3 tähtsaimat telemaatika hoiatust, mida jälgida

Teie masinate ühendamine süsteemi on võimas samm teie omamise kogukulude vähendamiseks. Andmete põhjal saadud teave võimaldab teil seada eesmärke ja võtta meetmeid nende aspektide parandamiseks, mis teie üldist kasumlikkust kõige rohkem mõjutavad. Aga millest alustada? Järgmised on 3 hoiatavat märki selle kohta, et teie masinate omamise kogukulu ei ole veel võimalikult väike.

1. Teie masinatel on palju jõude- või ooteaega

Näiteks kui kliendil on 637 tundi ooteaega, võrdub see nädala 40 töötunni peale jagatuna 16 nädala tootmisajaga. See tähendab palju raisatud aega, mille oleks võinud kulutada tootmisele ja tulu teenimisele – arvestamata kütust, hoolduskulusid ja masinajuhtide töötasu! Jõude- ja ooteaja suur osakaal tähendab, et teie masinate arv ja võimekus teie ettevõttes ei vasta eesmärgiks võetud tonnide arvule tunnis ja kulule tonni kohta. Kasutades tööriistu, nagu SiteSim, saab Volvo CE arvutada teie ideaalse töökorralduse, sealhulgas masinajuhtide sõidumarsruudid, et suurendada tootlikkust ja vähendada tunduvalt teie üldisi omamiskulusid.

2. Teil on väga suur kütusekulu

Üks liigse kütusekulu põhjuseid on jõude- ja ooteaegade suur osakaal. Teiseks on ebaefektiivne töö. Masinajuhid, kes vajutavad liiga palju gaasipedaali ja sõidavad järskude liigutustega, kulutavad kütuse peale meeletuid summasid. Koolitus aitab masinajuhtidel tunnetada, kui palju võimsust nad vajavad, vältides rehvide kohapeal pöörlemist. Kursused on kasulikud ka kogenud masinajuhtidele, näiteks Volvo koolitus EcoOperator, mis aitab osalejatel oma tööd võimalikult nutikalt planeerida ja kasutada ära Volvo uute masinate kõiki efektiivsust suurendavaid funktsioone. Iga investeering masinajuhi koolitusse tasub end peagi ära, sest pärast seda lisanduvad kõik kütusesäästud otse kasumile.

 3. Masinajuhi käitumise põhjal antakse palju soovitusi

Soovitusi masinajuhi käitumisele võidakse anda paljude näitajate põhjal alates liiga suurest pöörete arvust kuni vale töörežiimiga töötamiseni või isegi masina vastutustundetu kasutamiseni. Lisaks kütusekulude vähendamisele saab masinajuhi koolitus aidata vähendada masinate kulumist või halvimal juhul ka kahjustamist. Volvo ja selle müügiesindused pakuvad mitmesuguseid koolituslahendusi, mis on suunatud masinajuhtide õpetamisele erinevatel tasanditel, kuidas töötada oma masinaga sujuvalt ja efektiivselt, et pikemas perspektiivis oluliselt hoolduskulusid vähendada.

LISATEAVE

Anne Bast

Asepresident ettevõtte kommunikatsiooni alal
Volvo Construction Equipment
EMEA (Euroopa – Lähis-Ida – Aafrika) müügipiirkond
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com