CareTrack nüüd Volvo valitud väikeseadmete standardvarustuses

Klientide tootlikkuse ja kasumlikkuse suurendamiseks pakub Volvo CE nüüd oma telemaatikasüsteemi CareTrack Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas teatavate väikeekskavaatorite standardvarustuses koos tasuta kasutamisega kolme aasta jooksul.

Volvo CE-l on hea meel teatada, et me paigaldame nüüd CareTracki Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas 5 t ja suurematele väikeekskavaatoritele ja kõikidele väikerataslaaduritele standardvarustusena.

Kliendid saavad kasutada kaardistamis- ja jälgimisfunktsioone, päeva töötundide arvu ja teeninduse haldamise funktsiooni kolme aasta jooksul tasuta.

Mõningate mudelite puhul on klientidel võimalik saada ka täpsemaid kasutamisandmeid, näiteks kütusekulu ja kasutamismäära.

CareTrackiga ühendatud väikemasinate arvu kasvades soovib Volvo CE laiendada oma spetsiaalselt väikemasinatele mõeldud teenuste valikut. Üks eesmärk on näiteks pakkuda ainulaadseid väikemasinate aruandeid.

„Elame võrku ühendatud maailmas ja praegu on parem kui kunagi varem andmete kasutamise teel reaalset mõju avaldada,“ ütleb Ivona Baldyga, Volvo CE Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika müügipiirkonna juht tootlikkuse ja efektiivsuse suurendamisele suunatud teenuste alal. „Masinaid – väikemasinaid või muid – võrku ühendades saame aidata klientidel saavutada ettevõtte suuremat efektiivsust, tööaja paremat kasutamist ja kasumlikkust,“

Tunnustus masinate rendi tegevusalal

Aasta algul omistati Madridis ERA (European Rental Awards) autasustamistseremoonial Volvo CE-le ERA (Euroopa renditegevusala auhindade) tehnilise komitee 2019. aasta auhind ettevõtte ''pideva pühendumise eest Euroopa renditegevusala vajaduste ja nõudmiste rahuldamisele'.

Sellel tegevusalal saadud tunnustus on ergutanud Volvo CE-d tegema veelgi rohkem jõupingutusi väikemasinate ühenduvuse parandamiseks ja oma eesmärkide saavutamiseks olla klientidele esmane valik tööaja kasutamise, omamise kogukulu ja ohutuse aspektidest.

Otsus pakkuda paljudel väikemudelitel standardvarustuses CareTracki tasuta kasutamist kolme aasta jooksul on vaid üks näide sellest pühendumisest.

LISATEAVE

Anne Bast

Asepresident ettevõtte kommunikatsiooni alal
Volvo Construction Equipment
EMEA (Euroopa – Lähis-Ida – Aafrika) müügipiirkond
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com