2019. aasta Baumal vaatab Volvo oma elektrilisse tulevikku

Selle aasta messil Bauma 2019 Saksamaal, Münchenis, võimaldatakse külastajatel heita pilk tulevikutehnoloogiatele, kuna Volvo Construction Equipment (Volvo CE) demonstreerib oma strateegia Building Tomorrow (Ehitades homset) kohaselt oma uusimaid masinaid ja integreeritud teenuseid.

Volvo’s indoor stand at bauma.

Volvo kontserni suurt haaret näitavad messil Bauma 2019 tütarettevõtted Volvo Penta, Volvo Trucks ja Volvo Financial Services. Ettevõtte osalemine sellel messil on palju enam kui vaid staatiline pilt – see on live-üritus. Volvo messiboks siseruumis teemal Building Tomorrow on 2293 m2 pinnaga ja asub saalis C6 ning väline ekspositsioon pinnaga 5870 m2, asukohaga FM714 on pidev interaktiivne etendus, milles tutvustatakse kogu toodete ja teenuste valikut täna, homme ja kaugemas tulevikus.

Volvo läheb väikemasinate klassis üle elektritoitele

Bauma 2019 on esimene suurem selle tööstusharu üritus pärast Volvo CE hiljutist teadet, et ta kavatseb 2020. aastaks Volvo kaubamärgiga väikeekskavaatorid ja väikerataslaadurid viia üle elektritoitele. Selle sammuga saab Volvo CE esimeseks ehitusmasinate tootjaks, kes võtab kohustuseks oma väikemasinate tootevaliku tulevikus elektriliseks muuta. Baumal tutvustatakse esimest kaht hüdraulilist-elektrilist masinat, millele järgneb järk-järguline tutvustamine igal turul ja turule toomine 2020. aastal.

Põhitähelepanu ekskavaatoritel

Ekskavaatorid on etenduse staarid, jätkates Volvo CE ülemaailmset kampaaniat 'Excavators For Any Challenge' (Ekskavaatorid igaks väljakutseks). Messil on välja toodud uued ekskavaatorid - ülimalt tähtis 20-tonnine EC200E koos väikeekskavaatoritega EC15–EC20E. Mitte ainult Volvo ekskavaatorite tootevaliku laiust, vaid ka pikkust näitab uus kõrge tööulatusega lammutusekskavaator EC750E. Nagu sellest veel ei piisaks, tuuakse turule ka pöördelise tähtsusega hüdrauliline-hübriidekskavaator EC300E ning EC220E, millel on Volvo Active Control funktsiooniga automaatselt liikuv nool ja kopp, mis muudab kaevamise efektiivsemaks. Lisateavet neist tähtsatest uudistest turul avaldame aprillis.

Vaimustavad 50 tulevad Münchenisse

Volvo kahes messiboksis on kokku 50 masinat, mis on rühmitatud alateemade „laadimine“, „kaevamine“, „veod“, „asfalteerimine“, „innovatsioon“ ja „teenused“ järgi. Neist on Volvo teenustel selle aasta Baumal palju suurem rõhuasetus kui kunagi varem, igat masinat toetatakse spetsiaalsete teenuste pakkumisega puuteekraanide ja teiste näidikute kaudu.

Olen uhke teie üle!

Ka ettevõtte välialal toimub palju tegevusi. Lõbusal masinaetendusel, mis on vaieldamatult oma ala parim, on taustamuusika Volvo CE minifilmist Pump It Up, milles mängis Hollywoodi staar Dolph Lundgren. Toimuvad Operators´Club masinajuhtide võistlused ja demonstreeritakse kohapeal Dig Assisti lahenduse edasiarendusi ja tööseadmeid.

Volvo väliala.

Ärge jätke külastamata ka selle kõrval olevat Volvo siseboksi ala, kus põnevate tegevustega näidatakse, et Volvo CE edukus tuleneb sama palju ka selle suurepärastest inimestest, mitte ainult masinatest. Kogu päeva jooksul korraldab professionaalne ürituste korraldaja meelelahutuslikke esitlusi (saksa ja inglise keeles), mis keskenduvad ettevõtte toote- ja teenuselahendustele. Seda toetavad videoekraanid, kus näidatakse mitmesuguseid intervjuusid klientidega, fakte, jooniseid ja muud huvitavat materjali. Esmakordselt on loodud ka innovatsiooni ala – kuigi selle täpsem teostus on alles tulemas, on tähelepanu keskmes kindlasti automatiseerimine, ühenduvus ja elektersõidukid.

Bauma 2019 – on pereüritus

Ettevõtte president Melker Jernberg korraldab – koos Volvo Penta ja Volvo Trucksi presidentidega – messi ajal rahvusvahelise pressikonverentsi, millel nad tutvustavad uusi tooteid ja esitlevad ettevõtte tulevikuplaane seoses innovatsiooniga.

Volvo tuleb oma tööstusharu suurimale messile Münchenis sel kevadel kahtlemata kindlustundega, et täidab oma lubadused nii täna kui ka edaspidi. Tänu uuenduslikele toodetele ja integreeritud teenustele jätkab Volvo tööd koos klientidega, ehitades homset.

Lisateave teemaviitega #VolvoBauma.

Pilt 1. Volvo siseboks Baumal.
Pilt 2. Elektrilise väikemasina eelreklaam.
Pilt 3. Volvo väliala.