Volvo näitab Pariisi Intermatil 2018 tugevat tootevalikut klientidel edu saavutamiseks

Maailmamajandust mõjutavad suured tehnilised, sotsiaalsed ja klimaatilised jõud. Volvo kontsern tuleb Intermatile masinate ja teenuste paketiga, mis aitavad kliendil edu saavutada – näidates oma innukust eesmärgi 'Building Tomorrow' (Ehitades homset) suhtes.

Volvol on muutuvas ühiskonnas olemas masinad, teenused ja hulgimüügivõrk klientide toetamiseks igas suuruses projektides. See on Prantsusmaal Pariisi Intermatil Volvo väljapaneku teema 'Building Tomorrow' aluseks olev sõnum.

Volvo Construction Equipmenti (Volvo CE) 4.800 m2 sise- ja välisekspositsioonil on väljas valik uusi ja uuendatud masinaid – ekskavaatorid, rataslaadurid, asfaldilaoturid ja teerullid – koos uusima tehnoloogiaga Volvo puuteekraaniga tahvelarvutiga Co-Pilot, mille kaudu toimivad kõik Volvo Assisti platvormid.

Koos Volvo teenustega on need masinad valmis klientidel edu saavutama. Koos sõsarettevõtetega Volvo Trucks, Volvo Penta, Volvo Buses ja Volvo Financial Services võimaldab Volvo kontserni ainulaadsus ettevõttel saada partneriks maailma suurimates ehitusprogrammides, nagu käimasolev 100 miljardi euro suuruse mahuga Suur-Pariisi infrastruktuuri projekt.

Konstrueeritud linnakeskkondadele

Reageerides üha suuremale linnastumisele, tutvustab Volvo Pariisi Intermatil kolme uut lühikese pöörderaadiusega masinat – roomikekskavaatorit ECR355ENL, ratasekskavaatorit EWR170E ja väikeekskavaatorit ECR18E. Need ekskavaatorid on ideaalsed objektidele, kus on vähe ruumi, ning pakuvad Volvo tavaliste omadustena vähest müra, kütusekulu ja heitmete taset.

ECR18E ei ole Intermatil ainus väikeste mõõtmetega staar. Messi teine väike tipptegija on Intermatil innovatsiooniauhinna saanud EX2. 100% elektrilise kompaktse ekskavaatori prototüübil heitmeid ei teki ning on 10 korda suurem efektiivsus, 10 korda väiksem müratase ja väiksemad üldised omamiskulud võrreldes samasuguste traditsiooniliste masinatega. Seda peetakse maailma esimeseks täielikult elektrilise väikeekskavaatori prototüübiks.

volvo-näitab-pariisi-intermatil-2018-tugevat-tootevalikut-klientidel-edu-saavutamiseks-02-1920
Linnastumise kasvuga suureneb ka spetsiaalsete lammutuse ja ringlussevõtu seadmete nõudlus, mistõttu Volvo pühendab osa oma Intermati välisekspositsioonist sellele sektorile. Lammutuse ja ringlussevõtu seadmete alal on muu hulgas esindatud EC380E, mis on nüüd saadaval lisavarustusse kuuluva suure töökõrgusega noolega, ja täiesti uus materjalilaadur EW240E MH. Volvo ohutusalased eriteadmised on neis valdkondades eriliseks eeliseks.

Laiem teerullide valik

Peale selle on Volvo laiendanud oma tootevalikut teedeehituse segmendis. Volvo CE tutvustab Intermatil uut asfaldilaoturit P6820D, millel on uus elektrooniline asfaldilaotamise haldussüsteem EPM3 ja Pave Assist, samuti asfaldirulli DD105, mis on nüüd saadaval võnketehnoloogiaga trumlitega. Tänu neile uusimatele toodetele on Volvo pinnase- ja asfaldirullide valik nüüd laiem kui kunagi varem.

Muud tähelepanuväärsed uued masinad Intermatil on Euroopa rataslaadur L260H ja täiustatud rataslaadur L180H, millel on täiesti uus veoülekanne.

Volvo Co-Piloti tootevaliku täiendamine

Intermatil tuuakse Euroopa debüüdina välja ka Volvo Co-Piloti rakendused Haul Assist ja Dig Assist, mille eesmärk on tõsta tootlikkust, efektiivsust ja ohutust andmete reaalajas kuvamisega kabiini ekraanil vastavalt liigendkallurite ja ekskavaatorite juhtidele. Uus funktsioon Haul Assist sisaldab isegi Volvo lisavarustusse kuuluva koormakaalumissüsteemi andmeid, millega aidatakse teistel masinajuhtidel ja tööobjekti personalil „valgusfoorisüsteemiga“ varustatud liigendkalluri laadimisolekut jälgida.

See uusim abifunktsioon täiendab Volvo Co-Piloti tootevalikut – millesse kuuluvad Haul Assist, Load Assist, Dig Assist, Pave Assist ja Compact Assist. Volvo Co-Piloti lisamine kõigile Intermatil eksponeeritavatele masinatele annab klientidele tugeva sõnumi tootja valmisolekust tarnida eelolevatel kuudel Co-Piloti funktsionaalsusega masinaid.

Abifunktsioonid nüüd saadaval ka 3D-s

Kliendid võivad tellida abifunktsioone 2D-s, In Field disainiga (Volvo väljatöötatud tarkvara, mis on 2D ja 3D vahepealne) ja nüüd ka 3D-s koostöös Topconiga, olenevalt vajalikust täpsuse astmest. Edaspidi saavad kliendid valida 3D tarkvara koostöös Trimble'i ja Leicaga.

Volvo Co-Pilot paigaldatakse tehases, kuid seda saab paigaldada ka klientide olemasolevatele Volvo masinatele. Kuna riistvara toodab Volvo ja seda paigaldavad Volvo insenerid, on see turvaliselt paigaldatud ja kaetud Volvo garantiiga.

Tehases paigaldatavad kallutatavad pöördpead laialdaselt saadaval

Volvo CE tutvustab ka tehases paigaldatavaid kallutatavaid pöördpäid Steelwrist Euroopa 15 ekskavaatorimudelile. Saadaval on ka teiste kaubamärkide kallutatavaid pöördpäid, olenevalt klientide soovist, kuid tehases neid ei paigaldata.

Tööaega säästvad teenused

Volvo CE tutvustab Volvo teenuste raames Intermatil oma uusi ennetava jälgimise ja seisukorra raportite teenuseid. Ennetava jälgimisega jälgivad müügiesindused aktiivselt klientide masina alarmi- ja rikkekoode ja diagnoosivad probleeme kaugelt. Ennetava hooldusega saavad müügiesindused aidata vähendada tööseisakuid ja remondikulusid. Seisukorra raportid diagnoosivad samuti masina seisukorda, aidates kavandada nende hooldust või juhtida tähelepanu valest tööst või kasutamisest tulenevatele probleemidele. Volvo CE toob Euroopa turgudele ka uue kaheaastase garantii varuosadele.

Kontserni tugevus

Kontserni ettevõtted Volvo Trucks, Volvo Penta ja Volvo Financial Services osalevad samuti ühiselt Intermatil, mis rõhutab Volvo kontserni terviklike pakkumiste tugevust. Ettevõtte Volvo Trucks teedeehitusveokid töötavad käsikäes Volvo ehitusmasinatega ning Volvo Penta tööstusmasinad tööobjekti muude seadmetena hõlbustavad teeninduse korraldamist. Suurprojektid nagu Suur-Pariis näitavad selle partnerluse kasulikkust praktikas ja on heaks näiteks Volvo jätkuvast pühendumisest Prantsusmaa turule.

Pilt 1. Volvo siseekspositsioon messil Intermat Paris 2018
Pilt 2. Volvo välisekspositsioon messil Intermat Paris 2018