Ascendum Türkiye
volvo ataşman kompakt yükleyici

Mini Yükleyiciler Ataşmanlar

Yükleyici Kepçeleri

Yükleyici Kepçeleri

Çeşitli toprak koşulları ve her türlü geri dönüşüm, yükleme ve boşaltma, zemin düzleme veya tünel açma işlerinde kullanılmak üzere geniş bir Yükleyici Kepçeleri serisi mevcuttur.

Genel amaçlı kova

Sert zemin koşullarında kazma işleri için bir dizi kirli kova. kova koparma gücünü en üst boyuta taşımak için kova zemini minimuma indirgenmiştir.

Ayrıntılar

Çok amaçlı kova

MP kova çeşitli malzeme taşıma görevleri için idealdir. Operatör kovayı yükü daha düzgün kontrol etmek ve yerleştirmek amacıyla açabilir. Düzleme ve dozerle kazıma işlemleri için düzgün bir kenara sahiptir.

Ayrıntılar

Yüksekte boşaltma kovası

Bu kova kömür, ahşap talaşları gibi düşük yoğunluklu malzemelerle yapılan işlemler için tasarlanmıştır. Boşaltma işlemi özel bir şasi üzerinden yapıldığından kamyon yan duvarları ve haznelerin temizliği için boşaltma yüksekliği belirgin şekilde artırılmıştır. Yüksek kamyonlar ve konteynerler için olağanüstü boşaltma mesafesi.

Ayrıntılar

Yandan boşaltma kovası

Genel amaçlı yandan boşaltma kovası tünel inşaatı, set inşaatları, çukurların doldurulması gibi farklı uygulamalarına cevap verir. Bu kova, malzemelerin bir çukura yerleştirilmesinin ölçümü veya bir kamyonun sınırlı alana sahip bir yerde yüklenmesi için hidrolik olarak yandan mafsallıdır. Çukurların doldurulması için komplike manevralara ihtiyaç yoktur (daha az zaman harcanır) ve sıkışık iş sahalarında kullanım açısından mükemmeldir.

Ayrıntılar

Tesviye kovası

Tesviye kovası, uzun düz bir tabana sahiptir. Bu kova, toprak üst tabakasının alınması, ufak çaplı kazıma, peyzaj ve dolgunun düzlenmesi gibi toprak taşıma işleri için tasarlanmıştır. Makine geri giderken düzleme işleri için arka tarafta bir bıçak mevcuttur.

Ayrıntılar

Kelepçe kovası

Kelepçe kovası geri dönüşüm sektöründe ağaç dalları, yaprakları, bahçe artıkları ve aynı zamanda dökme yapıdaki malzemelerin yüklenmesi için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. kovada 2 hidrolik silindirle çalışan bir tekli kelepçe bulunmaktadır.

Ayrıntılar

Atık kovası

Volvo atık kovaları atık malzemelerini, evsel çöp ve diğer düşük yoğunluklu atık malzemelerini elleçlemek gibi geri dönüşüm uygulamalarında kullanım için tasarlanmış ağır hizmet tipi hafif malzeme kovalarıdır.

Ayrıntılar

Sorumluluk reddi

Ataşman tasarımı, makine modeline bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın