L35G, L45H, L50H

volvo tööseade minilaadur

Haardkopp

Haardkopp on mõeldud kasutamiseks ringlussevõtutööstuses oksade, lehtede, aiajäätmete ja ka suuremõõtmeliste objektide laadimiseks. Kopal on üks haarats, mida juhivad kaks hüdrosilindrit.

Saadaval masinale: L30G, L35G, L45H, L50H

volvo tööseade minilaadur

Kivisorteerimiskopp

Kivisorteerimiskopp on ideaalne kivide väljakaevamiseks, mulla sõelumiseks, kivide eemaldamiseks põldudelt ja prahi eemaldamiseks tööobjektidelt. Kive hoitakse kaevamise ajal kinni.

Saadaval masinale: L25F, L30G, L35G, L45H, L50H

volvo tööseade minilaadur

Vanarauakopp

Vanametallikopp on mõeldud erinevate raskesti käsitsetavate materjalide käsitsemiseks tööstusrakendustes või ehitusobjektil. See on ideaalne tööriist suuremahuliste ja ebakorrapäraste materjalide käsitsemiseks. Kopal on kaks pealmist haaratsit, mida juhivad hüdrosilindrid.

Saadaval masinale: L45H, L50H

Vastutusest loobumine

Tarviku ehitus võib sõltuvalt masina mudelist erineda.

Volvo esinduseotsija tööseadmed
Võtke ühendust

Soovite tellida või lisateavet saada? Saatke meile sõnum.

Võtke ühendust