Volvo ajakohastatud Load Assist parandab tootlikkust

Oma viimase Load Assisti värskendusega on Volvo Construction Equipment tõstnud lati kõrgemale end juba niigi tõestanud laadimistehnoloogial, pakkudes koorma andmeid +/-1% täpsusega.

Volvo Construction Equipment lisab oma uuenduslike teenuste hulka ajakohastatud Load Assisti, mis on mõeldud Volvo rataslaadurite mudelivahemikule L110H kuni L260H. Koorma kaalumise lahendust toetab Volvo revolutsiooniline Co Piloti ekraan salongis. Selle 10-tollise puuteekraani kaudu pääseb operaator ligi kaalurakendusele. Load Assist lubab parandada operaatori efektiivsust ja tööjõudlust objektil, edastades operaatorile reaalajas täpset koormainfot.
Ala- või ülekoormuse ning masina kulumise ja koguni trahvide vältimine – pardakaal võimaldab rataslaaduritel töötada maksimaalse efektiivsusega, kaotab vajaduse korduskaalumiste järele ning lühendab ooteaega. Süsteem kogub kõik koormaandmed surve- ja asendiandurite abil ning kuvab need seejärel Volvo Co Pilotil. See võimaldab jälgida kasti koormust +/-1% täpsusega.

Tähelepanu, valmis, tõsta!

Ajakohastatud süsteem teeb operaatori elu lihtsaks – alustades nullkaalu kalibreerimisest, mis juhib operaatorit Volvo Co Piloti kasutamisel. Pärast kalibreerimist saab operaator koostada kiiresti ja hõlpsalt projekte, valides kliendi nime, tellimuse numbri, sihtmassi ja materjali tüübi. Valida saab kahe töörežiimi vahel: projektirežiim mitme veoki koorma juhtimiseks ning sõidurežiim, mis sobib üksikutele veokitele, purustajatele ja teistele statsionaarsetele seadmetele.

Kasutamise ajal saab operaator jälgida laadimise edenemist reaalajas. Dünaamiline süsteem mõõdab kasti koormust käigu pealt, kindlustades ühtlase töövoo. Värvilised tulbad visualiseerivad operaatori jaoks laaduri kastis oleva raskuse, juba laaditud massi ja veel laadida tuleva massi, samas kui ikoonid annavad infot selle kohta, miks koorem ei ole korralikult lukustunud.

Volvo Construction Equipmenti laadimisabiline Load Assist

Süsteem, mis on optimeeritud kasutamiseks erinevate koppadega, k.a kõrgkallutatav ja külgkallutatav kopp, võimaldab osalist tühjendamist. Viimase kopatäte haldamine on lihtne mahakallutusfunktsiooni abil, mis võimaldab kopa sisse jäänud koormat reaalajas vaadata. Operaator saab valida kahe režiimi vahel: üks hunnikusse mahalaadimiseks ja teine veokile mahalaadimiseks.

Lisaks töö lihtsustamisele aitab pardakaal tagada ka ohutuse tööobjektil. Kohandatavad helilised ja visuaalsed märguanded annavad masinajuhile märku laadimise piirangute ületamisest. Sõltuvalt lisavarustuse kombinatsioonist hakkab tahavaatekaamera tagurduskäigu sisselülitamisel automaatselt tööle – lisaks saab kombineerida koormainfo ühele ekraanile. Teie ohutuse suurendamiseks deaktiveeritakse mõned funktsioonid kiirusel üle 10 km/h (6 mph).

Töötage väsimuse– ja juhtmevabalt.

Volvo Co Piloti 16 GB mälu võimaldab salvestada pea piiramatu hulga manuseid, tellimusi, sihtarve, materjale ja kliendiinfot. Volvo Construction Equipmenti laadimisabiline Load AssistAndmeid saab salvestada ka pilves, edastada mälupulgale või printida aruandluse jaoks välja. Süsteem edastab masina info CareTrack®-i telemaatikasüsteemile, mis võimaldab kaugjuurdepääsu masina infole, nagu veetud koorem; kütuseliitri kohta veetud tonnid ja tsüklite arv. Tänu üksikasjalikule infole masina jõudluse kohta saavad operaatorid ja masinaomanikud määrata kindlaks valdkonnad, kus on võimalik parandada tootlikkust ja vähendada tegevuskulusid.

Volvo Co Pilot on projekteeritud selliselt, et sellele saab lisada tulevasi tarkvaravärskendusi, funktsioone ja rakendusi. SIM-kaardi kasutamise korral saab süsteem vastu võtta tarkvaravärskendusi juhtmevaba side kaudu. Märkus. Pressiväljaandes olevate piltide otse allalaadimiseks klõpsake siin.