Construction Equipment Türkiye
Volvo Co-pilot operator training

Volvo Co-Pilot Operatör Eğitimi

Assist uygulamalarınızı öğrenin

Volvo Co-Pilot Operatör Eğitimi

Volvo Co-Pilot Operatör Eğitimioperatörlerin Volvo Co-Pilot ve gelişmiş Assist uygulamalarını en etkili şekilde kullanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sonuç, daha verimli ve verimli iş vardiyalarının yanı sıra kendinden emin bir operatördür.

Sahip olacaklarınız

Üretkenliği maksimize edin

Volvo Co-Pilot, çalışmalarınızın karlılığını artırmak için tasarlanmıştır. İlgili eğitim, operatörlerin Volvo Co-Pilot ve gelişmiş Assist uygulamalarını kullanırken mümkün olduğunca üretken olmalarına yardımcı olur.

Daha yüksek verimlilik

Assist uygulamalarının tüm fonksiyonlarını ve sağladığı değerli verileri anlayarak, operatörler işlerini daha verimli bir şekilde tamamlayabilir.

Azalmış maliyet

Makineleri Volvo Co-Pilot'un yardımı ile en uygun şekilde kullanmak, yalnızca yakıt tasarrufu sağlamak ve işlemi optimize etmekle kalmaz, aynı zamanda gereksiz rölantiyi ve makine aşınmasını da azaltır.

Makinenizin tam potansiyelini serbest bırakın

Assist uygulamalarının akıllı fonksiyonlarının iyi bir şekilde anlaşılması ile operatörler, makineyi tam potansiyeliyle kullanabilirler.

Yükselmiş operatör tatmini

Eğitimin iş memnuniyetini arttırdığı, operatörlerin daha mutlu ve üretken olmasına yol açtığı kanıtlanmıştır. Çalışan gelişimine olan bağlılık, yetenekli operatörleri çekmeye yardımcı olur.

Volvo Co-pilot ailesi

Kabindeki ortağınız Volvo Co-Pilot ile çalışma şeklinizi optimize edin. Yüksek çözünürlüklü 12” dokunmatik ekran, üretkenliği, doğruluğu ve verimliliği artırmak için tasarlanmış çeşitli Assist uygulamalarına erişim sağlar.

Kazma Yardımı

Ekskavatörünüzün daha yüksek hız ve hassasiyetle performans göstermesini sağlayın.

Yük Asistanı

Optimum miktarda malzeme yükleyin ve yükleme çevrimlerini optimize edin.

Taşıma Asistanı

Üretiminizi izleyin ve nakliye döngülerini optimize edin.

Kompakt Yardımı

Yüksek kalitede sıkıştırma üretin ve belgeleyin.

Asfalt Yardımı

Birinci sınıf asfaltlama sonuçlarına erişin.

Nasıl çalışır

Kursun sonunda, Volvo Co-Pilot'unuzu - belirli bir Assist uygulamasının tüm fonksiyonları dahil - verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Teoriden...

Eğitim içeriğin Volvo Co-Pilot simülatörleri, grup tartışması, alıştırmalar ve uzman eğitmenlerimizin sunumuyla sunulduğu sınıfta başlar:

 • Volvo Co-Pilot'a Giriş
 • Assist uygulamalarına giriş
 • Özellikler ve işlevler
 • Nasıl çalışır
  • Ayarlar ve kalibrasyon
  • Assist fonksiyonları
  • Geliştirilmiş verimlilik
  • İpuçları ve Kısa Yollar
Pratiğe...

Sınıfta geçen zamanın ardından katılımcılar, öğrendiklerini uygulamak için Volvo Co-Pilot ile el ele tutuşurlar. Öncelikle kapsamlı bir işlevler ve görevler listesi üzerinde çalışmadan önce tüm Volvo Co-Pilot bileşenlerini tanımak için bir makine gezintisini tamamlamak.

Uzman eğitmenimiz, pratik görevler boyunca performansı izler, geri bildirim sağlar ve gerçek zamanlı olarak önerilen iyileştirmeler yapar.

Bu pratik oturum kullanıma hazır pratik alıştırmalarla veya operatörün günlük çalışması sırasında eğitmen tarafından koçluk ile tamamlanabilir.

İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin