Construction Equipment Türkiye

İşinizi için en iyisi

Güçlü ortaklık
Müşteri Bakım Anlaşmaları (V.İ.S.A) bayi ve müşteri arasındaki ilişkiyi güçlendirir. Düzenli servis kontrollü iki tarafın da temas halinde kalmasına yardımcı olup, özgün bir ortaklık yaratır.


Maliyet kontrolü
Beyaz Müşteri Destek Anlaşması ile, kararlaştırılmış bir saat başına fiyat size işlemlerinizi planlama, riskinizi azaltma ve sizi ihalelere teklif verirken daha rekabetçi hale gelmede yardım eder.

Siz asıl işinize odaklanın
Müşteri Bakım Anlaşmaları vaktinizi ve enerjinizi gönül rahatlığıyla işletmenizle ilgili diğer önemli konulara yoğunlaştırmanızı sağlar. İşletmenizle ilgili şantiye sahanızda doğru ve düzgün çalışma sağlamak için geliştirmeniz gereken alanları belirleyin.


Hizmet içi süre potansiyelini en üst düzeye çıkarma
Eğitimli Volvo Servis Teknisyenleri ve Volvo analiz aletleri makine çalışmasını ve performansını izlemek için en son teknolojiyi kullanır ve maksimum çalışma süresi potansiyelini garanti eder. 

Volvo makinenizle daha iyi bir ilişkiye sahip olun!

Volvo makinenizle başarılı bir ilişki yaratın! Yatırımınızın en iyi şekilde geri dönmesiyle ilgili bir tavsiye. Gizli sır bir Müşteri Destek Anlaşmasıdır.

Dört anlaşma

Dört farklı Müşteri Bakım Anlaşması (V.İ.S.A) ile ihtiyaçlarınıza en uygun paketi seçebilirsiniz.
Altın, Gümüş, Mavi ve Beyaz paketler arasında seçim yapın.

Altın müşteri destek anlaşmaları

Altın Müşteri Destek Anlaşmaları en kapsamlı teklifimizdir. Bu teklif önleyici bakım, kapsamlı incelemeler ve Volvo Servis Teknisyenleri tarafından yapılan onarımları içerir. Bayiniz, mavi anlaşmadaki işlemlerin yanı sıra verim ve hizmet içi süreyle ilgili yüksek beklentileri karşılamak üzere bütün parçalar üzerinde onarımlar yapar.

Gümüş müşteri destek anlaşmaları

Gümüş Müşteri Destek Anlaşmaları mavi anlaşmalar ile aynı maddeleri içerir aynı zamanda seçilen parçaların onarımı da dahil edilmiştir. 

Müşteri Destek Anlaşmaları

Mavi Müşteri Destek Anlaşmaları önleyici bakım ve muayene sunar. Makinenizi izlemek için CareTrack, Volvo Yağ Analizi ve MATRIS analizi gibi analiz araçları ve servisler dahil edilebilir. 

Beyaz müşteri destek anlaşması

Beyaz Müşteri Destek Anlaşması hayati parçalar ve fonksiyonlarla ilgili eğitimli Volvo Servis Teknisyenleri tarafından yapılan düzenli makine kontrollerini içerir. 

İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin