Construction Equipment Türkiye
Volvo machine operator training

Makine Operatörü Eğitimi

Potansiyelinizi açığa çıkarın

Makine operatörü eğitimi

Mekine Operatörü Eğitimi Volvo makinesinin bilgisini artırmak, güvenli çalıştırma tekniklerini öğrenmek ve aşınma ve yıpranmayı en aza indirecek şekilde makinenin nasıl kullanılacağını keşfetmek için mükemmel bir kurstur. Sonuç, düşük maliyet ve daha fazla çalışma süresi ile daha etkili bir işlemdir.

Sahip olacaklarınız

Daha güvenli çalışma

Eğitim, operatörlerin kaza ve kaza riskini azaltmaya yardımcı olarak becerilerini ve işletme uygulamalarını sürekli olarak iyileştirmelerini sağlar.

Azalmış aşınma, azalmış masraflar

Eğitim, aşınma ve hırpalanmayı en aza indirerek makineye yüklenmiş gereksiz gerginliği önlemeye yardımcı olabilir, bu sayede masrafları azaltır.

Daha yüksek verimlilik

Volvo makinelerinin akıllı özelliklerinin ve fonksiyonlarının iyi bir şekilde anlaşılması ile operatörler, makineyi tam potansiyeliyle kullanabilirler.

Daha fazla çalışma süresi

Daha fazla hizmet süresi Doğru makine kullanımı, makinelerinizin iyi durumda kalmasını sağlar ve makine ömrünü ve artık değeri artırırken, planlanmamış duruş süreleri riskini azaltır.

Yükselmiş operatör tatmini

Eğitimin iş memnuniyetini arttırdığı, operatörlerin daha mutlu ve üretken olmasına yol açtığı kanıtlanmıştır. Çalışan gelişimine olan bağlılık, yetenekli operatörleri çekmeye yardımcı olur.

Nasıl çalışır

Operatörlerinizin ve işletmenizin gereksinimleri etrafında tasarlanan Makine Operatörü Eğitimi, teori ve pratiğin birleşimi ile sağlanır.

Teoriden...
 • Eğitim içeriğin video, grup tartışması ve uzman eğitmenlerimizin sunumuyla sunulduğu sınıfta başlar:
 • Operatörün önemi
 • Şantiye güvenliği
 • Makineye giriş
 • En iyi işletim uygulamaları
  • Göstergeler ve kumandalar
  • Özellikler ve işlevler
  • Güvenli çalışma
  • İpuçları ve Kısa Yollar
pratiğe

Sınıfta geçen zamanın ardından katılımcılar öğrendiklerini uygulamak için sahaya çıkarlar. Öncelikle geniş bir makine fonksiyonları ve görevleri listesi üzerinde çalışmak için kumandaların arkasına geçmeden önce bir makine gezintisini ve tanıma işlemi tamamlanır.Uzman eğitmenimiz, pratik görevler boyunca performansı izler, geri bildirim sağlar ve gerçek zamanlı olarak önerilen iyileştirmeler yapar. Bu pratik oturum kullanıma hazır alıştırmalarla veya operatörün günlük çalışması sırasında eğitmen tarafından koçluk ile tamamlanabilir.

Akıllı eğitimaraçları

Eğitim programını desteklemek ve elde edilen sonuçları sürdürmek için Volvo yetkili satıcınız çeşitli akıllı çözümler sunabilir.
Bazı örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.

Gelişmiş Eğitim Simülatörleri

Kötü hava koşullarına veya makine eksikliğine bakılmaksızın, Makine Operatör Eğitiminin pratik parçaları her zaman son model Volvo simülatöründe gerçekleştirilebilir.

Hem ekskavatör, lastik tekerlekli yükleyici hem de belden kırma kamyonu konfigürasyonları mevcut olduğunda, Volvo simülatörleri operatörlere gerçek bir şantiye deneyimi sunmak için gerçek saha ve makine taşıma koşullarını doğru şekilde kopyalar. Operatörün verimliliği ve üretkenliği, performansın izlenmesi ve iyileştirmenin izlenmesi için simülatör kullanılırken ayrıntılı olarak ölçülür.

İçgörü Raporları

CareTrack telematik sistemi ile güçlendirilen İçgörü Raporları, operatör eğitimi için mükemmel destek malzemesi olabilir. Kapsamlı bir rapor portföyü, Volvo makinelerinin sağlığı, verimliliği ve üretkenliği ile ilgili bilgiler sağlar ve operatörlere, çalışma tarzlarının makine performansını nasıl etkilediğiyle ilgili hazmedilmesi kolay bilgiler sunar.

İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin