Ascendum Türkiye

Orijinal Volvo aşınma parçaları

Volvo her türlü uygulamaya dönük en yüksek beklentileri karşılayabilmek amacıyla geliştirilmiş ve test edilmiş oldukça geniş yelpazede orijinal yedek parçalara sahiptir.Makineyi daima en iyi konumunda korumak için Volvo mümkün olduğu sürece düzgün çalışmaya devam eden parçalar sunar.

Makinenizin adeta yeni gibi çalışmaya devam edebilmesi için alt takım parçaları, Volvo hortumlar ve Volvo tırnak sistemi gibi aşınır parçalardan seçim yapın. Bu parçalar en zorlu gerginliklere dayanmaları için en zorlu testlere tabi tutulmaktadır. Tasarımımız ve malzeme seçimimiz üstün bir performansın garantisidir.

Müşteri Çözümleri

Makineye sahip olduğunuz süre boyunca işletmenize desteklemek için yıllar içerisinde karlılığınızı korumanıza yardımcı olan ürün ve servislere genel bakış.

Volvo tırnak sistemi

dayanıklı yapın

Volvo Tırnak Sistemi size optimum düzeyde uzun değişim aralıkları, yüksek verimlilik ve kârlılık sağlar.

Volvo her türlü uygulama için özel patentli tırnaklar ve adaptörler sunar. Toplam iyelik maliyetinizi düşüren ve makinenizin performansını en üst düzeye çıkaran yüksek kaliteli parçalar.

Takması kolaydır
Dikey takma aparatı sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde bağlanır ve sökülür. Koruma ve daha uzun hizmet ömrü için adaptör gövdesiyle tamamen bütünleşiktir.

Volvo tırnakları yüksek stres seviyelerine dayanır
Tırnak ile adaptör arasındaki kusursuz bağlantının yanı sıra geniş dengeleme yüzeyleri sayesinde, yüksek güçlere ve gerilmelere dayanabilen kuvvetli bir ünite oluşturur.

Kendini keskinleştiren
Kendini keskinleştiren tasarım ve stratejik olarak yerleştirilmiş aşınma malzemesi performans kaybı olmadan maksimum aşınma ömrü sağlamaktadır.

Kuvvetlere karşı dirençlidir
Adaptörler ve tırnakların kenarı, önden gelen kuvvetlere karşı mükemmel direnç sağlayan ve "tırnak kutusu" açılma riskini azaltır.

Orijinal Volvo alt takım parçaları

En yüksek beklentilerinizi karşılar

Volvo'nun kapsamlı alt takım parçaları yelpazesi en yüksek düzeyde kalite ve performans sunacak şekilde test edilmiştir.

Sınırları daha da genişletin
Alt takım parçaları son derece istikrarlı gerginliklere dayanabilmesi için kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır.

Özel olarak Volvo Construction Equipment için tasarlandı
Volvo alt takım parçaları güvenli ve etkin bir çalışma, uzun ve üretken bir servis ömrü ve düşük işletim maliyetleri sağlar.

Volvo Lastik Paletleri

  • Volvo inşaat makinelerine mükemmel uyum için geliştirilmiştir
  • Güvenlik ve kalite için en yüksek standartları karşılayın

Volvo Alt Takım Parçaları

Volvo Palet Zincirleri ve Alt Silindirlerin kapsamlı test sonuçlarına bakın! Volvo Alttakım Parçaları güvenilir düzeyde kalite ve sağlamlık sunar.

Volvo lastik palet - Cıvatalı

Çok yönlülüğünüzü geliştirin

Paletli ekskavatörler için Volvo lastik palet - Cıvatalı sistemi makine çok yönlülüğünün arttırılması için mükemmel çözümü sunar. Tasarruf sağlayan tasarımı yüzeyde hasara neden olmadan kolayca asfalt ve arazi yollar arasında geçiş yapabilmenizi sağlar.

Çok yönlülük
Bir makineden iki makine gibi faydalanabilmek için asfalt ve arazi işleri arasında geçiş yapın. Kauçuk tamponlar tam zemin koruması sağlarlar ve tam çekiş gerektiğinde kolaylıkla çıkartılabilirler.

Yüksek dayanıklılık
Yıpranmayı azaltmak için dayanıklı bir lastik karışımından yapılmıştır, tampon çelik plakayı dayanıklı lastik dış yüzey ile güçlendirir ve lastik döşeme titreşim ve sesi azaltır.

Mevcut olduğu durumlar
Kauçuk tampon sistemi hem fabrikada monte seçeneği hemde Volvo Dealer Network vasıtasıyla mevcuttur. Satış sonrası kit hem tampon hemde palet pabucu sağlar.

Maliyet uygunluğu
Gerektiğinde tek kauçuk tamponu değiştirme hem maliyet verimlidir hem de ekskavatörün palet sistemini korumanın kolay bir yoludur.

Volvo Genişletici Cıvataları

Aşınma için çözüm

İnşaat ekipmanınızdaki aşınma bağlantı noktalarında boşluğa neden olduğunda ve delikler aşındığında mükemmel bir çözümdür.

Ekonomik ve uzun ömürlü çalışma için kalıcı bir çözüm
Makineniz aşınma belirtileri göstermeye başladığında Volvo genişletme cıvataları mükemmel çözümdür.

Hızlı ve kolay kurulum (genellikle iş sahasında)
Volvo genişletici cıvatalar boşluğu dolduran ve ataşman bağlantı deliklerini bağlayan iki genişleyen manşona sahiptir.

Volvo genişletici cıvatalarla herhangi bir ayarlama veya makinenin yeniden çalıştırılmasına gerek yoktur.

Geniş ürün yelpazesi için mevcuttur.

Her parça hayati önem taşır!

Bileşenlerinizin kalitesi ne kadar iyi olursa, Volvo makinenizden o kadar fazlasını alırsınız. Hizmet içi süre ve performans için her parça hayati önem taşır. O zaman neden risk alasınız?

Volvo bayi bulma ana sayfa
Neye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz?

Parça mı sipariş etmek istiyorsunuz? Size yardım etmekten memnuniyet duyarız.

Bir istekte bulunun