5 põhjust, miks õlianalüüs on teie masinale oluline

Õli on masinale nagu veri. Regulaarne kontrollimine aitab jälgida selle seisukorda, mis on oluline maksimaalse kasuliku tööaja ja minimaalsete omamiskulude alalhoidmiseks.

1. See suurendab kasumit

Õlianalüüs on asendamatu tööriist masina jõudluse suurendamiseks, mis tähendab kasumi kasvu. Analüüsitulemustega kogutud andmete põhjal saavad kliendid avastada masinal vigu ja kavandada hooldust, et vähendada ootamatute tööseisakute ohtu, ennetada kulukaid remonte ja tõsta tootlikkust. 

2. See suurendab kasulikku tööaega

Volvo laborid, mis on varustatud kaasaegsete diagnostikaseadmetega, annavad klientidele igakülgse aruande masina seisukorra kohta. Pärast põhjalikku analüüsi saavad kliendid kohe veebis masina diagnoosi, tuues esile hoiatused ja esitades soovitusi meetmete võtmiseks. Tänu neile aruannetele saavad kõik masina osad töötada maksimaalse võimsusega ja rikete oht on väike, seega on kasuliku tööaja osakaal kõrge.

3. See registreerib suundumused analüüside ajaloo põhjal

Õliproovide analüüs kogub teavet vee/jahutusvedeliku sisalduse, võõrosakeste ja metalliosakeste kohta õlis. Regulaarsete õlianalüüside tegemisega registreeritakse tulemuste ajalugu ja võimaldatakse laboritehnikutel ja klientidel näha masina jõudluse suundumusi. 

4. See toimib varase hoiatussüsteemina

Õli toetab masina olulisi komponente, nagu mootor, ülekanne, sillad, pidurid ja hüdrosüsteem. Volvo laborid, mis tunnevad Volvo masinaid põhjalikult, oskavad tõlgendada nende komponentide funktsionaalsust õlianalüüsi põhjal. See annab tehnikutele masinaosade kohta varaseid hoiatussignaale, et kliendid saaksid aegsasti vahetada komponente, millel võib kahjustusi või rikkeid tekkida.

5. See on ennetav töötamisviis

Õlianalüüsil on teie masinale üldiselt väga praktiline otstarve. See on suurepärane planeerimistööriist, mis võimaldab teil saavutada parema kontrolli tootlikkuse, hoolduse ja võimalike rikete üle ja vältida tööseisakuid.

LISATEAVE

Anne Bast

Asepresident ettevõtte kommunikatsiooni alal
Volvo Construction Equipment
EMEA (Euroopa – Lähis-Ida – Aafrika) müügipiirkond
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com