Construction Equipment Türkiye
Volvo Services Fuel Efficiency Report

Yakıt verimliliği raporu

Kolay veriler, yüksek makine verimliliği

Yakıt verimliliği raporu

İşletme maliyetlerinizi düşürmek ve kârı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan Yakıt Verimlilik Raporu ile makinenizin verimliliğine ilişkin çok değerli bilgiler edinin. Maksimum kapasitede çalışın ve Yakıt Verimliliği Raporu ile makinenizin verimli bir şekilde çalışıp çalışmadığından emin olun.

Neden Yakıt Verimliliği Raporu

Eyleme geçin

Sektörün bir numaralı operasyonel maliyet faktörü olan yakıtı azaltmanıza yardımcı olmak için hazırlanmış Yakıt Verimlilik Raporu ile verimsizlikleri tespit edin. Filonuz, sahanız veya belirli bir makineniz hakkında kapsamlı bilgilerle dolu rapor, verimliliği artıracak adımları kolaylaştırır.

Hazır analiz

Karmaşık verileri elden geçirme ihtiyacını ortadan kaldıran, basit bir biçimde size sunulan kullanıcı dostu rapor ile zaman ve paradan tasarruf edin. Daha verimli bir yakıt tasarrufu sağlamak için makinenizin yakıt tüketimi, kullanım yüzdesi ve aşırı boşta kalma süresi hakkında bilgi sahibi olun.

Amaçlarınıza ulaşın

Bayiniz ile birlikte, raporun yapısını kuruluşunuzun çerçevesine ve özel ilgi alanlarına göre ayarlayın, böylece hedeflerinize ulaşmak için doğru yolda olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Raporu tercih ettiğiniz sekiz hedef ile özelleştirin. Potansiyel maliyetleri ve tasarrufları öngörebilmek için yakıt litre fiyatını da dahil edebilirsiniz.

Nasıl çalışır
  • Makine verileri, CareTrack ile toplanır.
  • Volvo sistemi, bilgileri okunması kolay bir pdf raporu şeklinde otomatik olarak derleyen ön tanımlı algoritmalar kullanır ve raporu düzenli olarak doğrudan e-posta adresinize gönderir. Veriler, isterseniz daha fazla analiz için Excel ve CSV formatında da kaydedilebilir.

Daha fazlası

İçgörü Raporları

Telematik verileri, filonuzun verimini ve çalışma zamanını artırmak için güçlü bir yol olabilir, fakat aşırı miktarda veri, gerçekten önemli bilgilere ulaşmaya çalışırken bir engel oluşturabilir. İçgörü Raporları yelpazemizin bir parçası olan Yakıt Verimliliği Raporu, bu noktada kendini gösterir. Dinamik sistemimiz, verileri kullanımı kolay ve hazır raporlar şeklinde derleyerek bilinçli kararlar vermenize ve akıllı yollar izlemenize yardımcı olur. Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Makine sağlığına ve üretkenliğine özel raporları da içeren portföyümüze göz atın. 

Üretkenlik Raporu
Eksiksiz paket

Avantajları biliyorsunuz, ama fikirleri uygulamaya geçirirken yardım mı istiyorsunuz? Uzun vadede verimliliğinizi artıracak bir plan geliştirmek için Volvo bayiniz size yardımcı olmaya hazır.

İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin