Construction Equipment Türkiye
AEMP 2.0 API

AEMP 2.0 API

Karma filo telematik verilerine kolayca erişin

Telematik için zorluk artık geçmişte kaldı / Makine izleme hiç bu kadar kolay olmamıştı

AEMP 2.0 API ile, karma filo telematik bilgilerinin tümüne artık aynı formatta erişilebilir ve verileri mevcut sistemlerinize kolayca dahil edebilirsiniz. Karma filo operatörlerinin ortak sorunu her birinin farklı bilgi türleri sunduğu ve farklı formatlarda sunulduğu çoklu telematik çözümlerini yönetmek zorunda kalmalarıydı. AEMP 2.0 API sayesinde karma filo telematik verilerine daha kolay erişilebilir ve daha kolay analiz edilebilir; bu, size gerekli eylemleri tanımlamaya yardımcı olur ve çalışmalarınızın tamamını üretkenliği ve verimliliği arttırabilir."


AEMP 2.0 API nedir?

AEMP 2.0 API, endüstri çapında bir işbirliğinin sonucudur ve karma filo sahiplerine telematik verilerini tek bir noktadan kolayca yönetme imkanı sunar. Veriler, endüstri çapında kabul edilen bir veri sunma yöntemiyle uyumlu olan ISO15143-3'ü izleyen OEM'ler ile standart bir biçimde teslim edilir ve tamamına erişim kolay tek bir portal aracılığıyla sağlanır.

Faydalarla yüklü

Karma filo telematik verilerinin tümü tek bir yerde

Kullanım, yakıt tüketimi ve makine konumu bilgileri de dahil tüm filonuzun bütünsel bir görünümünü elde edin. Bu güçlü, birleştirilmiş veriler verimliliği, filo sahiplerinin verimliliklerini maksimize etmelerine yardımcı olmak için gerekli izlenimi sunabilir.


Kendi sistemlerinizle kusursuz entegrasyon

AEMP 2.0 API, CareTrack telematik verilerinin müşteriye ait bir sisteme kolayca entegre edilmesini sağlayarak müşterilerin Volvo telematik tarafından sunulan kapsamlı verilerden faydalanmalarına devam etmelerini sağlar.


Daha çok veri, daha çok bilgi

AEMP 2.0 API ile, müşterilerin çalışmaları boyunca verimliliği ve üretkenliği artıran eylemlerde bulunmalarına yardımcı olacak daha da fazla veri erişilebilir olacaktır.


Kolaylaştırılmış uygulama

Geliştirici portalı, sizin ve BT ekibinizin Volvo makineleriniz için API entegrasyonunu kolayca kurmanızı sağlamak için gereken kaynakları sunar. Portal, teknik belgelere erişim sağlar ve farklı veri alanlarının test edilmesini kolaylaştırır.


Yanıtlanan sorularınız

1. AEMP 2.0 API'yi nasıl sipariş edebilirim?

AEMP 2.0 API talepleriniz için yerel bayinizle iletişime geçin. Hizmeti sipariş ettiğinizde, Volvo Geliştirici portalına erişim için oturum açma kimlik bilgilerinizi alacaksınız.

2. Volvo Geliştirici portalı nedir?

Volvo Geliştirici portalı, adından da anlaşılacağı gibi, geliştiricinin Volvo CE makineleri için API entegrasyonunu kurmak ve test etmek için gerekli belgeleri bulabileceği bir portaldır. Desteğe nasıl erişileceği hakkında daha fazla bilgiyi ve ayrıca genişletilmiş bir sıkça sorulan sorular bölümünü burada bulabilirsiniz. Ek olarak, API kullanımınızı görüntüleyebilir, abonelik planınızı değiştirebilir ve AEMP 2.0 ve çeşitli veri noktaları hakkında daha fazla bilgiye de buradan erişebilirsiniz.


3. AEMP 1.2'ye kıyasla AEMP 2.0 API'den başka ne gibi faydalar bekleyebilirim?

  • Sorgularınıza yardımcı olmak için özel bir destek organizasyonuyla iyileştirilmiş hizmet ve destek sizin için var.
  • Daha güvenli ve kararlı veri aktarımı.
  • Kullanılabilir daha çok veri noktası *.

*Not: bu veri noktalarının görünürlüğü, müşterinin kullandığı telematik sağlayıcısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.


İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin