Construction Equipment Türkiye
Volvo simulator operating training

Simülatör Operatör Eğitimi

Simülasyon makine, gerçek sonuçlar

Simülatör Operatör Eğitimi

Simülatör Operatör Eğitimi günlük çalışmalarınızın aksamasını en aza indirirken güvenliği ve verimliliği artırmak için tasarlanmış esnek ve kullanışlı bir kurstur. Son model Volvo makine simülatörlerini kullanarak, operatörler, gerçek hayat senaryolarını güvenli ve eğlenceli bir öğrenme ortamında deneyimleyebilirler.

Sahip olacaklarınız

İhtiyaca göre tasarlanmış eğitim

Simülatörler, belirli iş yeri koşullarını tam olarak kopyalayabilirler. Bu da operatörlerin kendilerine en uygun senaryoda eğitim almalarını ve kendi tempolarında eğitimi tamamlamalarını sağlar.

Daha güvenli çalışma

Simülatör bazlı eğitim, operatörlerin becerilerini eğitimci, saha personeli ya da makine mekanizması için herhangi bir risk teşkil etmeden geliştirmelerine imkan verir. Sonuç, daha güvenli bir eğitim ortamı ve operatörler gerçek koşullara geçtiğinde daha güvenli bir çalışma ortamıdır.

Daha yüksek verimlilik

Güvenilir kontrollerle donatılan similatörlerimiz tıpkı gerçek makineler gibi görünür ve hareket ederler. Operatörler, anında geri bildirim ve değerlendirme alarak Volvo makinelerinin birçok akıllı fonksiyonundan en fazlasını elde eder.

Masrafları kesin, çalışma süresini arttırın.

Operatörler, makineyi üretimden çıkarmaya, yakıt eklemeye ya da aşınma ve hırpalanmaya sebep olmadan herhangi bir zaman ve ortamda eğitim alabilirler. Eğitim, daha uzun makine ömrü için sahada da aşınma ve yıpranmayı azaltmaya yardımcı olur.

Etkili tercih

Hem eğitimden önce hem de eğitimden sonra emisyonları azaltın. Simülatörler, yakıt tüketmek zorunda kalmadan gerçek makineler gibi hareket eder. Ayrıca eğitim, operatörleri gerçek kumandalara geçtiklerinde daha verimli hale getirir.

Yükselmiş operatör tatmini

Eğitimin iş memnuniyetini arttırdığı, operatörlerin daha mutlu ve üretken olmasına yol açtığı kanıtlanmıştır. Çalışan gelişimine olan bağlılık, yetenekli operatörleri çekmeye ve muhafaza etmeye de yardımcı olur.

Nasıl çalışır

Volvo simulator operator training
Teoriden pratiğe

Simülatör Operatör Eğitimi, teori ile pratiğin bir kombinasyonu ile sunulur ve tamamı gelişmiş makine simülatörleri ile desteklenir. Esneklik düşünülerek tasarlanan kurs, bir Volvo konumunda veya kendi konumunuzda işletilebilir.

Eğitim aşağıdakileri içeren teori bazlı bir sınıfta başlar:

  • Operatörün önemi
  • Şantiye güvenliği
  • Makineye giriş
  • En iyi işletim uygulamaları

Daha sonra katılımcılar iş üzerinde uygulamaya geçerler ve teoriyi pratiğe dökerler. Eğitmen, operatörlerin seviyelerine ve öğrenim hedeflerine göre özel alıştırmalarla birlikte simülatörde bir eğitim programı belirler.

Simülatörün güvenliğinde, katılımcılar öğrendiklerini uygulamaya geçirir ve özel olarak ayarlanmış senaryolarda ilerler. Operatörlere anında geri bildirim ve rehberlik sağlamanın yanı sıra, simülatör eğitmene de veriler sunarak performans analizinde yardımcı olur.

Bu verileri kullanan eğitmen, pratik oturum boyunca operatöre özel ipuçları sunabilir ve eğitimden sonra iyileştirilebilecek alanlar için tavsiyelerde bulunabilir.

Akıllı eğitimaraçları

Volvo bayinizin sunduğu çeşitli akıllı çözümlerin desteğiyle ilerlemeye devam edin ve eğitim aktivitesini uzun süreli sürekli gelişime dönüştürün.

İçgörü Raporları

CareTrack telematik sistemi ile güçlendirilen İçgörü Raporları, operatör eğitimi için mükemmel destek malzemesi olabilir. Kapsamlı bir rapor portföyü, Volvo makinelerinin sağlığı, verimliliği ve üretkenliği ile ilgili bilgiler sağlar ve operatörlere, çalışma tarzlarının makine performansını nasıl etkilediğiyle ilgili hazmedilmesi kolay bilgiler sunar.

İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin