Volvo E-seeria torupaigaldusmasinad tõstavad tootlikkuse, ohutuse ja mitmekülgsuse uutesse kõrgustesse

Volvo Construction Equipmenti pööratav torupaigaldusmasin PL3005E on suurepäraste tööomadustega tänu oma ekskavaatoripõhisele konstruktsioonile ja kõrgtehnoloogilistele funktsioonidele.

Volvo’s E-series pipelayers lift productivity, safety and versatility to new heights

Volvo Construction Equipmenti pööratavad torupaigaldusmasinad on vaieldamatult oma segmendi parimate tööomadustega masinad ning on täis mitmesuguseid uusima tehnoloogiaga funktsioone, mis suurendavad tootlikkust ja ohutust. Tänu targale ekskavaatoripõhisele konstruktsioonile koos täiustatud koormusejuhtimise ja telemaatikasüsteemidega, pakuvad need muljetavaldavad torupaigaldusmasinad mitmesugustel kasutusaladel konkurentsitut jõudlust.

Tänu muljetavaldavale 360° pööramisvõimele saab masinajuht pealisehitust ohutult pöörata suurte, raskete torude ohutuks tõstmiseks ja paigaldamiseks kõikjale ümber masina – mis on eriti kasulik peale- ja mahalaadimiseks ja torupainutusmasinatele etteandmiseks. Kuni 55 t (120 000 naela) kallutusvõimele tehakse raskeid töid, nagu allalangetamine ja ühendamine, efektiivselt ja kiiresti.

Torude paigaldamiseks lõputult võimalusi pakkuva torupaigaldusmasina ainulaadne konstruktsioon tagab stabiilsuse ohutuks töötamiseks ebaühtlasel pinnal ja kuni 35° kallakutel. Oma suurepärase stabiilsuse ja sujuva hüdrosüsteemiga üheaegseteks liikumisteks on pööratavad torupaigaldusmasinad ideaalne valik allalangetamistöödeks. Kallakutel töötamisel suunake stabiilsuse ja ohutuse parandamiseks nool ülespoole.

E-seeria torupaigaldusmasinad võib muuta vaid 2,5 tunniga standardseteks ekskavaatoriteks, pakkudes sellega kaks-ühes masina eeliseid, mis aitavad klientidel oma investeeringu võimalikult hästi ära kasutada. Hüdrosüsteemi täielik sobivus nii torupaigaldus- kui ka kaevamistöödeks tähendab, et kummagi konfiguratsiooniga võimsus ei vähene.

Vaade töötamiskohale

Aastakümnetepikkuse suurepärase inseneritöö tulemusena valmistatud Volvo E-seeria torupaigaldusmasinad on loodud võrdselt nii tootlikkuse kui ka ohutuse saavutamiseks – alates Volvo kabiinist.

Masinajuht saab reguleeritavalt istmelt oma mugavust täielikult ise juhtida. Ruumikat, reguleeritud müra ja kliimaga keskkonda täiustavad veelgi käepärased juhtseadmed. Hüdrauliliselt tõstetavast ROPS-ohutussertifikaadiga kabiinist avaneb hea vaade tööpiirkonnale ja kraavile ning see on varustatud intelligentse koormahaldussüsteemiga (LMS), mis jälgib koormat ja hoiatab masinajuhti piirmäärani jõudmisel, et saavutada optimaalne ohutus ja efektiivsus.

Saate viivitusteta tööd alustada

Volvo E-seeria torupaigaldusmasinad tõstavad tootlikkuse, ohutuse ja mitmekülgsuse uutesse kõrgustesse

Tugevad torupaigaldusmasinad on konstrueeritud mitte ainult tootlikkust silmas pidades, vaid on ka täis mitmesuguseid funktsioone, mis vähendavad vigastuste ohtu, et tööaega maksimaalselt ära kasutada. Erinevalt tavapärastest küljenoole-buldooseriteraga tüüpi torupaigaldusmasinatest saab Volvo E-seeria tootevalikut kergesti tööobjektide vahel treileril või platvormil transportida, ilma et oleks vaja noolt või vastukaalu lahti monteerida.

Hoolduse hõlbustamiseks on kaugfiltrid mootorist ja radiaatorist eraldi, mis aitab puhastada ja tagada kiiret regulaarsete hoolduskontrollide tegemist. Masina korrasoleku ja jõudluse jälgimiseks võib torupaigaldusmasinale paigaldada Volvo uusima tehnoloogiaga telemaatikasüsteemi CareTrack. Süsteem jälgib reaalajas mitmesuguseid masina andmeid, sealhulgas kütusekulu ja mootori töötundide arvu, aidates klientidel optimaalse efektiivsusega kütust kasutada, vältida ootamatuid tööseisakuid ja saavutada investeeringute maksimaalse tasuvuse.

Nagu kõiki Volvo masinaid, varustatakse E-seeria torupaigaldusmasinaid Volvo originaal-varuosadega, mis on rangelt testitud ja heaks kiidetud kõrgeima kvaliteedi ja kauakestva jõudluse tagamiseks. Tänu Volvo ülemaailmsele teenindusvõrgule on tugiteenused Volvo kliendile vajaduse korral kõikjal kohe saadaval.

Tähtsad tehnilised andmed:

Mootor Volvo D8J

Töökaal

kg
naela
35 030
77 300

Mootori koguvõimsus

kW
hj (Briti)
180
241
... mootori pöörete arvuga p/min 1800 

Max kallutusjõudlus

t
naela
55
120 000

Nimijõudlus

t
naela
31
68 000

Standardne noole pikkus

m
jalga tolli 
7,4
24' 4"

Pikendatud noole pikkus

m
jalga tolli 
9,2
30' 4”
Max töökalle  ° 35