Ascendum Türkiye
Volvo Services Foundation Services

Başlangıçtan itibaren dahil edildi

Başarı, yeniden tanımlandı

Başlangıçtan itibaren dahil edildi

Her Volvo makinesi, efsanevi Volvo müşteri desteğiyle birlikte gelir - 1832'den beri endüstri ölçütlerini belirlemektedir. Yeni veya kullanılmış parça satın alıyor olun, global bayi ve teknisyenler ağımız, makine izleme ve birinci sınıf parça mevcudiyeti de dahil olmak üzere 24 saat boyunca destek sunuyor. Volvo Servislerinin sunduğu her şeyin temelini oluşturur, bu nedenle en başından beri arkanızda olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Küresel bayi ağı

Volvo, yerel bilgi ve küresel deneyimi kullanarak ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verebilecek kapsamlı bir ağa sahiptir. Dünya çapında bayilerimizin, atölyelerin ve özel personelin geniş altyapısı, bütün Volvo organizasyonunun ortak uzmanlığını kullanmaktadır.

Volvo servis teknisyenleri

Volvo yetkili bayi teknisyenleri, Volvo makinenizin her türlü özelliğini ve teknolojisini diğerlerinden daha iyi bilirler ve maksimize etmeyi becerirler. Bize göre, bilgi ve uzmanlık teklifimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle, profesyonellerimizin Volvo tarafından sağlanan en son standartlar ve araçlar konusunda sürekli eğitim almalarından ve güncel olduklarından emin oluruz.

Dünya çapında parça bulunabilirliği

Hiçbir tekil parça tedarikçisi, toplam çözüm sağlayıcı olarak Volvo ile rekabet edemez. Gerekli olan parça ne olursa olsun, on yıl önce satın alınan Volvo makineleri için bile hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayabilir ve değiştirebiliriz. Tek kaynaktan, yani Volvo bayinizden ulaşabileceğiniz geniş lojistik ağımızla yüz binlerce parçaya erişin.

Kapsamlı garantiler

Kalite, Volvo markasıyla eş anlamlıdır ve 185 yıldan fazla bir süre boyunca mühendisliğini yaptığımız ve ürettiğimiz ürünlerin merkezi olmuştur. Standart garanti ve esnek genişletilmiş kapsam programını bir araya getiren kapsamlı teklifimiz sayesinde ürünlerimizin kalitesine olan inancımızı size iletiyoruz. Ayrıca, Orijinal Volvo Parçaları satın alındığında elde edilebilecek kapsamlı garanti ile birlikte gelen gönül rahatlığını iple çekebilirsiniz.

Tanıtım eğitimi

Volvo'nuzun teslimatının ardından, makine tanıtım talimatları ve yerinde operatör eğitimi sunan profesyonellerimizin yardımıyla makinenizi ve operasyonlarınızı hazırlayın.

CareTrack

Birçok makine izleme bilgi sisteminden biri olan CareTrack ile zaman ve paradan tasarruf edin. Daha büyük makinelerimizde standart olan CareTrack, makinenizin saat ve konumlandırma gibi verilerine ücretsiz erişim olanağı sunar ve uyarılar sayesinde daha verimli hizmet planlamanıza yardımcı olur. Giriş seviyesinin ötesinde, operatörün performansını artırmak, verimliliği artırmak ve yakıt maliyetlerini düşürmek için sonsuz fırsatlar yaratın.

Proaktif İzleme

Makinenizin çalışmasını Proaktif İzleme sürdürün. Volvo, makinenin verilerini, kendi Uptime Center'ımızdan uzaktan izler ve potansiyel arızaların meydana gelmeden önce tahmin edilmesine yardımcı olur. Bu, planlanmamış aksamaları azaltmaya ve tamir masraflarını en aza indirmeye yardımcı olarak, size operasyona odaklanmak için daha fazla zaman verir.

24/7 destek

Amacımız açıktır: sorunsuz operasyonları sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız ve makinenizi olabildiğince üretken ve karlı hale getireceğiz. 24 saat boyunca destek sunarak, nerede ve ne zaman olursa olsun en çok yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacağız.

Volvo satış

Makinelerimiz benzersiz bir şekilde tasarlanmış, inşa edilmiş ve desteklenmiştir. Dünya çapında insanlar, Volvo ürünlerini kullanmak ve sahip olmaktan gurur duyarlar. Elbise, oyuncak, koleksiyon malları ve markamızı ve inandığımız değerleri yansıtan diğer ürünler de dahil olmak üzere geniş Volvo markalı resmi ürünler arasından seçim yapın.