volvo tööseade minilaadur

Väikerataslaadurite tööseadmed

Tööseadmete kinnituskonsoolid

Tööseadmete kinnituskonsoolid

Hüdrauliline tööseadme kinnituskonsool võimaldab lihtsat ja kiiret vahetatavust.

volvo tööseade minilaadur

Tööseadme kinnituskonsool VAB-TPZ

Volvo tööseadme kinnituskonsool TPZ (VAB-TPZ) võimaldab kiiret ja ohutut TPZ-liidesega tööseadmete vahetatavust. Tööseadme kinnituskonsool TPZ ei suurenda laadimisvarte kaugust ja optimeerib nii masina jõudlust.

Saadaval masinale: L50H, L45H, L35G, L30G

Tööseadme kinnituskonsool VAB-Z

Tööseadme Z-kinnituskonsooli avatud konstruktsioon ja hea läbipaistvus võimaldavad tööseadme kiiret ning ohutut vahetust. Hõlmab laiemat valikut seadmeid kui tüüp P.

Saadaval masinale: L45H, L35G, L30G

Üksikasjad

Tööseadme kinnituskonsool VAB-P

Tööseadme P-kinnituskonsooli avatud konstruktsioon ja hea läbipaistvus võimaldavad tööseadme kiiret ning ohutut vahetust.

Üksikasjad

Tööseadme kinnituskonsool VAB-SSL

Külisroolimisega laaduri standardile vastav tööseadme kinnituskonsool võimaldab rataslaaduritel ja külisroolimisega laaduritel omavahel tööseadmeid vahetada.

Saadaval masinale: L30G

Üksikasjad

Tööorgani keevitatud kiirliide VAB-STD (TPV)

Volvo standardne tööorgani keevitatud kiirliide (VAB-STD) ehk TPV on kõige rohkem kasutatav tööorgani kiirliide maailmas. Volvo välja töötatud ja aastakümneid end ülemaailmselt tõestanud. VAB-STD võimaldab kiiresti ja ohutult vahetada paljude põlvkondade masinate tööorganeid ning võimaldab tõestatult head nähtavust töödel, milleks kasutatakse Volvo originaal tõstekahvli raame. ISO on loonud Volvo lahendusest lähtuvalt rahvusvahelise standardi ISO 23727.

Saadaval masinale: L50H, L45H, L35G, L30G

Üksikasjad

Valatud tööorgani kiirühendus VAB-STD (TPV)

Standardne Volvo valatud tööorgani kiirühendus (VAB-STD) ehk TPV on Volvo lahendus kiirühenduse paremaks nähtavuseks ja kaaluks. Täielikult Volvo välja töötatud ja aastakümneid end ülemaailmselt tõestanud. Valumetallist VAB-STD võimaldab kiiresti ja ohutult vahetada paljude põlvkondade masinate tööseadmeid ning on väga lahtise konstruktsiooniga, mistõttu masinajuhil on hea nähtavus. ISO on loonud Volvo lahendusest lähtuvalt rahvusvahelise standardi ISO 23727.

Saadaval masinale: L50H, L45H, L35G, L30G

Üksikasjad
Volvo esinduseotsija tööseadmed
Võtke ühendust

Soovite tellida või lisateavet saada? Saatke meile sõnum.

Võtke ühendust