Construction Equipment Türkiye
Volvo Services Active Care

ActiveCare

Bağlı kalın. Hizmet süresini arttırın

ActiveCare

Telematik verileri, filonuzun çalışma zamanını artırmak için güçlü bir yol olabilir, fakat aşırı miktarda veri, gerçekten önemli bilgilere ulaşmaya çalışırken bir engel oluşturabilir. ActiveCare, işte bu anda etkisini gösterir. 7/24 maline izleme ve filo kullanım raporlarını bir araya getiren bu kapsamlı hizmet, makinelerinizin en iyi çalışma koşullarında korunması, planlanmamış aksamaların azaltılması ve onarım maliyetlerinin azaltılması için tasarlanmıştır.

Volvo Çalışma Zamanı Merkezi

İşletmenizin başarısı için çalışma zamanının ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle Volvo Construction Equipment, dünyanın dört bir yanında Volvo Çalışma Zamanı Merkezleri kurmak için yatırım yapmıştır. Bu merkezlerde çalışan Volvo makine uzmanlarımız, en gelişmiş teşhis araçlarını ve sistemlerini kullanarak çalışma zamanını maksimum seviyeye çıkarmaya yardımcı olur.

Nasıl çalışır

  • Makine verileri, Volvo'nun telematik sistemi CareTrack aracılığıyla toplanır ve Volvo Uptime Center'a gönderilir.
  • Volvo uzmanları, makineleri gerçek zamanlı olarak takip eder ve Volvo bayisine uyarılar gönderir. Müdahale gerektiğinde, bayiniz sizinle iletişime geçerek sonraki adımlar hakkında tavsiyeler verir.
  • Bilgiler ayrıca bir pdf raporu olarak derlenir ve her hafta e-posta adresinize gönderilir.

7/24 makine izleme

Sizi gözetiyoruz

Biz tasarladık. Biz imal ettik. Şimdi, şimdi bırakın biz ilgilenelim.
ActiveCare sayesinde Volvo, makinelerinizin sağlığını uzaktan izler ve makine müdahalesi gerekli olduğunda derhal sizi uyarır. Bu proaktif yaklaşım, arızaların önlenmesine yardımcı olur ve işletmenizin operasyonlarına odaklanmak için size daha fazla zaman kazandırır.

Planlanmamış aksaklık sürelerini azaltın

Küçük sorunları büyük sorunlara dönüşmeden önce tespit edin. Volvo, makinenizin sağlık durumunu görmenize yardımcı olduğundan sorunları erkenden bulabilir ve düzeltebilirsiniz.

Beklenmedik maliyetleri minimize edin

Bayiniz, makinenizin acil eylem gerektirip gerektirmediği ya da onarımın bir sonraki servisiniz için planlanıp planlanmayacağı konularında size tavsiye vererek bakım gereksinimlerini düzenleyebilir ve gereksiz yolculukları azaltabilir.

Makine onarım süresini optimize edin

Çalışmak için daha fazla beklemek için daha az zaman harcayın. Uzaktan arıza teşhisleri sayesinde, teknisyen iş için uygun şekilde hazırlanmış olarak ulaşır.

Özel tavsiyeler

Tekrarlayan makine arızalarını ortadan kaldırın. Yerel bayiniz makinenizin nasıl çalıştırıldığını ve bazı eylemlerin neden sorulara yol açabileceğini inceleyebilir. Neden ne olursa olsun uygulamanıza özel çözümler için Volvo size tavsiyelerde bulunabilir.

Raporları eyleme geçirin

Hazır analiz

Makinenin kullanımda kalma süresinin artırılabileceği alanları tanımlamak için tasarlanmış olan haftalık bir rapor, makinelerinizin nasıl kullanıldığına dair bir anlayış sağlayacaktır. Harekete geçin ve Volvo bayinizle yakın iş birliği yaparak makinenizin durumunu en iyi şekilde koruduğundan emin olun.

KOLAY KULLANILABİLİR VERİLER

Rapor, önemli bilgileri kolay anlaşılır bir formatta sunarak karmaşık veriler arasında gezinme ihtiyacını ortadan kaldırır. Rapor, organizasyonunuza özeldir ve filoya genel bakıştan sahadaki her bir makineye kadar detaylı bilgiler içerir.

Maliyeti kontrol edin

Rapor, makinenin çalışmasındaki düzensizlikleri algılamayı kolaylaştırır ve makinenin uygun şekilde kullanıldığından emin olmanıza yardımcı olur. Makinede istenmeyen gerilmeler bulunması gibi bilgilerin parmaklarınızın ucunda olması sayesinde, çalışma uygulamalarını iyileştirmek, onarım maliyetlerini en aza indirmek ve servis rutinlerini etkili biçimde yönetmek için gerekli anahtara sahipsiniz.

Kullanım tutumuna ilişkin uyarılar

Makinenizin kullanımına dair güncel kalın ve makinenin üzerindeki yükün azaltılabileceği alanları tanımlayın. Her çalışma uyarısı için, rapor uzun vadeli etkilerin bir açıklamasının yanı sıra bunun önüne nasıl geçileceği hakkında ipuçları içerir.

Teknik alarmlar

Düşük soğutma suyu seviyesi ve yüksek motor sıcaklığı gibi bir teknik alarmlar listesi sayesinde makinenin durumu hakkında güncel kalın. Bu alarmlar, ilginizi gerektiren alanları işaretlemek için makine tarafından oluşturulur.

İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin