Volvo heakskiidetud kasutatud masinad on sama töökindlad kui uued

Volvo CE Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika müügipiirkonna juht kasutatud seadmete alal Anders Sjöström selgitab, et Volvo heakskiidetud kasutatud masinad on masinapargile sama kasulikud kui täiesti uued masinad.

Vasakult: Roger Schutz, Robert Aebi müügitöötaja; Martin Hubmayer, Ascendum Austria juht kasutatud seadmete alal; Peter Hieber, Robert Aebi Germany juht kasutatud seadmete alal; Anders Sjöström, Volvo CE Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika müügipiirkonna juht kasutatud seadmete alal; ja Jörg Gerick, Swecon Germany juht kasutatud seadmete alal.

Miks võiks kaaluda esmaklassilise kasutatud masina ostmist uue väärtusliku masina asemel?

See on meie klientidele oluline küsimus. Näiteks väike töövõtja, kes on alles tegevust alustanud, ei saaks ehk endale lubada tervet masinaparki uusi Volvo masinaid osta. Selle asemel võib ta osta esmaklassilisi kasutatud Volvo masinaid, mida meie müügiesindused on hooldanud ja kontrollinud ja müüvad Volvo heakskiidetud kasutatud (VAU, Volvo Approved Used) masinate garantiiga. See on suurepärane investeering, sest VAU-garantii võimaldab kliendil toodet usaldada ja annab talle meelerahu, kuna meie müügiesindused on enne üleandmist kogu hooldusajalugu kontrollinud.

Kui hästi Volvo masinate väärtus säilib?

Kasutatud masinaid kontrollitakse alati väga täpselt ja remonditakse uueks täielikuks kasutuseaks, enne kui need uuesti müügile pannakse. Masina ettevalmistamisel selle teiseks kasutuseaks alustatakse kontrollimist puhastamisest, seejärel kontrollitakse ja tehakse täielik ülevaatus. Kontrollitakse 150 eri kontrollimispunktist ja seda teeb müügiesinduse spetsiaalne ülevaatuse personal. Kui mõni masinaosa on kulunud rohkem kui 50%, vahetatakse see VAU garantii kriteeriumitele vastavaks. Tähtis on sõlmida kõrge väärtuse tagamiseks kohaliku Volvo müügiesindusega VAU garantii saamisel hooldusleping. VAU masina ostmisel võite olla kindel, et saate kõrgeimatele nõuetele vastava masina.

Heakskiidetud kasutatud

Miks on kasutatud Volvo masina ostmine kliendile hea investeering?

See on täpselt sama töökindel kui uus Volvo masin, ükskõik kui karmidel kasutusaladel. Kliendid soovivad oma omamise kogukulu vähendada, seetõttu kasutatud seadmete nõudlus kasvab. Meie kasutatud seadmeid on väga erinevatest tooteseeriatest, klientidele on saadaval mitut tüüpi masinaid rataslaaduritest kuni liigendkallurite ja ekskavaatoriteni jne.

Kas kasutatud masina ostmisel tuleb hoolduse suhtes midagi arvesse võtta?

Kui ostate meie Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonna volitatud Volvo müügiesinduselt täieliku ülevaatusega ja kontrollitud kasutatud Volvo masina ning nõustute saama VAU garantii, teate ilma mingi riskita täielikult, mida lõppkasutajana saate. Oleme hoolikalt välja töötanud igati kindla garantiiplaani, et kliendid võiksid rahulikud olla. 

 

Kasutatud masinad

Kas Volvo pakub CareTracki ka kasutatud masinatele, ja kui pakub, mille poolest on see väärtuslik?

Pakume, kuid sõltub meie müügiesindusest, kas ta soovib seda kliendile pakkuda. Kasutatud masina müümisel on CareTrack tähtis, et müügiesindajad saaksid klientidele nõu anda, millal on tähtis teha hooldust või eriremonditöid, ning ka kliendi enda tehnikud saaksid kohapeal ja töö käigus masina üle täieliku kontrolli – nagu ka uue Volvo masina puhul.

Kas selgitaksite lähemalt rakendust Volvo Approved Used?

See rakendus näitab müügiesinduse varusid. See on käepärane viis saada kiiresti teavet saadaval olevatest kasutatud VAU masinatest, mida kohalikud müügiesindused pakuvad. See rakendus pakub ka masina aruandeid, kvaliteetseid pilte ja müügiesinduse kontaktandmeid.

Uusimaid Volvo heakskiidetud kasutatud masinaid võib leida rakendusest Volvo Used Equipment App Store ja Google Play kaudu.

 

LISATEAVE

Anne Bast

Asepresident ettevõtte kommunikatsiooni alal
Volvo Construction Equipment
EMEA (Euroopa – Lähis-Ida – Aafrika) müügipiirkond
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com