Volvo CE toob turule 10 t võnketehnoloogiaga asfaldirulli

Uue võnketehnoloogiaga varustatud Volvo Construction Equipmenti kahe trumliga asfaldirull DD105 OSC võib rullida efektiivselt tundlikel aladel, näiteks sildadel, torude kohal ja elamute lähedal.

Volvo asphalt compactor DD105 OSC T4F

Volvo Construction Equipmenti 10 t DD105 OSC asfaldirull on konstrueeritud efektiivseks tööks ja tagab suurema kasumlikkuse, vähendades kütusekulu, heitmeid ja müra.
Varustatuna Volvo paindliku võnketehnoloogiaga, mis kaotab vertikaalsed vibratsioonid, pakub DD105 OSC suurt tihendamisjõudlust, tekitades samas mittekahjustavaid võnkeid. See kannab ümbritsevale pinnale üle vähem pingeid, võimaldades rullida tundlikumatel kasutusaladel, näiteks sildadel, torude kohal ja elamute lähedal.
1680 mm (66,1 tolli) laiuse ja kõvendatud, abrasioonikindlast terasesulamist trumli kestaga DD105 OSC-l on kõrgetasemeline Tier 4 Final D3.8 Volvo mootor, mis aitab sellel tugeval masinal suurt jõudlust saavutada.

Kohandatud tihendamine vähemate ülekäikudega


Lisaks võnketehnoloogiale on masin kergesti kohandatav erinevatele tööobjektidele. Võimalusega kasutada kaheksa või kahe amplituudi seadistusega trumlit saab teha muudatusi olenevalt ümbrusest ja materjali sügavusest, mis suurendab veelgi masina mitmekülgsust. Vastavalt segu tingimustele ja tihedusele valib juht kõige paremini sobiva amplituudi ja saab vähemate ülekäikudega kvaliteetsemat tööd teha. Volvo asfaldirull DD105 OSC T4F
DD105 OSC on valmistatud raskeks tööks ja pakub juhti silmas pidades konstrueeritud funktsioone. Lahtine ROPS/FOPS varikatus ja lisavarustusse kuuluv kinnine kabiin ühendavad endas mugavuse, juhitavuse ja nähtavuse, tagades juhile tootliku keskkonna. Juhil on õhkvedrustusega istmelt hea ülevaade tööobjektist, samuti selge vaade alla trumlile ja pihustuslattidele, suurendades ohutust ja rullimistäpsust. Vaadet kurvidele ja takistustele parandab nihutatud roolisüsteem, mis aitab täpselt rullida. Ergonoomilise paigutusega juhtseadised ja juhthoob parandavad juhil manööverdamisvõimet ja ta saab kasutada libisemiskindlat juhtseadist masina kergeks peale- ja mahalaadimiseks teekatet kahjustamata.

Suurepärane jõudlus ja maksimaalne töö kestvus


Tööobjekti tingimuste varieeruvust arvestades on kahe trumliga asfaldirull DD105 OSC varustatud funktsioonidega, mis tagavad sileda ja ühtlaselt mati viimistluse. Trumli vibratsioonisüsteem võimaldab juhtidel saavutada erinevatel kasutusaladel sihttiheduse, kasutades suurt tsentrifugaaljõudu ja 8 amplituudiga optsiooni. Asfaldirull tihendab sobivate amplituudidega efektiivsemalt, aidates juhtidel saavutada vähemate ülekäikudega kvaliteetsema viimistluse.
DD105 OSC-l on oma tegevusalal juhtiv automaatne kolmekordse filtreerimisega trumli niisutussüsteem varieeruva vooluga ühtlaselt katmiseks, et vältida materjali üleskorjamist. Funktsioonidega, mille hulgas on esmased ja varupumbad, esmased ja varupihustuslatid igale trumlile, käsitsi teenindatavad düüsid ja trumli puhastid, võimaldab automaatne trumli niisutussüsteem saavutada konkurentsitu efektiivsuse, et masin oleks maksimaalse aja töökorras.

Lihtne elu


Lisaks juhi mugavusele ja tootlikkust tõstvatele funktsioonidele on DD105 OSC kahe trumliga asfaldirull konstrueeritud lihtsaks teenindatavuseks ja hoolduseks. Ülespööratava konstruktsiooniga mootoriruumi kaas võimaldab lihtsat ja täielikku ligipääsu mootorile ja hüdrosüsteemi komponentidele, et efektiivselt kontrollimisi ja hooldusi teha. Tehnikutel on ühe võtmega ligipääs igapäevastele teenindusluukidele ning kaitsmed ja releed on kokku rühmitatud. Maapinnalt ligipääsu tõttu mootorile, radiaatorile, akule ja filtritele on igapäevased kontrollimispunktid takistusteta juurdepääsetavad, mis hõlbustab hooldust. Volvo ulatuslik kohalike müügiesinduste võrgustik tagab masina tööaja ärakasutamise, et aidata klientidel teenida maksimaalselt kasumit ja kasvatada oma majandustegevust.


Tähtsamad tehnilised andmed:
Töökaal (ROPS-iga) kg 9 851
naela 21,718
Rull või veerelaius mm 1 680 - 1 680
tolli 66.1 - 66.1
Mootori nimivõimsus kW 85
hj (tollimõõdustik) 114
Vibratsioonisagedus Hz 39
v/min 2,340
Amplituud mm 0.72
tolli 0.0283
Üldpikkus mm 4 650
tolli 183.1
Üldine laius mm 1 838
tolli 72.4
Üldkõrgus mm 2999
tolli 118.1

Külastage toote lehekülge.